USD 40.00 40.60
  • USD 40.00 40.60
  • EUR 40.30 40.70
  • PLN 10.00 10.25

Компанія «Рошен» Порошенка може бути причетна до контрабанди цигарок: вимагають почати розслідування

11 Квітня 2023 16:41
Народний депутат Олександр Дубінський вимагає розпочати досудове розслідування щодо епізоду з контрабандою сигарет до Румунії. До цієї схеми може бути причетний п’ятий президент України Петро Порошенко і його корпорація «Рошен».

У своєму Телеграм-каналі Дубинський публікує документ, в якому вказує, що Порошенко міг брати участь у схемі з перевезення до Румунії контрабандних сигарет, пише УНІАН.

Йдеться про цигарки однопартійця Порошенка Григорія Козловського, вироблені на Винниківській тютюновій фабриці.

«Для контрабанди була використана фура, що належить корпорації «Рошен». За документами вона була завантажена солодощами, які дорогою перетворилися на контрабанду з прибутком у 1,5 млн доларів», – пише нардеп Дубінський.
«Вимагаю відкрити кримінальну справу. І якщо отримаю відмову, то змушу відкрити справу проти Порошенка в суді», – додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
собачий рот Показати IP 11 Квітня 2023 16:58
Оооо, ''мама любіт скорость всплило''.
а до собачий рот Показати IP 11 Квітня 2023 17:57
г....о не тоне!!!
Анонім Показати IP 11 Квітня 2023 17:16
Що вже дубінський чистий як сльоза "младенца"? Як швидко відбілився та перефарбувався.
Здоровий глузд Показати IP 11 Квітня 2023 17:23
Нехай Дубінеску спочатку здасть всій румунський паспорт (або український), Можливо, він в душі себе відчуває більше румуном, ніж українцем , хто зна.
прокуроркиня до Здоровий глузд Показати IP 11 Квітня 2023 17:52
Він "звєзда" марафону на об"єднаних каналах! і відчуває він себе безнаказаним і що не украінцем -це точно!
До ВН Показати IP 11 Квітня 2023 17:58
Вам ще не набридло публікувати цей примітив?
Петро до До ВН Показати IP 11 Квітня 2023 19:25
На гівно добре мухи злітаються
Александр - 1 Показати IP 11 Квітня 2023 21:06
Порошенко нагнуть - в вас кішка тонка..
Андр Показати IP 11 Квітня 2023 23:02
Бабула Ігор ану розбирися хто здав пороха чи він тоже тобі платив
Караван іде. А кусок Показати IP 12 Квітня 2023 11:31
Сміття, яке працювало і працює на ворога. Латентно.
Караван іде. А кусок Показати IP 12 Квітня 2023 11:33
Працювало і працює на ворога. Латентно.
Лор Показати IP 12 Квітня 2023 18:39
Чим розслідувати сфальсифіковані справи краще розслідували розмінування Чонгара,розкрадання гуманітарки,розкрадання грошей армії закупівлею товарів за повишеними цінами.....чи це їх не турбує?