USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Хвора на коронавірус жінка заплатить 25,5 тис. за те, що гуляла Луцьком

12 Червня 2021 22:31
В обласному центрі Волині на 25,5 тисячі оштрафували жінку, яка покинула місце обсервації та гуляла по одному з проспектів міста.

Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, з протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що 10 березня 2021 року жінку помітили на проспекті Відродження, 13. Зазначається, що вона порушила правила карантину, залишивши місце обсервації з підтвердженим результатом COVID-19.

Попри те, що обвинувачена була проінформована про час розгляду справи, на судове засідання вона не з’явилася. Суд розглянув справу без її присутності.

Як зазначається, вина жінки у вчиненні правопорушення підтверджується дослідженими в судовому засіданні протоколом та відеозаписом, які наявні в матеріалах справи.

Тож суд застосував до правопорушниці адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25,5 тисячі гривень.

Нагадаємо, у червні минулого року ІА Волинські Новини повідомляло, що лучанка, яка перебувала без захисної маски на зупинці громадського транспорту після опівночі, заплатить 17 тисяч гривень штрафу.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Він Показати IP 12 Червня 2021 22:52
А як приїхати на аналіз щодо тесту без власного авто?
Анонім до Він Показати IP 12 Червня 2021 23:07
Назбирай 25000 і їдь.
Ага до Він Показати IP 13 Червня 2021 21:05
Всі КОВІДНІ, в кого підозра на запалення, йдуть здавати КТ в загальну чергу, серед людей. І саме так направляють сімейні врачі. І Я ТАК ХОДИВ. І НЕ ТІЛЬКИ Я.
Дурень Показати IP 12 Червня 2021 23:33
А якщо тебе в лікарню не кладуть, а лікар просить прийти через 5 днів на перевірку (так у мене було). То як добиратися? Якщо власного авто нема... Ідіотизм повний. Які штрафи в Україні? Тут такі порушення - через одного. Знайдуть дурня для статистики
Григорій Показати IP 13 Червня 2021 02:28
Дурня якась. Звичайних людей штрафують, а для таких як Тищенко закони не писані. Усі люди рівні. але є рівніші?
555 Показати IP 13 Червня 2021 08:20
Без маски, після опівночі.... За що штраф?
Пилип Показати IP 13 Червня 2021 10:18
В українців багатющий досвід ведення партизанської боротьби, але чомусь вони про це забувають. Щоправда ментів стало більше, ніж колись НКВДистів.
Хамло Показати IP 13 Червня 2021 14:31
Ну і дура, що на суд не з'явилась. Постанова Кабміну, згідно якої штрафують під час карантину, суперечить Конституції, але про це треба прийти і заявити в суді. Хай подає апеляцію, якщо не на всю голову.
Угу до Хамло Показати IP 13 Червня 2021 21:07
Брєхло. Багато судів виграв? Номер справи, хоча б одної.