USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку - нічна ДТП: водій - в комі. Потрібна допомога

10 Січня 2015 12:16
ДТП трапилася у Луцьку в ніч на 9 січня. Водій автівки - в комі.

На "Луцькій дошці" користувач foma144 написав, що "Шкода Октавія" на київських номерах, рухаючись вулицею Рівненською з мосту в бік Київського майдану, несправилась з керуванням, виїхала на зустрічну смугу та врізалась у стовп на зупинці маршрутного таксі, навпроти "Банк Південний".

"Прибув МНС, хлопці заливали водою те, що залишилось від моторного відсіку. Авто в'їхало майже по центру автомобіля так, що півкругом стала вся передня частина, практично до лобового скла. Зі слів працівників МНС, в машині було двоє, яких забрала швидка", - йдеться у повідомленні.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини керівник прес-служби управління ДАІ у Волинській області Олександр Паламарчук розповів, що ДТП за участю трьох осіб трапилася вночі у Луцьку, в районі Київського майдану. З його слів, водій автомобіля "Шкода", рухаючись з вулиці Рівненської в бік Київського майдану, не впорався з керуванням та допустив наїзд на електроопору. В автомобілі перебувало троє осіб. Водій зараз - в комі, у важкому стані.

Чи був водій у нетверезому стані - покаже експертиза.

Тим часом друзі лучанина, який постраждав у ДТП і наразі перебуває у тяжкому стані, просять усіх небайдужих про допомогу.

"Друзі, сталась страшна аварія, в якій постраждав молодий хлопець Юра Жур. Зараз він знаходиться в лікарні, в тяжкому стані. Лікування та подальші дії лікарів - невідомі, оскільки Юра знаходиться в комі. Але гроші на ліки та на перебування під штучним апаратом дихання необіхідні. Не будьте байдужими, зверніть увагу на цей пост. Допоможіть людині, в якої все ще життя - попереду", - розмістила повідомлення в мережі Христина Сухоставська.

"Прошу фінансової підтримки всіх небайдужих. Звертайтесь в приват або телефонуйте за номерами: (099) 34 69 567 - Олег або (099) 04 12 876 - Влад. Також можете скинути гроші на картку ПриватБанку- 5168 7553 5830 3598 Хомич В.А. Будь ласка, не будьте байдужими і бережіть себе!", - йдеться у повідомленні друга постраждалого Олександра Мельничука.

Перерахувати кошти можна також на рахунок 4627 0817 9834 7279 Приватбанк! Стельмащук Катерина Костянтинівна (бабуся)

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 105
Діма Показати IP 10 Січня 2015 13:30
Волинські новини тільки й вміють, що копіювати новини з луцької дошки. Відірвіть свою дупу від крісла і вийдіть в світ за свіжими новинами. Теж мені, спеціалісти з копіпасту!
Редакція до Діма Показати IP 10 Січня 2015 14:32
Читайте нашу стрічку http://www.volynnews.com/ Тут багато свіжих новин щодня. Дякуємо, що ви з нами.
Анонім до Діма Показати IP 12 Січня 2015 22:57
для відому щоб не казали що гроші не для нього! день під штучними апаратами (а точніше день у комі) коштує 1000 грн лише його друзі своїми силами зібрали йому грошей на 11 днів ! перед тим як щось говорити подумайте чи все у вас добре! на чужому горі не наживешся!
мішка Показати IP 10 Січня 2015 14:04
маладой пацан, запах папірос, улічная совесть самий постоянний гость
Саша Показати IP 10 Січня 2015 15:02
це біда,але нехай друзі розкажуть як їхали,звідки і в якому стані...
Лучанин Показати IP 10 Січня 2015 15:19
Шкода хлопця. Але потрібно думати головою, коли сідаєш за кермо. Гнати 80+ по слизькій, засніженій дорозі, спускаючись з моста, на пагано освітлюваній вулиці, тим більше не знаючи дороги... Добре, що на зустрічці нікого не було, а от уявіть "Таврію" або "жигулі" на місці стовпа, або пішоходів. Одразу пропадає будь-яка жалість до таких горе-водіїв.
вдв Показати IP 10 Січня 2015 15:59
кофточка MONCLER, якщо не китайська то з 200 евро коштуе, як шо вiн був в армii то можна допомогти але я думаю шо вiдмазали, тай шось вiн не внушае довiру . Хай вигрiбае сам
я до вдв Показати IP 10 Січня 2015 21:56
А якщо китайська то що поміняє?
Мішка до вдв Показати IP 10 Січня 2015 22:44
типова риса полішука-жлоба, зазирати комусь у кишеню, тикати пальцем хто в що одягнений... А якби був на фото в мішку з дірками для рук і голови, перевів би пару гривень на ліки? Тьху, гидотно читати таке...
Анонім до Мішка Показати IP 12 Січня 2015 19:59
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 12 Січня 2015 20:03
вибачаюсь.... Звернення було не до Міши а до ВДВ(п*длєц)
неважно до вдв Показати IP 11 Січня 2015 10:15
в мене носки армані будуть,будеш уважати?
Анонім до вдв Показати IP 11 Січня 2015 14:25
ти пі*арас в людини горе а ти про якусь армію , до чього вона тут?
АнонімкА до вдв до вдв Показати IP 12 Січня 2015 22:44
ти адекватний?якого милоготи судиш людей не знаючи їх? навіщо таке писати я просто не розумію що цим коментарем ти хотів довести тут? те що ти такий крутий і все знаєш?ти помиляєшся! якого милого це писати?нехай воно тобі і залишається в голові!краще іди шось толкове зроби а не сиди і обс*рай тут людей!
Анонім до вдв Показати IP 18 Січня 2015 23:16
ти диформоване щеня, знай це, хлопцю лише 17 років, яка в дупу армія??? це ніякий не мажор!!
Анонім Показати IP 10 Січня 2015 16:02
вдв піди трохі підлікуйся покі псіхіатри безкоштовно приймають. (або краще помовчи)
вдв до Анонім Показати IP 10 Січня 2015 16:08
я висловив свою думку, а перед тобою бачу медицина безсильна, 70 процентiв украiнцiв хворi разом з Яценюком
1mBr0 до вдв Показати IP 10 Січня 2015 17:35
Потрібно бути людиною, і ставитись до всіх як до людяй, подаючи приклад і не звертаючи увагу скільки вартує в нього "кофточка". Цинізм вбиває цю націю.
вовк Показати IP 10 Січня 2015 16:08
співчуваю хлопчикові видно по фото що з багатої сім"ї проблем у житті немав і тому ось таке трапляеться. Молю Бога щоб він одужав і життя цінував свое і рідних
Андрій до вовк Показати IP 10 Січня 2015 17:11
Видно що не з бідових, А друзі чи товариші ще просять допомоги. Це тепер модно показувати своє піклування? Краще б не наливали....
в якому підрозділі Показати IP 10 Січня 2015 17:23
воював цей хлопець в ато.якщо просто на дівчат нічними перегонами від бару до бару хотів враження справити то наши співчуття хай одужуе а друзі допоможуть авто нове придбати тилькі не за рахунок калік повернувшихся з війни
рома Показати IP 10 Січня 2015 17:32
Це тільки мені він виглядає так років на 16???? тут точно все правда? інфа перевірена?
Віка до рома Показати IP 10 Січня 2015 20:01
Юнаку на фото 17 років. Він був пасажиром у тому авто
АнонімкА до рома до рома Показати IP 12 Січня 2015 22:49
йому 17 можемо зустрітися й піти разом до лікарні але на привеликий жаль нас у реанімацію не пустять!
Мати- жінка Показати IP 10 Січня 2015 17:37
Хлопцю одужати бажаю ! Молоді люди повинні бути трохи уважнішими і думати про свою і пасажирів, а також пішоходів безпеку !!! Берегти своє і чуже життя і здоров'я ! Державтоінспекція закликає водіїв бути максимально обережними за кермом, уважно стежити за дорожньою обстановкою, не перевищувати швидкість, сумлінно дотримуватися Правил дорожнього руху!
Лучанка Показати IP 10 Січня 2015 17:48
Не знаєте про хлопця нічого, всім тільки обсудити, помусолити. Він не з 1993. Хай Бог його береже!!
просто Показати IP 10 Січня 2015 18:13
потрібно молитися за життя хлопця всі гроші в церкву віднести і бог допоможе.
пішохід Показати IP 10 Січня 2015 18:16
На вигляl років 15.Якась несінітниця.Де батьки куди вони дивились купляючи авто? А він лучанин? ХЛОПЦЯ ДУЖЕ ЖАЛЬ.АЛЕ НА ЙОГО ШЛЯХУ МОГЛИ опинитись невинні люди.То хто винний в даній ситуації.Мажори з якими і боролась революція продовжують шлейф безпрєдєла.
*** до пішохід Показати IP 11 Січня 2015 00:21
Він був пасажиром у тому авто!!!!! І вони не винні їх підрізав мерседес! !
міша Показати IP 10 Січня 2015 18:26
все вірно, пупсік 08.04.1993 - луцьк тюленіна 1 здравія і мізків постраждалому
Хакєр Показати IP 10 Січня 2015 18:59
Вкантакті пише шо йому 17
Ізя до Хакєр Показати IP 10 Січня 2015 19:20
і де він воював? в танчікі?
Хакєр Показати IP 10 Січня 2015 19:00
Як впрочєм і Христині, яка опублікувала пост допомоги
неважно до Хакєр Показати IP 11 Січня 2015 10:07
ти маєш якісь притензії до христини?то говори мені
Андрій до неважно Показати IP 11 Січня 2015 11:41
ти взагалі заткнись, бо дурними коментарями тільки шкодиш
Неважно до Андрій Показати IP 11 Січня 2015 23:41
що ти тут пропіщав?
Мати- жінка Показати IP 10 Січня 2015 19:04
Ми всі по- молодості робимо помилки... До тридцяти років і дівчата і хлопці такі... ( згадаймо кожний себе молодим...) Цивілізація.... а проблем ще більше...
109 до Мати- жінка Показати IP 10 Січня 2015 19:15
По молодості можна і вбивати?шо це за підхід?які виправдання?Всі надіються,що пронесе....
Укроп Показати IP 10 Січня 2015 19:22
добре що на зупинці людей не повбивали... це зараз модно в певних колах
друг Показати IP 10 Січня 2015 19:22
жур юрій сергійович 1997 року народження,17 років.за кермом був не він!він знаходився на задньому сидінні! і перепрошую він не з БАГАТОЇ сімї,а з таких самих як і ми всі! людей які конкретно нічого не знають прошу тримати свої негативні думки при собі! якщо хтось в чомусь сумнівається прошу звонити за номером 0996332784
другу Показати IP 10 Січня 2015 20:48
ми всі і наші діти воюють або війську допомагають а ви золоті наші мабуть допомогу в самооборону бійцям везли тому так поспішали чи военком в опері останні запрошення до війска продавав.не вспіли обісратися як ідея а може використовуючи довірливих лучан які останне віддають щоб хлопцям на передовій допомогти.молітся щоб товарищ вижив а бабло ручками біленькіми потім заробите
Ніка Показати IP 10 Січня 2015 21:16
я звичайно в шоці... Народ ви тут таке говорите ви ніби на його місці....не обсуждайте....ви незнаєте що буде завтра.....не Дай Бог нікому такого горя( Допоможіть краще.....!Він зараз так цього потребує....давайте краще будем надіятись на краще..... що скоро він вичухається з цього( Просто не пишіть ціх дурниць тіпа "хай знає, хай думає"вони не думали що таке станиться! Отак то.....терпіння сім'ї, родичам....(
... Другу Показати IP 10 Січня 2015 22:11
Дурак ти! нехай твої діти воюють, а йому лише 17, в чому його проблема була? навіть якщо він був з багатої сім'ї (хоч це не так) він сидів на задньому сидінні, що він зробив не так? Дитина зараз в комі, а ти виливаєш всяку гидоту, всраний інтернет-воїн.
Друг Юри Показати IP 10 Січня 2015 22:29
Дибіли ви! Хлопець живе сам з мамою і бабусею,і багатим життям там і не пахне,я коли читав це мене почало трусити! Які ж люди дурні,жах. Він був пасажиром а за кермом був повнолітній водій з великим стажем кермування. Вина в аварія машина яка підрізала їхню машину і це засвідчено камерами. Будь ласка думайте перед тим як шось писати!
Андрій до Друг Юри Показати IP 10 Січня 2015 23:02
Сам ти дибіл! Якщо просите про допомогу, то нормально напишіть, що та як. А то в Контакті друг з ящиками бухла, подруга в Опері світиться. Потім сторінки позакривали, ми такі невинні, допоможіть, машину підрізали, а всі кругом дибіли.
Неважно до Андрій Показати IP 11 Січня 2015 10:10
чуєш закрий свій рот не хоч помагати не помагай,якшо ти незнаєш так як є насправді,і людуну судити через друга неможна,а про подругу вообще не говори ясно?
Андрій до Неважно Показати IP 11 Січня 2015 11:38
Так ці друг і подруга просять йому допомогти, і я його не суджу, Бог йому суддя і все зараз залежить від його волі, а не дурних піаристих коментів
Сергій до Друг Юри Показати IP 10 Січня 2015 23:15
Відео з камери в студію. Якщо це правда з мене 2 штуки гривень.
Саша до Друг Юри Показати IP 11 Січня 2015 07:55
якби вони їхали 60 км,нічого такого не було б,даже якщо їх підрізали! так трохи вперсься б в стовб а може і до стовба не доїхав....
Андрій до Саша Показати IP 11 Січня 2015 11:46
Якби їх підрізали, то вони б висіли на стовпі біля податкової або на Зої Космодем"янської, а не через дорогу
Вчителька Показати IP 10 Січня 2015 22:42
Хтоб він не був, але він людина, чиясь дитина. Знущатися своїми дебільними приписами це просто гріїх. І ваші коментарі ні до чого, ви просто можете поплатитися за свої слова, і вам так само будуть співчувати....
всім Показати IP 10 Січня 2015 23:41
Якщо не хочете допомогти,то хоть народ не гнівайте своїми домислами!теж мені детективи. Шкода хлопця,він молодий,мусить одужати і одужає.Терпіння рідним та близьким.Все буде добре.Тримайтеся.
всім+++++ Показати IP 11 Січня 2015 00:02
розумне рішення.зараз потрібно молитися за одужання.а крапкі поставить слідчиі.гроші це зло
Для тих, хто нічого Показати IP 11 Січня 2015 00:16
Що за дурні пріоритети?якщо людина не була в ато, то хай спокійно помирає?та і про яку службу говорити коли хлопцю 17 років.нажаль, більшість горе-патріотів зробили вже якийсь культ з бійців, ато і т.д.хоча самі сидять чомусь тут і пишуть нісенітниці не знаючи нічого.багато хто тут пише про оперу і бари .ви взагалі цю людину знаєте, що дозволяєте собі таке писати?чи можливо ви знаєте куди вони їхали?аварія сталась через те, що їхню машину підрізалао інше авто , а саме мерседес, це зафіксували камери.також є свідки ДТП які це також підтвердили.я шокована від того що тут прочитала.можливо я помиляюсь, і кожен з вас має право помилитись(бо і справді інформацію подали не коректно і дещо запутано), але складається відчуття що половина з тих хто висловились просто гнилі цінічні люди.а Юра хай поправляється, всі тримають за нього кулаки
Андрій до Для тих, хто нічого Показати IP 11 Січня 2015 09:49
То й хай поправляється, а ви не морочте голову людям підрізаннями і які всі кругом погані
неважно до Андрій Показати IP 11 Січня 2015 10:28
бля*ь бо якшо дійсно так є то шо ми маємо говорити?
Степан до Для тих, хто нічого Показати IP 11 Січня 2015 11:48
" Якби їх підрізали, то вони б висіли на стовпі біля податкової або на Зої Космодем"янської, а не через дорогу" вірно підмічено, бо їхали на Київську площу.
судя по коментариях Показати IP 11 Січня 2015 12:26
то большинство людей желают выздоровления ребятам.и говорят правду в глаза потому что родители ими не занимались и мажеры выросли понимая что деньги решают все.поэтому друзья так злобно реагируют на правду в глаза обзывают людей матом восхищаются тем что они созданы для красивой жизни а дети других пусть воюют. придумали отмазку про мерс.редкого воспитания особи.мы все люди и молимся чтоб пострадавшие выжили а вы детишки не пытайтесь унизить тех кто не может помочь вам деньгами отдавая копейки раненым бойцам и их семьям.мамочки и учительницы человечности и культуре учить должны а не бля... хотелось бы услышать коментарий гаи.будем признательны журналистам ВН
анонім Показати IP 11 Січня 2015 13:02
Людоньки ви що подуріли?як можна говорити таку дурню?Тут просто не правильно опублікували він не був за кермом він був пасажиром ...йому 17 років в нього все життя попереду ,таке горе може спіткати любого!схаменіться!
Кіра Показати IP 11 Січня 2015 15:04
скиньте ссилку вконтакте Юри Ж.
от до Кіра Показати IP 11 Січня 2015 16:39
https://vk.com/streeter_lutsk?w=wall-36207658_6519%2Fall тут є.. але заморожена
Кароліна Показати IP 11 Січня 2015 17:31
Бог вам всім суддя!!! я хлопців не знаю, І ВЗАГАЛІ ДО НИХ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЮ, но не дай боже комусь на їх місці опинитися, ніхто від такого не застрахований.Краще руку людям подайте, а ніж плітками займаєтесь. Я бачила це ДТП Юра 17 років, він був пасажиром, Нугзар 22 роки був за кермом. Врачі взагалі гарантії не дають ,що вони виживуть, вони перебувають у нвдзвичайно важкому стані(у комі). Люди будьте не байдужими життя не предсказуєме, і ви не знаєте, де ви завтра впадете.
Ірина до Кароліна Показати IP 14 Січня 2015 16:13
Слава Богу, Нугзар вже пішов на поправку, у свідомості... Але скалічений сильно... А Юра, нажаль, ні, працює мозок, але все ще в комі...
!!!! Показати IP 11 Січня 2015 18:04
коментар було видалено
Христина Показати IP 11 Січня 2015 21:35
Номер картки приват банку бабусі Юри : Стельмащук Катерина Костянтинівна 4627 0817 9834 7279
Саша Показати IP 11 Січня 2015 21:40
Водителя зовут Сергей 22 года ему!
Ірина до Саша Показати IP 14 Січня 2015 16:15
Вік вірний, ім'я ні... Ось бачите, скільки тут неправдивої інформації...
Револьвер Показати IP 11 Січня 2015 21:49
незалежно від того, що пишуть, хто винен і чи є гроші на лікування, зараз усе залежить від виходу з коми, вийде тоді, можливо, знадобляться. по фотках іноді складається хибне враження, але по тому що є і було, склалось саме таке як пишуть щодо аварії, "підрізав мерседес, він винуватий" можливо і підрізав, але перевищення швидкості або ж не правильний вибір швидкості за погодніх умов, також будуть вважатись порушенням, адже як можна було перетнути 2 смуги зустрічки і так сильно обійняти стоп, на початковій швидкості 40-60, думаю, такого б не було.
М.К.Я Показати IP 11 Січня 2015 22:30
Люди схаменіться,якщо не хочете допомагати то не допомагайте фінансами,але навіщо писати ху*ню вибачте на слові.Біда в людей трапилась а ви тут починаєте.. Таке могло трапитись з кожним. Навіть якщо вони їхали не за правилами.. Да кожен порушує швидкість.. Знаю Юру,знаю його друзів... дуже шкода пацанів.. Будемо надіятись, на те що "Юра" піде на поправку та буде все добре. хай тримається!
калькулятор Показати IP 11 Січня 2015 23:00
ВН закрийте тему дописів !!!
Олександр Показати IP 11 Січня 2015 23:35
Знайомий лікар казав що в їх крові було виявлено алкоголь. До цього я співчував, навіть думав завтра як буду проходити десь біля айбокса кинути сотню, дві. А тепер як подумаю що замість стовба, під колесами шкоди, яка мчить далеко не 60 могла опинитись моя дитина, дружина чи якась інша ні в чому невинна людина, то просто опускаються руки і розумію, що відбувається природний відбір. Хлопці не винні в тому що випили, винні у тому, що сіли п'яними за кермо. Якщо виживуть, можливо це буде для них уроком, якщо ні, Бог просто ціною двох життів зберіг набагато більше, бо наступного разу міг бути вже не стовб.....
*** до Олександр Показати IP 15 Січня 2015 00:39
Той що був за рулем в нього не було виявлено алкоголю в крові !!!!!
лучанин Показати IP 12 Січня 2015 00:50
в якій лікарні перебуває постраждалий?
Ариванюк Наталія Показати IP 12 Січня 2015 08:10
Прошу, виправитиЖур Юрій не 1993 року народження а 1997! Зараз Юра перебуває в комі, в реанімації Луцької міської лікарні, стан його стабільно важкий, черепно-мозкова травма, перелом бедра, забиті легені... Та одне слово КОМА, тягне за собою як прірва! Але ж надія завжди є, молодий організм та досвідчені лікарі і ми з вами маємо допомогти хлопцеві подужати, вижити та стати на ноги! Тому благаю, усіх про допомогу, насамперед фінансову, оскільки призначення лікарів постійно змінюються! Можна мамі Вікторії передати кошти особисто в руки (тел надам в особисте повідомлення), можна бабусі на рахунок Стельмащук Катерина Костянтинівна 4627 0817 9834 7279 Приватбанк! Хай усіх наших діток Бог збереже!!!
Ірина Показати IP 12 Січня 2015 11:59
Допомагати завжди треба, не треба черствіти і дивитися яким був, де був, що робив... Це біда і вона може статися з кожним. І якщо кожен буде розмисляти над життям потерпілого то що буде з нами люди???!!! Ми усьому світові показали що разом ми сила. Якщо ми будемо допомагати один одному, підтримувати в важкий для нас час то ми зі всім впораємся. Гроші краще скідувати або бабусі або зв"язатися з мамою мені так здається. Або ж зв"язатися з лікарнею де хлопець лежить. Якщо ви не довіряєте чи маєте сумніви. Хай тримається. В нього все життя ще попереду!
Юра тримайся Показати IP 12 Січня 2015 14:04
Боже,що це за світ? Про що ви говорите зараз? Вибачте,яка різниця,як усе трапилось,якої марки машина,достаток сім'ї,якщо на кону життя людини,а тим більше дитини,яка в своєму житті ще нічого не бачила! Всі ми рівні і одинакові і ніхто із нас не застрахований від будь-якої неприємності. Уявіть,якби ви або ваші друзі були зараз розміщені у цьому пості,ви б точно так само емоційно,може навіть з матюкам,доводили! ВИ собі навіть ніколи уявити не зможете,який стрес пережили усі ці люди,а ви їх ще й морально тут давите? НЕ дай вам Бог колись зрозуміти це на власній шкурі! ЮРа обов'язково видужає,хоча б заради тих людей,які вірять в нього,моляться за нього і тримають кулаки! А ті хто виписував тут всю ту цинічну гниль,вам воно повернеться!
Дікая Кошка Показати IP 12 Січня 2015 14:08
знаєте шо я. Вам скажу? ВИ ТУПО АБОСЦАНІ!як можна не знаючи людину,судити про неї по речах,і т д ви дегенерати! Така біда може спідкати кожного ,але питання в тому,чи тоді допоможуть вам! Кон**ні ска
Олександр Показати IP 12 Січня 2015 14:42
Шановні, дивіться щоб воно і Вам не повернулось, коли ті малолітні сцикуни, які в житті нічого ще не бачили окрім п'яних гульок, одужають і покалічать Ваші життя, чи Ваших рідних, скоївши чергове ДТП. Просто так у світі нічого не буває, життя іноді вчить і бува суворо.... Всі ми під Богом ходимо, воля Божа - одужають, аби зробили належні висновки. Між іншим, бабуся Юри працює в міській лікарні, тому й напевно і ніхто не зна в якому вони були стані. Хай береже всіх нас Бог від таких шумахерів на дорогах.
Діман Показати IP 12 Січня 2015 20:33
Ви всі просто якісь дцпшнікі, не розумію вашої позиції. Хлопець в біді, йому 17 про яку війну взагалі йде мова, сказали вище що він був пасажиром, просто допоможіть хлопцю!
Ангеліна Показати IP 12 Січня 2015 21:55
Шкода звичайно хлопців, які зараз в комі і у важкому стані, але оце сповіщення про допомогу у якому контакти невідомих друзів і їхні картки, викликають сумніви! Мені здається що в таких повідомлення повинен бути вказаний номер рідних людей або принаймі лікарні у якій знаходиться Юра! Ніяких доказів, що їх підрізав мерседес немає, коментарів спеціалістів також! І тому не будемо стверджувати хто винен у цій аварії!!! Спочатку думала зі всіма може статися, нещасний випадок, і т.д. але блін, ну якщо ти випив ну навіщо сідати за кермо??? ну я цього не розумію! Ну залиш машину на стоянці, чи взагалі відразу їдь на таксі!!!! І оці друзі які за нього захищаються, у вашій вірній дружбі я сильно сумніваюсь( не у всіх звісно). Приходилось кілька разів спілкуватись з Юрою, особисто, перше враження склалось не дуже!
Дікая кошка Показати IP 12 Січня 2015 22:22
ангеліна,знала б ти ситуацію дарагуша,то б розуміла,що є докази про те що їх підрізала машина,і в нашому рідному луцьку машину без знання номерів найти не дуже легко,а щодо номеру і. Інформації про лікарню,глянь вище! І друзі в нього справді вірні якщо за один день знайшли чи не малу суму,тому,не знаючи не суди ,а іти не бачила тих сльоз,і повір,просто РАДУЙСЯ що це горе оминає тебе стороною І ще Попрошу ЗАКРИЙ СВОГО РОТА,і не суди) Бо ти ж навіть не знаєш хто був водієм
НІНА ЛОГІКА до Дікая кошка Показати IP 13 Січня 2015 15:31
коментар було видалено
Семенюк Станіслав (н Показати IP 12 Січня 2015 22:36
Навіщо виливати грязюку на хлопців? Зібралися всі інтернет воїни, ніхто нічого не знає, але всі щось доказують! Навіщо? Хлопці в комі і це саме головне. Потрібно за них молитися щоб все було добре, а всі хто виписують всяку хр*нь то знайте одне що на їхньому місці можуть опинитися і ваші діти(не дай Бог) і подумайте те що ви будете відчувати...
Анонім Показати IP 12 Січня 2015 22:42
Бажаю хлопцям швидкого одужання. Нехай Бог зцілить їх. Люди а вам аби причину дай і срати будете все шо рухається! Не можна так,ви були з тими хлопцями шо знаєте шо вони були випивші чи ше якісь там,звичайно не були і свічку їм не тримали почули плітки в дворі,менше вірте пліткам. І ви не в праві судити інших. Хлопців не знаю і не знала випадково побачила на сторінці подруги репост про аварію,і чесно дякую Бога що це горе оминуло мою родину. Винні не хлопці а винні жекі які не розчищають засніжені дороги,хіба якби дорога була прочищена таке б сталось,ну може їх би трохи віднесло але сто відсотків вони б не врізались так сильно у стовп. Тому краще ніж судити інших дякуйте Господа що оберігає вас від такого!
анонімці Показати IP 12 Січня 2015 23:54
ні не жекі винні що сніг іде а пьяне летить.пів року назад літом були свідками дтп яку скоило 20річне щеня на такси.яке так само 140 з моста летило.результат шість постраждалих а особливо в тяжкому стані дівчінка.якби ви бачили як вона мучилась то мокру кішку з іі коментами в унітаз зпустили б.надлишок грошей і недостатне виховання причина всіх подібних випадків.а хлопці хай одужують
Басота Показати IP 13 Січня 2015 13:58
Фаршик видно зразу! Папік купив машинку пацик залив сливку и началися самі знаєте ПОНТИ
А.К. до Басота Показати IP 17 Січня 2015 01:10
Що ти мелиш?????????????? Ти знав про його сім"ю, родину????? Він жив без батька!!!!!! Перш ніж говорити переконайся, що ти говориш вірно!
hate Показати IP 14 Січня 2015 01:23
коментар було видалено
Віка Показати IP 15 Січня 2015 20:47
Але ви безжалісні люди. Хіба він знав,що з ним таке станеться?Хіба він спеціально найбільше постраждав? Вас всіх особисто просять здати гроші?Ні.Це кожен бажаючий здає. І на рахунок багатої сім'ї.Що ви знаєте про багатство?Не судять людей по зовнішньому вигляді.Це страшна біда,тим паче він один в сім'ї. Завтра така трагедія може постукати і у ваш дім навіть там,де ти,здається,і не чекаєш.Бридко знати,які гнилі люди є в Луцьку.Ганьба!!!
В.Г.М Показати IP 16 Січня 2015 17:33
Але ви люди...я в шоці. Перед тим як залишити свій г*вно комент,прочитайте попередні. Не був він за кермом,ясно ж сказано,що ви як барани. Всі такі дорослі,з досвідом жінка діти замість стовпа,та блін то й радій що твої рідні цілі і здорові. Завдання допомогти всім хто там.був,винних покарати! Просто волосся стає дибки від того що ви пишете. Яке ато? Яка армія,в ср*ці та армія блін йому 17 лише. Яка багато сімя? Не знаєте і виписуєте тут,умнікі. Бажаю юрі одужанлікуватилікуватийоглікувати його будуть не луцькі лікарі!
АНОНІМ Показати IP 16 Січня 2015 23:58
О Боже, ви цього хлопця не знаєте взагалі, а розсуждаєте за його шмоткі і за причини аварії про які ви і подавну не знаєте, люди будьте трохі розумнішими, а то здається, що якійсь недовольні придуркі сидять в інеті і пишуть всяку ***** куди попало, краще б помолоились за нього а ніж засуджували б, хоча вже пізно, сьогодні його життя обірвалось, хай земля йому буде пухом !
Бля братан як так ?? Показати IP 17 Січня 2015 00:20
Земля тобі пухом . В наших серцях назавжди .
настя Показати IP 17 Січня 2015 00:27
я дуже співчуваю його близьким(((((((не віриться
Альона Показати IP 17 Січня 2015 01:11
Мені не віриться!!!!!!!! Заливаюсь сльозами!!!!!!!!!!
М. Показати IP 17 Січня 2015 01:58
Ми завжди будемо тебе пам*ятати веселим та життєрадісним! Ти був дуже хорошою людиною! Господь з тобою! Юра, не тримай зла на тих людей які писали тут жахливі речі не знаючи правди, Бог їм суддя, ти був особливий! Шкода, що у своїх 17 ти так і не відчув, що таке життя повністю. Завжи у наших серцях!.....Як важко розуміти, те що тебе вже немає!!!!!! Найближчі, тримайтесь! Батьки тримайтесь...! Їм дуже важко.....! Бережи, Господи цих людей. Ті люди які писали ці безглузді речі, одумайтесь і сходіть посповідайтесь! І наперед думайте, що ви робите! Бог вам суддя люди які написали цей пост! Не заробляйте на брехні! Життя вас накаже!
лучанин Показати IP 17 Січня 2015 03:13
Менше треба було їхати п'яним, і гнати як дурак, мажор мажором но всі попадають на той світ... такшо думайте шо робиье, куда спішите... якби не гнали всі були б здорові...
тарара . до лучанин Показати IP 18 Січня 2015 03:52
Я все розумію,але ваші бездумкові речі,та безсердечні висліви - Ні! Ми всі не застраховані, ми незнаєм, що мможе з нами статись через секунду, тому перед тим як їх ганьбити одумайтесь і подумайте,шо може така біда і до вас завітати !!!! Юра - царство тоді небесне,Нугзар - поправляйс. Терпіння рідним,батькам та друзям
друг Показати IP 17 Січня 2015 03:35
Які мажори ти д*біл них підрізали і водій був тверезий
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 04:26
Яб хотівби шоб ти стоявби замість стовба
М Показати IP 17 Січня 2015 04:43
Люди ніколи нікому не бажаєте зла, і не кажіть поганого якщо у вас немає доказів-аргументів. Життя бумеранг!
Альона Показати IP 17 Січня 2015 15:09
Може вже хватить писати дурниці???????? Люди схаменіться, його вже немає((((( І це дуже важко усвідомлювати!!!! Не розумію як можна бути настільки черствими людьми, з гнилими душами?? Як можна писати не думаючи що! Запам"ятайте, все вертається бумерангом! Тому моліться і радійте що Ви не знаєте у свої роки як втратити рідну кровиночку! Біда його мамочці і бабусі... Він був для їх ВСІМ!!! Юрчік, Юрасик.....-так називали його рідні! ))) Земля тобі пухом!!! (Ще раз прошу не беріть гріх на душу, не пишіть сюди краще взагалі, якщо не знаєте правди!)
Mery Показати IP 17 Січня 2015 19:29
Сьогодні повідомили, що Юра помер, завтра похорони.Царство йому небесне!!!!Співчуваю мамі та рідним, тримайтеся та моліться за нього!
Сусідка Показати IP 18 Січня 2015 04:41
Нехай буде земля пухом! Співчуття рідним. А тим, хто писав різну дурню, хочеться побажати світлого розуму і відкритого серця. Ніхто не знає, що його чекає за поворотом, а обріхувати ні в чому не винну дитину - це низько й підло.
Анонім Показати IP 20 Січня 2015 11:52
Дуже шкода,Юру.А люди які писали такі коментарі немають ні краплинки совісті та людяності.Врешті решт Бог вам суддя.Хай земля тобі буде пухом.Царство тобі небесне.Рідні,близькі,друзі-прийміть мої співчуття.Хоча я навіть і не була знайома з ним...Але багато друзів з ним з самого дитинства..і сестра теж...мені дуже шкода,що це все сталось з ним...мої співчуття!