USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Луцький центральний парк прикрашає нова триметрова скульптура. Фото

12 Листопада 2023 09:05
У Центральному парку культури і відпочинку Луцька встановили нову скульптуру. Береги річки Стир віднедавна прикрашає робота Євгенія Примаченка «Возз’єднання».

Експозиція включає три окремі скульптури – фігура чоловіка з одного боку та фігури жінки й дитини з іншого. Висота центральних фігур – понад три метри. Їх виготовили з кортенівської сталі.

За задумом автора, скульптура символізує повернення українських захисників додому, сімейні цінності та оптимістичні перспективи України. Чоловік возз’єднується з родиною, яку тривалий час не бачив через криваву війну, що розпочала росія.

Читати ще: У Луцьку – конкурс на найкраще оформлення головної ялинки

Роботи зі встановлення провели коштом благодійників. Скульптура розташована в кінці головної алеї парку, одразу за східцями, що ведуть до пляжу.

Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Вася. Показати IP 12 Листопада 2023 09:22
Вчора побачиив,сьогоднi уже не бухаю. Дякую!
Сашко Показати IP 12 Листопада 2023 09:45
Більше схоже на зігуючого мужика і жінку яка віддає честь
Лучани Показати IP 12 Листопада 2023 10:06
З точки зору законодавчих вимог - сама натуральна самовільщина! Порушено постанову КМУ Про порядок встановлення... Ані творчого конкурсу, ані засідання художньої ради! На тобі небоже, що мені не гоже. З мистецької точки зору нагадує рибака, який зранку втік від сім'ї на рибалку. Той, хто надіявся, що заробить на тому політичні дивіденди - заробить лиш негатив і мінус бюлетені в урну для голосування!
Іван Іванович Показати IP 12 Листопада 2023 10:11
Тато успішно переплив Західний Буг і назавжди покинув УНДР.
Микола Петрович Показати IP 12 Листопада 2023 10:14
Ото і є рівень художнього смаку
Эстет Показати IP 12 Листопада 2023 10:24
Прикрашае?... Сучасне мистецтво просто жах! Як Ленардо да Вiнчi не виходить, - то й малюють ,,чорнi квадрати"...
Алекс Показати IP 12 Листопада 2023 10:34
Підтримую всі дописи
Оглядач Показати IP 12 Листопада 2023 10:53
Може, це є мігруючий пам'ятник С.Бандері (із сім'єю)?
Іван Васильович Показати IP 12 Листопада 2023 11:24
А що, то точно скульптура? І що, дійсно прикрашає? Якщо то справді так, то я папа римський!
Луч Показати IP 12 Листопада 2023 11:25
Не знаю чомусь от тягне совковою творчісттю))
Парк імені Лесі Укра Показати IP 12 Листопада 2023 11:31
І скільки мільйонів коштувало поставити це л*йно?
Ірина Показати IP 12 Листопада 2023 12:00
І це на опорах, де мав бути міст? Символізм не дуже
онаній до Ірина Показати IP 12 Листопада 2023 12:14
це цинізм друже вищої категорії)
онаній Показати IP 12 Листопада 2023 12:16
Теренс це ти?
Адвокат Показати IP 12 Листопада 2023 12:41
Це - "остаточне "Прощавай!" Радянському союзу і російській імперії" ©
Петро Показати IP 12 Листопада 2023 12:43
Нічого ця "конструкція" не прикрашає. Важко зрозуміти, що це таке. Перехожі в парку перепитують один одного і ніхто нічого не може пояснити. Що і кого воно воз*єднує і роз*єднує? Можливо, цьому "ваятєлю" малювати на землі чорні квадрати? Мені особисто соромно і боляче за цей маразм, адже парк - це гармонія людини і природи. А тут яка "гармонія"?
Юля Показати IP 12 Листопада 2023 13:23
А мені подобається!
Микола Показати IP 12 Листопада 2023 13:26
А тепер порівняйте художню цінність і якість скульптурного рішення чоловічої фігури біля електроапаратнго заводу на перетині Рівненської і Відродження і отого одоробла на березі в Рованцях! Чи треба ще про щось говорити?
Mmm Показати IP 12 Листопада 2023 15:29
Для "майбутніх" європейців засильно загнули. Надто засильно.
Луцьк Показати IP 12 Листопада 2023 15:36
Скажіть, будьте добрі, а за останні роки у місті хоча би з'явилася скульптура рівня пам' ятника М. ГРУШЕВСЬКОМУ? То ліліпутка княжна Анна, то сонячний годинник без годинника, то нецке кликунів завбільшки, як комарики-дзюбрики, то нібито Костю Шишку, якого із-за низької художньої якості назвали пам'ятником волинському інтелігенту? Як після такого всього стане Луцьк туристичним магнітом і туристичним паломництвом? За такі "мистецькі витвори", які принижують його статус?
Ги до Луцьк Показати IP 13 Листопада 2023 14:59
Скрябіна забули.
Віктор Показати IP 12 Листопада 2023 16:04
Альонушка з іванушкой на новий лад. Уродство
Віктор Показати IP 12 Листопада 2023 16:09
Остаточне прощавай мосту який будували сорок років.
Лучанка Показати IP 12 Листопада 2023 18:14
Хай пам'ятник символізує всіх чоловіків, які пішли в інші світи....Хай там збирається весь негатив міста. Пам'ятник швидко поржавіє і зруйнується. .... Бо воз'єднання, то зовсім інше та гарніше.
Дід Панас Показати IP 12 Листопада 2023 19:43
Лайно
Нема на то ради! Показати IP 12 Листопада 2023 19:47
А тепер конкурс: кого першого зловить патрульна поліція, який полізе робити селфі або напише на руці того витвору адресу закладок!? А тепер, владо, ставте на облік "твір мистецтва" , вносьте до реєстру і закладайте кошти до міського бюджету на утримання і експлуатацію "шедевру".
Є до нема на то ради Показати IP 12 Листопада 2023 20:42
Інтірєсно дєвкі пляшуть ! Луцька міська рада поставила скульптуру на чужій території без дозволу Боратинської територіальної громади. А тепер виділення коштів з міського бюджету на фінансування експлуатації та утримання є порушенням бюджетного кодексу !
123 Показати IP 13 Листопада 2023 11:20
Це більше схоже роз'єднання!
Микола Показати IP 13 Листопада 2023 12:02
Хай, Барбі!
Оля Показати IP 13 Листопада 2023 12:12
Ну і страшні ті скульптури....жахи
Олег Показати IP 13 Листопада 2023 15:13
Конструктивізм..?
Льолік Показати IP 13 Листопада 2023 15:53
Таки Авангардизм
Болік до Льолік Показати IP 13 Листопада 2023 16:57
То навіть не хай-тек, то Х%Й-ТАК !
11 Показати IP 13 Листопада 2023 18:51
Встановленні за кошти благодійників, а виготовленні? І що то за благодійники? Якісь дані, і все таке
Анонім Показати IP 13 Листопада 2023 19:13
цей жах замість дерев? так парк швидко перетвориться на купу металобрухту....(
Микола Показати IP 15 Листопада 2023 15:59
Почитай вас тут - люди, що у вас в головах? Ось тому наша Ненька має зараз війну, бо значна частка народу ось така! Вам не скульптури ставити, а по пакету гречки роздати, щоб ви були щасливі. Дуже шкода... А робота - чудова, виготовлена на сучасний манер, несе глибокий сакральний зміст, ... сучасне мистецтво - сучасним людям. В одне вікно дивились двоє. Один побачив дощ і грязь. А другий – в свіжих бруньках в’яз, весну, що звала за собою. В одне вікно дивились двоє…
123 до Микола Показати IP 17 Листопада 2023 18:54
Зєвота-зєвота, перейди на Федота, а з Федота на Миколу, що б не потякав ніколи
Європеєць Показати IP 18 Грудня 2023 21:53
А чому скульптури з інших областей в Луцьку встановлюють свої роботи,а свої з Волині позбавлені цього поава.
Альберто Показати IP 19 Грудня 2023 08:00
Незалежно від форми фінансування,приватної чи державної повинний бути конкурс .