USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Команда Погуляйка любить «погуляти»: як чиновник Волинської ОДА втікав від журналістів

11 Липня 2020 17:48
10 липня у Волинській ОДА відбулося застілля. Що святкували чиновники – невідомо: чи то візит президента, який відбувся напередодні, чи то проводжали звільнених Тетяну Щербак та Еміля Мікаїлова.

Проте, як стверджують журналісти телеканалу «Аверс», цього дня рядові службовці облдержадміністрації мали нагоду побачити, як на робочому місці відпочиває їхнє керівництво.

Знімальна група не встигла до столу, проте зустріла керівника апарату волинської ОДА Юрія Судакова, який саме виходив з кабінету голови Юрія Погуляйка. Спілкування з чиновником стало для «аверсівців» справжнім квестом. Детальніше – у сюжеті.
Нагадаємо, Юрій Судаков раніше відзначився хамським ставленням до журналістів «Аверсу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Дед Показати IP 11 Липня 2020 18:00
2-
ОДА Показати IP 11 Липня 2020 18:15
БРЕХНЯ! Був ЗВИЧАЙНИЙ робочий день!
освітянин до ОДА Показати IP 12 Липня 2020 15:10
Подібний "робочий день" мав місце в Луцькому ВПУ 19 . 12. 2019 р. О 12-й годині дня директор навчального закладу В.Романюк припинив уроки, учнів відправив на вулицю і влаштував розкішну п*янку для дирекції училища в педагогічному кабінеті . І все було б добре, але під кінець робочого дня до директора прийшли по особистих питаннях мешканці мікрорайону і ... застали рожевощоку компанію за щедрим столом. Не витримавши лихої долі, директор влаштував п*яну бійку з відвідувачами. Останні на свій захист викликали наряд поліції .... Частина учасників попоїща через запасні виходи повтікали з училища, інша частина на чолі з директором забарикадувались в приміщенні училища....З часом цю "справу" зам*яли: правоохоронці написали, що директор проводив засідання трудового колективу, а керівники освіти почали стверджувати, що директор проводив апаратну нараду. От так і розбудовуємо Україну!
апаратна нарада до освітянин Показати IP 14 Липня 2020 20:49
- в якості апаратів пляшки з оковитої та вина \\\ Заради справедливості потрібно відмітити, що директор - пенсіонер (з освітою агронома) цього училища Романюк В.В. не тільки організовує п"янки та ремонти, на яких можна добряче погріти руки на державних коштах, але ще й навчає учнів предмету "Захист Вітчизни". Значну частину цих уроків за нього відсиджує бравий 70-річний вояк - замполіт радянської армії. Домінуючою темою "уроків" є гра учнями в карти на гроші. Правда, інколи, можуть відправити учнів на спортплощадку і кинути їм м"яч: - котись м"ячику, заробляй гроші для директора. У навчальний процес училища директор, як він сам стверджує, не вникає.\\\\ В час, коли в країні війна, за такі уроки і таке керівництво він повинен в тюрмі сидіти, а не зривати уроки, влаштовувати п"янки та розбій в робочий час і при цьому - всьому мати підтримку від керівників управління освіти і науки Волинської ОДА.
ЛУЧАНИН Показати IP 11 Липня 2020 18:38
це просто капець......!!!!!!
художник Показати IP 11 Липня 2020 18:39
На руці вище ліктя - татуїровка, як ознака відкату від цивілізованості. Зазвичай, тату - візитна картка людини, яка довгі роки провела у вязниці, вузьколобих люмпенів. Це характерно для донецьких. Там цим пишаються.
Мєнт Показати IP 11 Липня 2020 18:55
Заганяли як собаку
волиняни Показати IP 11 Липня 2020 19:07
То це такий нормальний робочий день? То це такі державні службрвці, які керую ть Україною? Пропала Україна! Аверс, ви всі молодці! Тільки так може щось можна буде ще врятувати!
Карась Показати IP 11 Липня 2020 19:53
То добре! Коли п'ють, то хоч не крадуть. Вже більше від тих чинуш користі
Петро до Карась Показати IP 11 Липня 2020 20:32
Думаєш п'ють на свої, на зарплату? В сусідньої амеби тоді розуму більше.., ага, ще карантин..
факт Показати IP 11 Липня 2020 20:18
До кінця не додививсь.Нехватає нервів дивитись на таких дибілів.Звертаюсь до депутатів обласної ради:" Задовбайте Зеленського своїми зверненнями,з приводу звільнення Погуляйка,як такого,що не відповідає займаній посаді".Прізвище відповідає індивіду,який приїхав на Волинь,щоб погуляти.Більше його тут нічого не цікавить.
Волинянин Показати IP 11 Липня 2020 20:54
Скажіть, панове, то тільки мені встидно на ВСЕ ото дивитися ?
Анонім до Волинянин Показати IP 12 Липня 2020 12:38
соромно
Відно нє судьба ! Показати IP 11 Липня 2020 21:06
Товаріщ Погуляйко ! А что развє 3,14здєц подкрался нєзамєтно ? Для волинян - то абсолютно прогнозовано ! А хіба для вас нє ? Відкривай третій конверт !
12345 Показати IP 11 Липня 2020 22:07
Чому аверс не шукає й не бігає під мрев, там за здачу екзамену з водіння по 140-150 дол.США відкрито вимагають....й не потрібно ні за ким бігати
123 Показати IP 11 Липня 2020 22:37
Странні Ви. А що вміє робити бувший податківець да ще з Луганської області. Все робоче життя думати про хабарі і здирництва, а тут через років 15 чи 20 стане "великим патріотом України". Це смішно. Все що вміють це бухати і долори рахувати. А зелені ганьба за таке призначення. Цей комент ви удалите його на сторінці не буде. Бо слово зелень вас злякає. А нічого поганого в цьому слові не має.
Микола Показати IP 12 Липня 2020 08:10
Причина в цифрі 73.
факт до Микола Показати IP 12 Липня 2020 11:31
Цифра це_7,3,5 і т.д. А 73 це_число.
123-му Показати IP 12 Липня 2020 08:43
Ви хоч трохи ходили в школу? У вашій репліці купа помилок. Странні - дивні, бувший - колишній, да - відсутнє в українській мові, робоче життя - трудове життя, І так далі. Можливо, підучіть мову? Або не виходьте до людей з такими "знаннями"? Соромно за таких людей - українців.
123 до 123-му Показати IP 12 Липня 2020 11:32
Проблема українців в тому, що всім за когось соромно, замість того щоб об'єднатися та робиту загальну справу вони починають сперечатися хто більший патріот та розумник. Стосовно журналістів та чиновників, я не вважаю, що це нормально журналістам бігати за ними, та змушувати надавати інтерв'ю, напевно для цього треба домовлятися про зустріч, а не ловити посадовців біля туалетів. Стосовно роботи теперішньої ОДА не знаю може там все в них і вчасно виконується, як каже посадовець, проте для мене особисто їх рейтинг впав після призначення нового начальника у соцзахист, звільнення начальника охорони здоровь'я та звільнення Мишковець.
321 до 123 Показати IP 12 Липня 2020 12:48
повністю підтримую. А ще помітила, що українцям аби тільки когось облити брудом: чи луганських, чи волинських - неперебірливі... . Дійсно, замість того, щоб об'єднатися, ми тільки робимо, що їмо один одного. Їли Клімчука (так, справді їли, на коліна ставав перед нами, земляками), їли Ващенюка (він же наш, волинський, але знову не вгодив), їли.... Схоже, вірус у наших головах. Хвора ми нація, невиліковно хвора...
) Показати IP 12 Липня 2020 19:54
Як чоловіка його розумію. Ну випив, а тут на хвіст журналісти і хоть в жито ховайся. Я б взагалі мовчав ну і зазвичай всі ми люди і в журналістів таке буває, що випити можуть!