USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вже в листопаді на вулиці Луцька виїдуть перші 10 нідерландських автобусів. Фото

27 Жовтня 2021 11:41
Перша партія автобусів VDL з Нідерландів вже прибула в Луцьк.

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Наразі автобуси проходить розмитнення, а вже в листопаді вийдуть на маршрути в місті.

«Автобуси VDL працюють на дизелі, мають екологічний стандарт Євро5+, обладнані кондиціонером та доступні для людей з інвалідністю», - зазначив Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2021 12:36
Може виїдуть, а може й не виїдуть. Не місто ж їх закупило, а ті, хто замість громадського транспорту випускали всім відомі жовті корита.
Гараж Показати IP 27 Жовтня 2021 12:43
Проїздні квитки на автобус з"являться ?
Карлов Показати IP 27 Жовтня 2021 13:03
Клас , ще графік щоб був стабільний треба
Вася Показати IP 27 Жовтня 2021 13:45
Де ще 17 нових тролейбусів по 4грн. за проїзд?
Анонім до Вася Показати IP 27 Жовтня 2021 14:27
чекайте. поговорили та й забулося. нові часи, нові казки
Вася Показати IP 27 Жовтня 2021 13:49
Коментарів нуль
Во Показати IP 27 Жовтня 2021 13:51
На Луцькому автозаводі не гірше могли б зробити - якби не лінувалися, не крали і не пили
Анонім до Во Показати IP 27 Жовтня 2021 16:21
На луцькому автозаводі зробили б, але суттєво дорожче, на що точно не підуть підприємці. Чому? Самі догадаєтеся.
Лучанин до Во Показати IP 27 Жовтня 2021 18:47
Проблема в тому що на автозаводі роблять новий транспорт а не бувший у використанні.
Пасажир Показати IP 27 Жовтня 2021 15:24
Супер!Молодці так тримати! Жовтим зламкам не місце в сучасному місті!!!!!
Луцьк Показати IP 27 Жовтня 2021 15:53
А де ті обіцяні 29 нових тролейбусів ?
Анонім до Луцьк Показати IP 27 Жовтня 2021 16:21
12 вже є, інші автозавод все ніяк не зробить, прикриваючись карантинними обмеженнями.
Андрій Показати IP 27 Жовтня 2021 17:20
Аби ціни на проїзд не піднімали