USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Ким виявився п’яний стрілок, який проникнув у будинок біля Луцька та погрожував вбити поліцейських і господарів

13 Травня 2021 12:48
Журналісти встановили особу п’яного «стрілка», який проник на територію одного з житлових будинків в селі Боголюби, де влаштував стрілянину. Виявилось, що 35-річний чоловік, який здійснив напад на приватне обійстя та його мешканців, вже має дві судимості.

Про це Інформаційному агенству Волинські Новини стало відомо із власних джерел.

Нагадаємо, інцидент трапився 9 травня 2021 року у селі Боголюби. Лучанин, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, проник на територію одного з житлових будинків, після чого власникам будинку та поліцейським погрожував фізичною розправою і вбивством, а потім дістав пістолет та здійснив декілька пострілів (за попередньою інформацією, вгору, – ВН).

Утім, як пізніше повідомив журналістам один із свідків, пістолет зловмисника був направлений не вгору, а в сторону працівників поліції та господарів будинку (на фото, – ВН).
Нападником виявився двічі судимий раніше Сергій Сулім 1986 року народження. Також відомо, що 35-річний чоловік поставав перед Фемідою через участь у дорожньо-транспортній пригоді з летальним наслідком, а також був судимий за ч.3 статті 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому). Обидві судимості - погашені.

Зазначимо, що 9 травня, зреагувавши на виклик, за вказаною адресою виїхали працівники СРПП відділення номер 3 та слідчо-оперативна група Луцького РУП. Правоохоронці затримали фігуранта, вилучили зброю та відправили на експертизу до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Правоохоронці затримали фігуранта, вилучили зброю та відправили на експертизу до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

«Приїхало 12 автомобілів правоохоронців чи навіть більше. Потім я почув, як поліцейські, що прибули на виклик, передали черговому, що по них відкрили вогонь. Після цього на місце прибули спецпризначенці. Зловмисника обеззброїли два працівники поліції, що прибули на виклик першими, і яких, власне, й погрожували вбити», – каже один із очевидців інциденту.
За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження, зловмиснику оголошено підозру за ч.2 ст. 162 КК України (Порушення недоторканості житла – карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років) та ч. 1 ст. 345 КК України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу – карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк). Досудове розслідування триває. Про мотиви зловмисника поки що не повідомляють.

Додамо, на момент публікації статті стало відомо, що Сергія Суліма випустили під домашній арешт.

Відео проникнення правопорушника на приватну територію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Я Показати IP 13 Травня 2021 13:13
Тобто наш найгуманніший у світі суд вважає,що людина,яку двічі судили і яка серед білого дня стріляла по людях із пістолета не несе нікому загрози? Хто буде відповідати,якщо цей неадекват під домашнім арештом перестріляє перехожих із вікна будинку? Дядька,який вкрав курку,відправляють у СІЗО,неадеквата,який по людях стріляє - під домашній арешт. Цей світ уже геть зглузду заїхав.
Анонім до Я Показати IP 13 Травня 2021 14:29
За таку роботу нашим суддям платять великі зарплати і надвеликі пенсіїї
янеробот до Я Показати IP 13 Травня 2021 16:29
бітьки все зроблять лиш би синочці було зручно
янеробот Показати IP 13 Травня 2021 13:19
а чому він вдерся? просто так?
Клоун Красті до янеробот Показати IP 13 Травня 2021 13:31
Ймовірно, ні. Але наразі мотиви невідомі. Кажуть, що то колишній хазяйки
Імя до Клоун Красті Показати IP 13 Травня 2021 14:52
там немає хазяйки, там хазяїн
....... до Імя Показати IP 13 Травня 2021 15:23
А людям аби придумати
Анонім до ....... Показати IP 13 Травня 2021 15:35
Ти думаєш злодій спокійно перелазить через забор від дороги,йде повільно,бачить господара з телефоном,але йде щоб пограбувати?Можливо чоловік новий колишньої був в дома,але дурню зрозуміло що він йде не грабувати.
Імя до ....... Показати IP 13 Травня 2021 16:26
ну то напиши як знаєш, нам цікаво, що за історія
Значить Показати IP 13 Травня 2021 14:13
Активіст - волонтер- учасник.
!? до Значить Показати IP 14 Травня 2021 20:17
Риготіна, ти знов вилізла?
Непоняв Показати IP 13 Травня 2021 15:25
а собака де? будка є а собаки немає...
гребуіплачу до Непоняв Показати IP 13 Травня 2021 16:27
побачив пістолет і злякався
Гугнявий Показати IP 13 Травня 2021 16:02
Мужик, ну даєш) Шерлок!
катя Показати IP 13 Травня 2021 16:16
ви краще напишіть чому це сталося.чому хазяїн цього будинку розбив сімю він що думав що йому за це подякують
Ім'я до катя Показати IP 13 Травня 2021 17:51
А для чого в поліцейських стріляти та погрожувати?вони теж сім'ю розбили?
Я до Ім'я Показати IP 14 Травня 2021 07:53
І поліцейські могли постраждати,і просто перехожі,які випадково опинилися не в тому місці і не в той час.
Лицар до катя Показати IP 13 Травня 2021 18:16
Ви пропонуєте журналістам місити особисте життя людей? чи може шановний пан сподівався пістолетом повернути колишню жінку?
правда до катя Показати IP 13 Травня 2021 18:24
От мені цікаво, як можна розбити сім'ю? Жінка хіба теля, яку можна на мотузочці вкрасти? Чи чоловіка хіба можна з сімї забрати? Міцну сімю не розіб'єш, а якщо жінка пішла до іншого, значить розлюбила. А насильно милим не будеш. Навіть під дуло пістолету.
Анонім до катя Показати IP 13 Травня 2021 18:34
А для чого стріляти в поліцейських???вони теж винні?
яся до катя Показати IP 14 Травня 2021 08:45
а свою сімю він не розбив часом?
Цікаво до катя Показати IP 14 Травня 2021 10:15
А якщо половина Луцька розбила чужі сім'ї? то перестріляти всіх? буде оправдано?
Квіточка Показати IP 13 Травня 2021 21:00
А де написано про сім'ю? Чи ви роман вирішили тут написати? В будь якому випадку це не нормально коли тобі погрожують. Де адекватність?
Перехожий до Квіточка Показати IP 13 Травня 2021 21:47
Про яку адекватність мова? Якщо людина вредлася в стані алкогольного сп'яніння о 9 ранку на територію чого помешкання та ще й зі зброєю. Думаєте просто поговорити прийшов? P.S. побільше таких суддів які дають домашній арешт, в лапках.... :(((
Анонім Показати IP 13 Травня 2021 22:41
Власник цього будинку Ігор Бірук,вліз в його сім'ю,чим її і зруйнував.Такого за яйця потрібно повісити на в'їзді в Боголюби
Анонім до Анонім Показати IP 13 Травня 2021 22:48
А в нього сім'ї ніколи не було...була залякана погрозами і зброєю жінка
Не байдужий до Анонім Показати IP 13 Травня 2021 22:51
А під дулом пістолету він хотів її в сім'ю повернути чи як???? думайте що пишете
Ім'я до Анонім Показати IP 13 Травня 2021 22:54
Про яку сім'ю ви зараз пишете?не смішіть людей!!!давно розлучена жінка,а те що людина хвора то і так ясно,бо розумний так не зробив би
Вікторія Показати IP 13 Травня 2021 22:54
Це чмо кинуло свою сім'ю з маленькою дитиною,ще й падло в чужу влізло
Марія Показати IP 13 Травня 2021 23:56
Що це за вулиця в Боголюбах?
я Показати IP 14 Травня 2021 07:54
жінка тільки місяць як розлучена щоб ви знали. а це туди давно влізло і зараз хоче вийти чистим. Нехай розкаже те що він робив на протязі так сказати 2-3 останніх років сам при цьому маючи сім'ю
Лицар до я Показати IP 14 Травня 2021 11:53
А в нас Сердньовіччя? За зраду закидують каменями?
Квіточка Показати IP 14 Травня 2021 08:25
Ч*о він чи ні- не нам тут обговорювати. Та і стаття не про це) А те що треба включати мозги, і перед тим як щось робити- треба думати. P.S слава Богу ваш чоловік так не бігає і ви спите спокійно
102 Показати IP 14 Травня 2021 09:27
Забудьте читачи, вже ті пострадянські органи: міліцію, слідство, прокуратуру та суди. Це було колись. Якщо при совєтах одиниці давали правоохоронним органам і судам хабарі, щоб не сидіти за гратами, то при нинішній владі, при тутешніх поліціянтах, слідстві, прокуророві та суддях, це називається дуже просто: "хто більше заплатить, той не буде нести кримінальної відповідальності". Так я з вами згідний, що за мішок осипки чи курку з кролем, наприклад якогось цигана скоріше запруть за грати, бо з нього нічого взяти, а ось для цього злочинця, якому до особливо небезпечного рецидивіста залишилось один крок суддя винесе рішення утримувати під домашнім арештом, а згодом зовсім звільнить від подальшої відповідальності. Просто потім скажуть, що він пожартував.
Анонім до 102 Показати IP 14 Травня 2021 10:22
Вже відкупили, сьогодні він вже вільно ходить по вулиці!!!
слідак до Анонім Показати IP 14 Травня 2021 10:53
Не вільно, а з браслетом!
Анонім Показати IP 14 Травня 2021 10:06
А не треба людину доводити до таких крайностей
Читач Показати IP 14 Травня 2021 10:13
Погроза насильством?? порушення недоторканості житла?? Серйозно??? Це ж замах на вбивство! Скільки заплатив?
Не байдужий Показати IP 14 Травня 2021 10:31
Не хвилюйтесь,він вже вільно гуляє на вулиці.
Іван Показати IP 14 Травня 2021 11:00
Народ, про що мова! Людина вільна обирати, жити їй чи йому з тим чоловіком чи жінкою, чи піти до іншого. Навіть якщо дитина маленька. Це що, рабовласницькі часи? Жінка власність чоловіка? Чи дитиною прив*язати людину до себе навіть якщо спільне життя стало жахливми? За те стріляти, що покинув? Дурниці! Не треба терпіти ненависного чоловіка чи дружину, якщо нема щастя чи кохання
Анонім Показати IP 14 Травня 2021 11:04
Це все емоції. Не судіть і судимі не будете. Цікаво щоб ви зробили б якби дізналися про зраду яка тривала довгий час за спиною чоловіка
Я до Анонім Показати IP 14 Травня 2021 11:31
То хай би їхали в чисте поле один з другим і там билися хоч до втрати пульсу. Але для чого наражати на небезпеку людей,які до цієї ситуації ніяким боком? Ну застрелив би цей неадекват поліцейського або якусь бабцю-сусідку,яка за хлібом вийшла. Людям і тоді не судити? Бо ж у стрілка любовна трагедія?
Анонім Показати IP 14 Травня 2021 11:09
Це все емоції. Не судіть і судимі не будете. Цікаво щоб ви зробили б якби дізналися про зраду яка тривала довгий час за спиною чоловіка. Нав'язується думка що це Бірук хоче стати "популярним лавеласом" який руйнує сімї, бувби нормальним мужиком розрулив би цю ситуацію без поліції та безпонтового піару
Лицар до Анонім Показати IP 14 Травня 2021 11:51
що б я зробив? Вілпустив би з богом! Нащо мені жінка, яка мене не кохає?
Анонім до Лицар Показати IP 14 Травня 2021 12:39
Він вже давно її відпустив. Тільки вона не давала йому спокійно жити, провокувала його.
а Показати IP 14 Травня 2021 11:27
по перше йде на виклик до слідчого а не гуляє чи йому літаком летіти, і стріляв він зі стартового якого можна купити і без документів
102 до "а" Показати IP 14 Травня 2021 12:53
Вибач читачику "а". У юриспруденції при прийнятті рішення відносно цього бандита, слідчий керується ст. 21 КК України (скоєння злочину в станні сп'яніння, і т.д.); ст. 67 КК України (обставини, які обтяжують покарання); ст. 129 КК України (погроза вбивством). А в КК України є коментарій, де чітко написано при погрозі вбивством щодо потерпілого/потерпілих зі сторони нападника не має значення яка у нього була зброя: дитяча, стартова, пневматична, травматична чи бойова. Потерпілий/потерпілі при нападі та погрозах сприймають зброю, що бачать в руках у нападника, як таку, що може заподіяти їм фізичну шкоду.
Анонімний анонім Показати IP 14 Травня 2021 13:34
Знаю цього Суліма особисто, живемо в одному під’їзді. Людина неадекватна, свою сім’ю він пр.срав давним давно неодноразово піднімаючи руку на колишню дружину і дитину! Це не перший раз коли він так кидається..! Після розлучення кожен день додому водив компанію дівчат і своїми тусовками заважав жити всім сусідам. На зауваження завжди реагував бурно погрожуючи розправою абсолютно всім. Неодноразово на нього писалась заява! Таких людей потрібно ізолювати, тому що він несе безпосередню загрозу життю всім, хто спробує щось сказати в його сторону... Щиро сподіваюсь що його посадять і весь наш під’їзд видихне з полегшенням!
Анонім до Анонімний анонім Показати IP 14 Травня 2021 15:32
Знаю особисто їх двох. Якби не гуляла з іншими чоловіками, а дорожила би своєю сім'єю то такого би не сталося, якщо бив значить було за що. А дитину він ніколи не бив, не треба наводити наклепи. І те що вона розповідає може є 1 відсоток правди. Вона вже скрізь забрехалася.
Ім'я до Анонім Показати IP 14 Травня 2021 16:03
А ти зараз не наклеп наводиш?чи ти свічку комусь тримав?не вийшло відкупити то ви вже тут всіх обсираєте,всі в чомусь винні тільки не він?А хто його тримав?Якщо вона така погана то що зараз хоче?Думав що помахає зброєю і вона назад прибіжить?
Анонімний анонім до Анонім Показати IP 14 Травня 2021 20:32
Судячи з тексту ви його знайомий/знайома так ось в під’їзді є як і камера так і вахтерка яка з радістю покаже і розкаже в подробицях,що він витворяв... Те що він руку не підіймав це брехня всесвітня! А з моменту як його колишня дружина перестала там жити, то такого притону, який він там зробив ще пошукати треба було, крикі п’янки і неадекватна компанія! Таких людей, повторююсь, потрібно ізолювати від нормальних, так як він загроза для суспільства і сусідів і його вчинок тому доказ! І не потрібно писати про те що він сім’ю хотів зберегти, йому сім’я була до одного місця!
Гость Показати IP 14 Травня 2021 22:34
Пьяный, вооруженный, проникновение на территорию и угрозы убийством хозяевам и сотрудникам полиции - чего сопли жевали-то? В полном соответствии с законом пол-обоймы в бестолковку и избавили бы мир от биомусора.