USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьк отримає понад 20 нідерландських автобусів

12 Жовтня 2021 08:14
Днями Луцьк отримає 22 автобуси нідерландського виробника VDL.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Перша партія автобусів уже на початку листопада вийде на автобусні маршрути міста, решта – наприкінці місяця.

«Автобуси працюють на дизелі, мають екологічний стандарт Євро5+, обладнані кондиціонером та доступні для людей з інвалідністю», - йдеться у дописі Ігора Поліщука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Трд Показати IP 12 Жовтня 2021 08:40
Бачили ціну на метан?
коцик до Трд Показати IP 12 Жовтня 2021 09:08
то що пішки ходити? будеш платити скільки треба. дикун.
Трд до коцик Показати IP 12 Жовтня 2021 12:29
буду дивитися на тебе коцик, коли ти їдеш в автобусі, з вікна свого авто
коцик до Трд Показати IP 12 Жовтня 2021 14:41
то не ний тоді про метан
олл до коцик Показати IP 12 Жовтня 2021 15:25
ти що метановий магнат? чого гавкаєш - не нити?
Вася до Трд Показати IP 12 Жовтня 2021 09:13
Це дизель
Васінтато до Вася Показати IP 13 Жовтня 2021 23:10
Не дизель,сину,а мурік.
Васінасопілка. до Вася Показати IP 13 Жовтня 2021 23:14
А знаєте як то буде круто! Нашим Містом їздитимуть жовто-блакитні Супер-Автобуси.Ото москалів дратоне!
Луцько Дурко Показати IP 12 Жовтня 2021 08:57
Дизелі 60х років, дякуємо.
коцик Показати IP 12 Жовтня 2021 09:08
чого не пишете що автобуси беушні хтозна скільки років?
Боб Показати IP 12 Жовтня 2021 09:09
А Луцький автобусний завод стоїть... В Луцьку... На заводі працюють лучани... Стійте...
Оля до Боб Показати IP 12 Жовтня 2021 09:41
Тому що Луцький автобус коштує 5 млн грн. При такій вартості собівартість проїзду в ньому буде 20 грн.
Правда Показати IP 12 Жовтня 2021 09:14
Чиї будуть автобуси-муніципальні чи приватні?А де швейцарські тролейбуси,або хоча би луцькі?Щось купують,купують,а їх все катма...
Бебрус до Правда Показати IP 12 Жовтня 2021 09:40
Ці автобуси приватні, їх закуповує перевізник Бест Ленад Груп. Швейцарські тролейбуси вже давно накрились, їх Чернівці купили, а нові Богдани поки затримуються і в кращому випадку будуть наприкінці року, або пізніше.
Правдолюб до Правда Показати IP 12 Жовтня 2021 09:58
Факт полягає в тому, що муніципальних автобусів вже не буде. Тобто - є приватний перевізник, він собі купує б/у автобуси, які перетроряться в ТАКСІ. ПРИВАТНІ МАРШРУТНІ ТАКСІ. Все. Крапка. НЕ бачити лучанам проїздних квитків на автобуси, як це було колись. Не бачити комунального автобусного парку. Платіть, люди, по 6 (чи скоро буде 8, 10,15, 20 грн) кожен рах коли пересідаєте з маршрута на марщрут.
Правда Показати IP 12 Жовтня 2021 10:18
Так мер написав,що Луцьк отримає,чи то така хитра тактика...
Клава Показати IP 12 Жовтня 2021 10:55
Все норм. Головна ціль - щоб містянам було зручно та небезпечно ! Молодець Ігор - продовжуй у тому ж дусі !!! А ціна ? Завжди є альтернатива - замовляй собі тахі, сідай на тролебус або йди пішки - будешь здоровішим !!!
Анонім до Клава Показати IP 12 Жовтня 2021 13:20
Обмовка по фрейду)
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2021 11:04
Чуваки, навіщо кіпіш здіймати. Мер написав чітко : Луцьк отримає, а не закупить. Різницю вловлюєте?
Анонім до Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2021 13:21
І не Луцьк, а приватні перевізники.
Водій Показати IP 12 Жовтня 2021 12:19
Ті автобуси які є на фото, це для приміських маршрутів! І зараз знову буде мільйони нарікань, на вузькі проходи, двері і тому подібне, як відбувається з Коросою яка працює на 32 маршруті!
007 Показати IP 12 Жовтня 2021 12:21
Наче раніше звучало так , що не буде дизельних маршруток в місті які забруднюють навколишнє повітря і середовище , а тут ось так поворот ) наша пісня гарна починаємо з нову
дб до 007 Показати IP 12 Жовтня 2021 12:32
як тільки ціна на метан виросла так відразу на дизель назад перескакують)))
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2021 13:23
Замість того, щоб гнати приватних перевізників в шию, дають їм дає більше можливостей, аби могли диктувати свої вимоги...
ветеран труда и войн до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2021 14:43
ты что забыл как государство всё развалило?!!!
вася Олика ПЛ Показати IP 12 Жовтня 2021 16:04
І колір як раз для справжніх патріотів - голубий !!!
пасажир Показати IP 12 Жовтня 2021 16:52
Казали,що Луцьком курсуватиме тіпьки екологічний транспорт(тролейбус).Знову обдурили.
Чому так? Показати IP 12 Жовтня 2021 18:25
От мене одного цікавить повнота поданої інформації? Що значить отримає? Хто купить, за яку ціну, чому саме ці а не інші? Якщо не місто купує, то чому без конкурсу вже є переможець? Чому дизель, коли весь світ позбавляється від такого транспорту і т.д…