USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцьких учнів ЗОШ №13 переведуть в інші школи міста

31 Січня 2020 15:10
Управління освіти Луцької міської ради зможе забезпечити навчання учнів із школи №13 в навчальних закладах №3, 17 та 19.

Про це в коментарі Район.Луцьк розповіла керівниця Управління освіти Луцькради Зіновія Лещенко.

«Оскільки батьки, порушуючи всі законодавчі акти, конвенцію про права дитини, закон про адміністративні порушення, про охорону дитинства і так далі, знімають із себе таким чином обов’язок забезпечити дітям можливість навчання у школі, порушуючи закон щодо здобуття їхньої освіти. То ми в свою чергу дотримуватимемося законодавства і будемо створювати умови, аби діти вчилися», – зауважила Зіновія Лещенко.

31 січня очільниця Управління освіти збирала робочу групу, на якій вирішували, де зможуть навчатися учні зі школи №13.

За словами головної освітянки Луцька, із 463 дітей, які здобувають освіту у 13 школі, 130 дітей з прилеглих територій, решта – проживають у місті. Отож, луцьким дітям зможуть забезпечити навчання в школах №3, №17 та №19.

«Тільки що в перемовинах з директорами закладів освіти, які розташовані поблизу мікрорайону 13 школи, вирішили, що 3 школа зможе забрати 3-4 та 5-7 класи. 8-9 класи забере або 19 школа, або ж 17, відповідно 10-11 класи аналогічно, або 19, або 17. Управління освіти забезпечить дітей навчальним процесом у комфортних умовах зі спортивним залом, як того хочуть батьки. Поки ми можемо зробити так», – наголосила Зіновія Лещенко.

До слова, збиратимуть позачергове засідання сесії міськради, засідання виконавчого комітету, бо саме виконком може перерозподілити мікрорайони, і в результаті жителям мікрорайону поблизу 13 школи повідомлять, в яких школах зможуть навчатися їхні діти.

Нагадаємо, 31 січня батьки не пустили дітей до навчального закладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанин Показати IP 31 Січня 2020 15:16
А чому аж в 19-ту школу "закидають" учнів ??? 21-ша ж значно ближче ???
Учень 21 до Лучанин Показати IP 31 Січня 2020 16:33
21 гімназія і так переповнена
Анонім до Лучанин Показати IP 31 Січня 2020 18:09
Ваші проблеми зараз не начасі,почекаєте!Зараз головне ринок перенести,туристи приїдуть,є куди вложувати гроші,а ви зі своєю школою.Влада дбає про людей.Ви що не розумієте
@ до Анонім Показати IP 31 Січня 2020 18:37
ЗА .... своім ринком Що вже диван забирають
Анонім до @ Показати IP 31 Січня 2020 20:21
Чув про сарказм?Мова про те,що вас в дупі мають наші правителі.
Управлінню освіти Показати IP 31 Січня 2020 15:45
Батьки хочуть добитись добудови школи, а не закриття. Надайте батькам чітку відповідь які кроки зроблені для добудови школи, скільки коштів заплановано, коли розпочнеться добудова. Легше всього взяти і закрити школу.
nutela Показати IP 31 Січня 2020 15:46
А 1-2 класи куди?
Люди Показати IP 31 Січня 2020 15:51
"Отож, луцьким дітям зможуть забезпечити навчання в школах №3, №17 та №19." Ви карту дивились де знаходяться дані школи і де живуть діти???
33-ій Показати IP 31 Січня 2020 16:01
А чому аж в 19-ту школу "закидають" учнів ??? 21-ша ж значно ближче ???
Анна Показати IP 31 Січня 2020 16:02
круть, з лісництва на балку....а в 17 школі ви спитали чи є місце? чи , може, через міську владу і наші діти страждати будуть?
лучани Показати IP 31 Січня 2020 16:56
По селах де люди не платять податки,хоча їздять на заробітки на Московію, знайшлись гроші на нові школи, а для лучан нема.
ХХ Показати IP 31 Січня 2020 16:57
Держава яка не дбає за майбутнє своїх дітей - приречена.
Анонім до ХХ Показати IP 31 Січня 2020 18:11
Вони дбають за туристів,про місце під ринком.Кому потрібні ваші проблеми.
Луцьк Показати IP 31 Січня 2020 17:04
Посеред навчального періоду розколоти дитячі колективи- це нормально? Для дітей це буде психологічна травма.
Луцьк Показати IP 31 Січня 2020 17:15
Зі школами порядку не наведуть, зате за базар аж бігом взялись...Там де гроші, там і вони.
Анонім Показати IP 31 Січня 2020 17:22
Пані освітянка зовсім ку-ку. Доїдь но з Чернишевського на Відродження в 17 школу чи на 33-й в 19 школу. Все роблять для того, щоб гірше було людям. тільки премії і оздорвчі і допомоги гребуть лопатами
Небайдужий Показати IP 31 Січня 2020 17:29
Кажуть: "Чужих дітей не буває". А в нас чиновники виявляється ділять дітей: на дітей громади м.Луцьк і дітей громад прилеглих сіл. Тільки забувають врахувати, що багато батьків цих дітей працюють в Луцьку і податки сплачують в бюджет Луцька. Скільки вже нас будуть ділити?
??? Показати IP 31 Січня 2020 17:41
Ніхто не думає як дітям до вказаних шкіл добиратись. Маршрутки 31 і 22 зранку їдуть забиті. Ніхто не враховує що ці маршрутки їдуть з сіл і нашим дітям туди не втиснутись.В нас район дуже великий і школа необхідна саме тут, тому її необхідно терміново добудовувати . А
Анонім Показати IP 31 Січня 2020 18:12
В слідуючий раз думайте кого обирати депутатом..і в раду
Лучанин Показати IP 31 Січня 2020 18:45
Такої некомпетентної "влади" Луцьк ще не мав
Вася Показати IP 31 Січня 2020 18:57
Чому так хвилюэтесь: за 48 Годин можна лiкарню побудувати, а в нас вихiднi + карантин. Добудуем!