USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Лучанам розповіли, як користуватися електронним квитком та як отримати пільговий

21 Жовтня 2019 12:17
З 11 листопада у Луцьку впроваджуються електронні квитки для проїзду у громадському транспорті. З цього дня поїздку в автобусі чи тролейбусі оплатити готівкою буде неможливим. Тому, лучани повинні придбати електронні квитки, продаж яких розпочнеться незабаром.

Про це написали на сторінці проекту «Сitycard».

Таким чином, описали три прості кроки, які варто знати при користуванні електронним квитком:

1. Почни поїздку

Купуєте транспортну картку у терміналі або у центрі продажу. Це і є Ваш Е-квиток, який надалі можна буде поповнювати за допомогою терміналів, інтернет-банкінгу або у спеціальних пунктах продажу.

2. Покажи квиток

Громадський транспорт буде обладнано валідаторами – спеціальними зчитувальними пристроями. Вони будуть розташовані біля дверей та всередині салонів громадського транспорту.

3. Гарної дороги!

Пасажиру достатньо піднести транспортну карту або QR-квиток (з мобільного додатку) до валідатора – проїзд оплачено. Контролери матимуть спеціальні пристрої для перевірки реєстрації електронного квитка.

Читати ще: ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК У ТРАНСПОРТІ ЛУЦЬКА. ЗРАЗОК

Для пільгових категорій громадян електронні квитки видаватимуться безкоштовно, повідомили у Луцькій міській раді.

З 22 жовтня розпочнеться виготовлення та видача електронних квитків для пільгових категорій населення у картковому центрі компанії ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ” за адресою вул. Лесі Українки, 16а.

А з 23 жовтня можна буде звернутись до представника карткового центру в департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” (вул. Лесі Українки, 35).

Для того, щоб отримати електронний квиток, необхідно мати з собою такі документи:

- паспорт громадянина України,

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер),

- посвідчення, що надає право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Уся процедура триватиме кілька хвилин і лучани зможуть одразу ж отримати свій персоніфікований електронний квиток.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Лучанин (бан) Показати IP 21 Жовтня 2019 12:33
Цікаво, а якщо я хочу заплатити за дружину, дітей, мати, батька, тещу, тестя, друга тощо? То мені декілька раз піднести? А за дітей пільг в оплаті не буде? А якщо можливо декілька раз піднести картку, то чи не можливо зняти приладу гроші декілька раз підряд якщо автобус чи тролейбус хитануло? Я думаю це всіх цікавить, хтось відповідь може дати?
Анонім до Лучанин (бан) Показати IP 21 Жовтня 2019 13:12
Не панікуй,все буде добре,з часом роз'яснять.А то крику наробив,як баба чесслово.
скептик до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2019 16:53
ото типовий представник совкової влади. я прокукурікав, а сонце як хоче, так нехай і встає, або сідає, або лежить. мені все-одно. я ж прокукурікав. мені премію і орден сутулого третього ступеня.
Анонім до скептик Показати IP 21 Жовтня 2019 17:46
Я за тебе дуже радий,що ти кукурікаєш,якщо ти згадуєш совок,то це ще й досі твоя болюча тема,тільки такі як ти не можуть зрозуміти і ставлять дурні питання.Не переживай,все буде добре,займеш ти своє місце в транспорті,стояти не будеш,головне локтями розпихай сильніше і кульбаку візьми,щоб місце дали.
здравомислячий до Лучанин (бан) Показати IP 21 Жовтня 2019 16:07
Тож писали що почнеться безквитковий проїзд з 1 листопада-сьогодні написали що вже з 11 числа!!!Все як завжди!Нічого не міняється!Бо ми українці-ми по іншому не можемо!
питання Показати IP 21 Жовтня 2019 12:36
А банківською карткою значить не можна?
Міська рада до питання Показати IP 21 Жовтня 2019 14:38
Це буде можливо на наступному етапі впровадження систкми
радник до Міська рада Показати IP 21 Жовтня 2019 18:58
Коли і які етапи можна повідомити, чи людям лише здогадуватись? Як же ви нерви людям псуєте!!!
Володимир Показати IP 21 Жовтня 2019 12:45
як щодо одноразової поїздки? маячня якась
123 Показати IP 21 Жовтня 2019 12:47
А як бути не лучанам учасникам бойових дій? Закон про статус ветеранів війни діє по всій території України, в тому числі і в Луцьку.
факт Показати IP 21 Жовтня 2019 12:51
Чекаємо 11-го... Це їм повний п...ь буде з тим впровадженням!!! Ідея і система нормальні - но інформування населення - це жах! Рознесуть ту контору чесслово якщо з 11-го апокаліпсис буде!!!
Виборець Показати IP 21 Жовтня 2019 13:33
103, 107 та інші приміські будуть переповнені. Як бути хто має статус УБД, але в Луцьку не проживає?
2201 Показати IP 21 Жовтня 2019 13:40
Я не проти е-карток, але дана система абсолютно не продумана. 1. Як їздити учасникам АТО чи іншим пільговикам з інших населених пунктів, які мають право безкоштовного проїзду по всій території України. 2. Чому нічого не пишуть про проїздні на тролейбуси? Це ж навіть школярам буде в 2 рази дорожче, особливо якщо ще з пересадками + на різні позашкільні заняття. 3. Хто поверне гроші в разі поломки транспорту або валідатора? Адже на роботі не питатимуть, чому ви запізнились. І таких питань є ще багато, а пояснень жодних. Ви хочете позбавити навіть простих місцевих жителів хоч якось заощаджувати .
Алекс Показати IP 21 Жовтня 2019 13:45
Вони не можуть нормально зробити відстеження маршруток по GPS. Половину з виключеними або не працюючими їздять. А тут впроваджують систему де куча неврегульованих речей... Відчуваю буде повна жесть.....
Пасажир до Алекс Показати IP 21 Жовтня 2019 14:39
Так це водії вимикають СПЕЦІАЛЬНО відстеження.
33ій Показати IP 21 Жовтня 2019 14:37
Нарешті не буде "де моя здача" і "передайте через весь салон)" Все буде добре - не панікуйте. За тиждень-другий все впорядкується. Я не розумію як таку ініциативу можна критикувати!
2201 до 33ій Показати IP 21 Жовтня 2019 16:30
Уявіть ситуацію: ви зайшли з другом, подругою і т.д., двічі-тричі провели своєю е-карткою, щоб було швидше чи з якихось інших міркувань, тобто оплатили за усіх, через деякий час вийшли, а вони поїхали далі. Як їм потім довести, що їх проїзд оплачено?
скептик до 2201 Показати IP 21 Жовтня 2019 16:57
найбільша хохма буде, коли проведеш карткою два рази, а кошти знімуть за 4 поїздки. докажи потім, що не верблюд
2201 до скептик Показати IP 21 Жовтня 2019 17:37
Хохма буде коли в тролейбусі зніматиме, як в маршрутці. Прослідкувати ж неможливо.
знайКО до 2201 Показати IP 21 Жовтня 2019 19:01
Ну на це звертати ніхто не буде, це дрібниці, а от що система не вригульована, толком нічого не роз'яснено, не підготовлено - це факт!
Олександра до 2201 Показати IP 25 Жовтня 2019 10:58
Якраз приїхала з Польщі, де є подібна система. Але ти коли проводиш карткою є збоку клавіша, якою ти вказуєш, скільки має бути квитків і квиток/квитки таки "вилазить" з автомату. Такі картки дають для економії в Польщі, бо вони дають оптову кількість поїздок зі знижкою. Можна оплату здійснити навіть нашими банківськими картками. Але от в трамваях вартість ще й відрізняється по часу: 15 хв - 1 зл. наприклад. В транспорті чистота, порядок. Чисті гарні вікна, не заклеєні рекламою чи ще яким лайном.
БУДЕ Показати IP 21 Жовтня 2019 14:50
А якщо помилково сів не на той транспорт? Інформації про напрямки руху на міському транспорті взагалі не читабельні. То й помилития можна. Хто поверне гроші?
скептик до БУДЕ Показати IP 21 Жовтня 2019 16:57
ніхто
ДЕБУ Показати IP 21 Жовтня 2019 14:59
А як платить штраф за не овалідований (безкоштовний) проїзд? Штраф платиться через валідатор. А як що карточку загубив. або вкрали. а їхати треба. то шо пішки по шпалах? Якась непонятка.
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2019 15:39
А может, и по-старинке можно будет. Бросил водителю денежку и никаких карточек не надо
нім до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2019 19:02
А контроль-перевірка? Що тоді?
Що Показати IP 21 Жовтня 2019 15:55
за х..ня?Таке можливо лише за умови запровадження по всій Україні, а не лише в Луцьку. Як бути приїзджим? з вокзалу бігати і шукати ваш картковий центр? і на куя їм ваша картка якщо потрібно зійснити лише одну поїздку за 6 грн,приміром з вокзалу до пункуту призначення і все? Хто контролюватиме скільки знімає грошей той валідатор і хто поверне, якщо більше зняло?З якого це х..ра і за яким законом України за послугу не можна заплатити готівкою?Хто взагалі цю х..ню придумав і чи це законно та не порушує прав споживачів і громадян в цілому?
лучанин Показати IP 21 Жовтня 2019 16:00
Не мала баба клопоту_купила порося!!!
Олена Показати IP 21 Жовтня 2019 17:20
тамде треба нічого не зроблять, а в транспорті тільки проблем нароблять і все. потім зніме з карточки за 2 рази і ходи лазь і доказуй що ти не олень а то такий валідатор бо тож техніка краще б кинула гроші і їду а то так толку в маршрутці нема. почали б з санітарії прибирання і салонів нормальних плюс ввічлвості водіїв а не хамовиті якто возять цеглу і на зупинках якщо не почує то ше винен пасажир!!!
2201 Показати IP 21 Жовтня 2019 17:24
А ще цікаво, як можна буде побачити баланс такої картки? де , коли і скільки у вас зняло коштів? Чи їздити з щоденником і записувати? Уявіть, що нестачу балансу на е-картці недостатньо для оплати ви з'ясуєте вже у маршрутному таксі по дорозі на роботу. Попросите оплатити іншого пасажира, якому дасте готівку? Можливо він допоможе, але він вийде раніше ... заходить контролер і вам доведеться пояснювати контролеру, що за вас хтось заплатив. Чи шукати свідків, чи шукати доброго пасажира, що вже вийшов ? Що робити в такій ситуації? Електронна система пасажирообліку потрібна, але ця недоопрацьована.
Хм Показати IP 21 Жовтня 2019 18:07
Може хтось знає, а скільки буде знімати за одну поїздку? І яка буде комісія про поповненні картки?
Продаю карточки до Хм Показати IP 21 Жовтня 2019 18:40
Ви настільки бідні,чи дурні,чи те і інше?Я знаю,поїздка буде дорого і комісія буде 90% .Ходи пішки і не заморочуйся.
Хм до Продаю карточки Показати IP 21 Жовтня 2019 19:55
Бидло ти
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2019 18:43
Ви ж хотіли в європу,нили що десь там проїзд по карточках,а як до діла то мичання почалось,тупі питання....З ким доводиться жити,їздити в одному транспорті...
АнонімУ до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2019 19:07
Ніхто не проти!!! Тільки все підготувати все треба як слід, роз'яснити, роліки по ТБ при необхідності пустити і потім впроваджувати, а не так як в нас і ще надурити з грошима хочуть і це дуже гарно простежується!
Саша Показати IP 21 Жовтня 2019 22:05
ооо, вангую, приміські маршуткі будуть виручати без е-квиткових лучан )
Я Показати IP 21 Жовтня 2019 22:38
Можливо хтось знає як додаток на телефон називається?
Ага до Я Показати IP 21 Жовтня 2019 23:48
Його ще нема... Про це наші розумники ще не придумали. Як і про багато ще інших пробілів в системі. Навіть про ті, які в буквальному сенсі порушують конституційні права окремих категорій громадян ( немісцеві учасники АТО, інваліди, ветерани, чорнобильці, сироти, багатодітні і т.д,). Де юре - мають право по усій території України, а дефакто - в Луцьку зась.
Звичайний Лучанин до Я Показати IP 29 Жовтня 2019 19:40
Citycardnet
Споживач Показати IP 22 Жовтня 2019 08:25
таксисти-це ваш час настає,гуляєм...поки,бо касові апарати вам вже готують...
Себастьян Парейра до Споживач Показати IP 22 Жовтня 2019 10:17
+ стопіццот% самі ж здобули)))
Виборець до Споживач Показати IP 22 Жовтня 2019 13:24
12.11. - починають працювати з таксистами.
лучанин Показати IP 22 Жовтня 2019 12:19
Тут описова характеристика більшості коментаторів досить проста: цитуючи лавровра (представника забороненої організаці) : "Дебіли ***ть"
Валідатор Показати IP 22 Жовтня 2019 16:12
Бачу пишуть одні водії маршруток, тільки їм це не подобається :))) Хочете змін- починайтесь самі змінюватися! Взагалі буде квиточок друкуватися після оплати, на якому буде вказана дата і час.
Хрен собачий Показати IP 27 Жовтня 2019 07:25
Все через ...опу. Спочатку закупіть нові тролейбуси і маршрутки, а тоді займайтесь безготівковим продажем квитків. А то буде виглядати дуже смішно. В маршрутці, де видно асфальт через гниле, іржаве дно впроваджувати сучасні технології. Це те саме, що до воза приварити чи прибити руля, а на коня навішати фари дальнього і ближнього світла з поворотами. Не камільфо якось. :)
Аврелій Показати IP 3 Листопада 2019 18:28
Вітаю. В мене приписка в іншому місті а також є пенсійне посвідчення, від недавно працюю і проживаю в Луцьку, я зможу отримати картку Лучанина і користуватися транспортом. Дякую.