• EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Луцька плавчиня виборола золото на чемпіонаті України

26 Квітня 2019 10:51
Третього дня чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з плавання у Харкові волинські плавці знову піднялись на п’єдестал пошани.

Вихованка КЗ «СДЮСШОР плавання ЛМР» Дана Ахмедова виборола золото серед молоді. Спортсменка проплила 50 метрів брасом за 33.03 секунди. Другою фінішувала дніпрянка Каміла Ісаєва – 0:33.58. А бронза дісталася Анастасії Габльовській з Калуша – 33:83. В абсолютній першості серед дорослих Дана стала другою. Зазначимо, Ахмедова також встановила новий рекорд Волині на цій дистанції.

Максим Ткачук на цій же дистанції виборов бронзову нагороду – 0:29.58. Його випередили Максим Овчінніков зі Запоріжжя – 0:29.42 – та Володимир Лісовець з Житомира – 0:29.53. Нагадаємо, в попередні змагальні дні Ткачук переміг на дистанціях 100 та 200 метрів брасом.

У фінал також потрапив Олексій Стахір. На 100-метрівці на спині плавець показав восьмий результат – 0:59.73. На цій же дистанції Анастасія Дмитрієва була дев’ятою – 1:07.30, вперше виконавши норматив майстра спорту.