USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лазаровича не пустять на «Євробачення 2010»

15 Березня 2010 17:42
В Україні розпочато організацію проведення національного конкурсу з відбору представника від країни на «Євробачення 2010».
Про це заявила заступник голови адміністрації президента Ганна Герман у коментарі Українській правді.
«Ми вже почали організацію (конкурсу з національному відбору)», - сказала Герман.
Вона додала, що рішення про його проведення «може бути прийняте у найближчі два дні», як тільки буде призначено нового керівника Національної телекомпанії України. Як відомо, у понеділок подав у відставку керівник НТКУ Василь Ілащук.
«Я думаю, що буде конкурс (національний відбір) «Євробачення», хоча часу лишилося дуже мало. Але ми зробимо все можливе, щоб він відбувся і на УТ-1 прийде професійний, чесний чоловік, який буде здійснювати прозорі дії, який має добру опінію в журналістському середовищі, і буде думати про те, як зробити збалансований канал, а не про те, як заробляти гроші на сумнівних ситуаціях», - заявила Ганна Герман.
Нагадаємо, 10 березня представники вітчизняного шоу-бізнесу надіслали на адресу президента Віктора Януковича листа, в якому вони просять президента розібратися з ситуацією з призначенням для участі в цьогорічному «Євробаченні» співака Василя Лазаровича.
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Я. Показати IP 15 Березня 2010 22:30
Бугага!!! :))))))
Проня Прокопівна Показати IP 16 Березня 2010 14:50
Отак.... Він гадав, що схопив бога за бороду!Думав, що виспівав у них собі ласку...Але ж як немудро було писати того листа - він втратив не тільки Євробачення, але і своїх щирих прихильників! Колись дуже раділа, що Україна має такий талант, але крім таланту ще треба мати голову і почуття власної гідності!
Evil Показати IP 17 Березня 2010 16:07
Хоч у чомусь справедливість взяла гору над бабосами :)
DRAGON-FLY555 Показати IP 18 Березня 2010 00:58
откуда столько злости? но поет-то он хорошо)))
Киев Показати IP 18 Березня 2010 13:44
Лох!
desyatiy Показати IP 19 Березня 2010 13:57
Але ми зробимо все можливе, щоб він відбувся і на УТ-1 прийде професійний, чесний чоловік,... У мене таке передчуття, що я вже знаю ім'я цього професійного чоловіка. Скоріш за все це буде Тося Поваляй.
Василь Іванович Показати IP 20 Березня 2010 13:31
Яке Євробачення? У цього хлопця взагалі немає ані технаки співу, ані правильної постановки голосу. Лазарович - це самодіяльність,повна відсутність профусіоналізму це сором для України. Його призначення показує, що він просто чий-то родич! І більш нічого.
Василь Іванович Показати IP 20 Березня 2010 13:33
Яке Євробачення? У цього хлопця взагалі немає ані технаки співу, ані правильної постановки голосу. Лазарович - це самодіяльність,повна відсутність профусіоналізму це сором для України. Його призначення показує, що він просто чий-то родич! І більш нічого.
Проня Прокопівна Показати IP 20 Березня 2010 17:45
Це не злість, це розчарування... Співає він дійсно добре, але....
desyatiy Показати IP 20 Березня 2010 23:00
Виглядає на те, що нова влада починає із старих помилок. ..... Баритон це не самодіяльність, а скоріше рідкість. Про що свідчить його робота у Білорусі. Повірте тося поваляй буде представляти Україну на конкурсі..... Я би хотів помилятися.
Христина Показати IP 20 Березня 2010 23:39
А В.Лазарович заспівав найкраще і голос у нього просто неймовірний і дуже добре поставлений,доречі найкращий чоловічий вокал серед кандидатів.А от те що голосування було зовсім не відкритим, результатів ні жюрі, ні глядачів толком не показали і там якраз на ефірі пахло явно протеже.... І далеко мова не про Васю.. Дівчинка має голос хороший, а от пісня :(((((( і ми знову пролітаєм як фанера.....
Андрій до Христина Показати IP 24 Березня 2010 23:50
Повністю підтримую.
моня Показати IP 21 Березня 2010 15:50
а кто стоит за спиной цього писняра га
Москаль Показати IP 21 Березня 2010 18:35
Шановні, ми українці! Тоді чому представником України в євробаченні повині представляти жид-Лазаревичи? Що у нас в Україні не маю найкрастивіши дівчат, які на відмінно співають.Що це таке? Владу жиди захопили усю в україні, та зараз хочуть захопити і шоу-бізнес.Ми розуміємо, де гроші,там і жиди.Але хай жиди представляють ізраїль.
толик Показати IP 22 Березня 2010 09:40
герман теж еврейка то що..............
Семен Показати IP 25 Березня 2010 01:09
ВАся respect (гуцули вперед)