USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Скандальний нардеп порадив пенсіонерці заплатити за газ, продавши собаку

1 Лютого 2020 12:43
Народний депутат від «Слуги народу» Євген Брагар запропонував пенсіонерці продати собаку, аби заплатити борги за комунальні послуги.

Про це він сказав в ефірі програми «Голос народу» на телеканалі «112», передає Главком.

Так, на запитання жінки, як прожити, якщо вся пенсія йде на оплату комуналки, Брагар заявив: «Якщо собака у дворі елітної породи, вона може її продати в будь-який момент і спокійно заплатити».
Нагадаємо, днями Євген Брагар заявив, що звернеться в Нацполіцію через дії волонтерок Ярини Чорногуз та Анастасії Конфедерат, які повертаючись з похорону бійця ООС вимагали від водія автобуса «Луцьк – Київ» вимкнути російський серіал.

Нагадаємо, інцидент трапився у ніч на 27 січня, коли волонтерки поверталися з Луцька до Києва з похорону загиблого на Донбасі бійця 10-ї гірсько-штурмової бригади Миколи Сорочука, який, до слова, був хлопцем однієї з волонтерок.

Через незгоду водія і пасажирів вимкнути російський серіал дівчата були змушені посеред траси вийти з автобуса.

Згодом Брагар офіційно подав заяву до поліції на волонтерку Анастасію Конфедерат. Перед цим нардеп направив депутатський запит до фірми перевізника Winew, у якому закликав «припинити будь-які утиски» водія рейсу, на якому стався конфлікт, і не звільняти його.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 1 Лютого 2020 13:03
Хай би він собі почку продав, щоб ліки собі купити і операцію зробити.
1 до Анонім Показати IP 1 Лютого 2020 19:39
Такі не операбельні,адже мізків немають.Та й совісті теж...
МИ !!! до 1 Показати IP 1 Лютого 2020 22:01
Ми на це заслужили! Бережіть своїх собак!
2901 Показати IP 1 Лютого 2020 13:28
Можливо їй ще нирку потрібно продати?
дідо Показати IP 1 Лютого 2020 14:02
правильно сказав.Собаку є за що утримувати, а на комуналку нема. Так само , ті хто має час на рибалку чи полювання, чи має закордонний паспорт.
? до дідо Показати IP 1 Лютого 2020 15:43
Як вас санітари самого відпустили? Бігом на укольчік придурку!
Дід Панас до ? Показати IP 2 Лютого 2020 10:47
Копіюють мої коментарі, але я пишу під Дідо
дідо до Дід Панас Показати IP 2 Лютого 2020 12:05
хто?1
Дід Панас до дідо Показати IP 2 Лютого 2020 12:37
Тепер ти те зможеш клонувати моє ім'я. Дідо це Дід Панас. дідо жалюгідна пародія Дідо.
Сераховичі Показати IP 1 Лютого 2020 14:07
Тут коментувати навіть нічого! справжній слуга народу який його утримує! Браво!
Правда Показати IP 1 Лютого 2020 14:26
Вірте і далі.Просте відволікання від важливих незаконних діянь влади.Для цього його і вибрали і тільки.Маніпулювання свідомістю триває...
100% до Правда Показати IP 1 Лютого 2020 15:46
Як тільки слуги хочуть в черговий раз нахлобучити мудрий нарід, одразу вилазить таке от чортило, і відволікає увагу.
Народна прокуратура Показати IP 1 Лютого 2020 15:27
Суспільство хотіло бачити нові, молоді і некорумповані обличчя у владі? Ось, будь-ласка, радійте.
*** до Народна прокуратура Показати IP 1 Лютого 2020 19:19
Воно хотіло халяви
Хлоп Показати IP 1 Лютого 2020 16:28
Маніпулювати нашими людьми дуже легко, навіть зусиль не тре докладати. Колись було достатньо поряд з Ющенком сфотографуватись, а потім мати лейбл ЗЕ. І не цікавить, хто ці люди, що собою представляють, що зможуть зробити, просто не цікавить. Всі ждуть манни небесної. Напевно не дарма президента вибирають за дворівневою системою, спочатку виборці вибирають виборщиків, які потім голосують за того чи іншого кандидата. А у нас рівень політичної свідомості зводиться до розуміння, як називається країна, де живуть. Тому маємо те, що маємо
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 1 Лютого 2020 18:00
Маму свою продай, якщо вже продав Україну!
шева Показати IP 1 Лютого 2020 18:35
Це самий настоящий тормоз.За ці слова його треба посадити
Ага до шева Показати IP 2 Лютого 2020 09:18
Та він і сидить! Ви його посадили в тепле місце з більш ніж достойною зарплатою та необмеженими можливостями
То життя Показати IP 1 Лютого 2020 19:20
От так вам всім і треба! Тіштися своєю владою! Змін вони хотіли.... ((((
хехъ до То життя Показати IP 2 Лютого 2020 10:18
а ти не хотів змін ???
Дід Панас до хехъ Показати IP 2 Лютого 2020 10:49
Хотіли вибрали маєте. Абонплата за трубу газу вже є. В майбутньому за труби води і електроопори.
Дід Панас до хехъ Показати IP 2 Лютого 2020 11:57
Можливо він з тих розумніших що по майданах не гоцали на відміну від вас телепнів які вірять казкам про єдинорога
Yes Показати IP 3 Лютого 2020 04:16
Люди, а чому ви дивуєтеся? Ви ж самі голосували за чинного президента та його команду. Дива дивні, проголосувало "ЗА" 73%, а зараз ті хто голосували вже незадоволені і лають владу яку самі ж і обрали. Чи може вас силоміць на виборчу дільницю тягнули та під дулом пістолета голосувати заставляли? Бачили очі що купували - тепер їжте хоч повилазьте!