USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кінець собакам: у мережі висміяли нардепа, який запропонував продати пса за комуналку

1 Лютого 2020 19:03
У мережі висміяли слова нардепа із партії «Слуга народу» Євгена Брагара, який запропонував пенсіонерам «продати собаку елітної породи» для того, щоб грошей вистачило на оплату комунальних послуг.

Так, під час політичного ток-шоу до студії, гостем якої був Брагар, зателефонувала жінка. Вона представилася пенсіонеркою з Кіровоградщини та запитала, як їй прожити на пенсію у 2 тисячі гривень і такими високими цінами на комунальні послуги. «Якщо собака елітної породи у дворі, то вона може її продати в будь-який момент і спокійно сплатити», - сказав Брагар.

Корреспондент зібрав найцікавіші меми та фотожаби на цю тему.
Днями Євген Брагар засвітився у ще одному скандалі. Він заявив, що звернеться в Нацполіцію через дії волонтерок Ярини Чорногуз та Анастасії Конфедерат, які повертаючись з похорону бійця ООС вимагали від водія автобуса «Луцьк – Київ» вимкнути російський серіал. Інцидент трапився у ніч на 27 січня, коли волонтерки поверталися з Луцька до Києва з похорону загиблого на Донбасі бійця 10-ї гірсько-штурмової бригади Миколи Сорочука, який, до слова, був хлопцем однієї з волонтерок. Через незгоду водія і пасажирів вимкнути російський серіал дівчата були змушені посеред траси вийти з автобуса.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
! Показати IP 1 Лютого 2020 19:18
Хужє нє будєт ...
Анонім до ! Показати IP 1 Лютого 2020 21:39
Немає уже куди гірше
? до ! Показати IP 1 Лютого 2020 22:00
Це той кінець епохи бідності на який ми заслужили
ще не зовсім свідоми Показати IP 1 Лютого 2020 19:39
Собаки-сучі діти. Всю владу КОТАМ!
українець Показати IP 1 Лютого 2020 19:39
Дибілів в ВР більш ніж дстатньо.І мудрість Президента полягає в тому,що 25жовтня провести вибори по всій вертикалі влади за новим Виборчим кодексом.І партії повинні висунути кандидатів,які є членами партії,тоді на майбутнього депутата можна мати хоч якийсь вплив.Інакше_знову "циркачі" і посміховисько і не тільки на Україну. А жити-то треба.
? до українець Показати IP 1 Лютого 2020 21:58
Мудрість президента ?
"" до ? Показати IP 2 Лютого 2020 12:26
Скажи?,,,,,,,,,
До українець Показати IP 1 Лютого 2020 21:49
Якщо послухати шарія, то треба 88 міліонів гривень, щоб іти на вибори! А в кого зараз гроші?
Та ти що до До українець Показати IP 2 Лютого 2020 07:54
Ширяк злодій, не говори дурниць!
Анонім Показати IP 1 Лютого 2020 22:17
Це той, що подав в суд на дівчат-волонтерок, що їхали з Луцька до Києва
12 Показати IP 1 Лютого 2020 22:23
брагар ківа я*цечух та інше лайно собаче щоб ви ублюдки пожили на пенсію рядового украінця чи буде так весело та безтурботно
Я Показати IP 2 Лютого 2020 00:45
Ось це і є обличчя теперішньої влади. В одному місці вони людей бачили. А дехто за них ще й голосував.
Je suis votre pays Показати IP 2 Лютого 2020 09:14
Неадекватні ціни за комуналку встановлені ще за пороха. І ніхто ж про це не пише.
До виборців Показати IP 2 Лютого 2020 09:34
Нє, ну я ...уїю ! Сама свиня пліт дере і сама квичить ! Шо цікаво, шо серед критиканів - дописувачів, я більш ніж впевнений, 73 відсотки голосували за те, шо маємо. За тих, кого вибрали, ваша ж вина повністю ! Яких вибрали - то і ви такі самі. ... ебіли можуть вибрати тільки ...ебіла ! Обоє рябоє !
володимир Показати IP 2 Лютого 2020 10:38
більше на вибори не піду бо результату однаково нуль
Ой до володимир Показати IP 2 Лютого 2020 23:06
Зеля, ти?
Народна прокуратура Показати IP 2 Лютого 2020 13:22
Суспільство хотіло бачити нові, молоді і некорумповані обличчя у владі? Ось, будь-ласка, радійте.