USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Луцьтепло» вибачилось перед АТ «СКФ Україна»

6 Квітня 2016 18:01
Адміністрація ДКП «Луцьктепло»вибачається за технічну помилку, внаслідок якої АТ «СКФ Україна» потрапило до списку боржників.

Нагадаємо, ДКП «Луцьктепло» оприлюднило списки божників за послуги теплопостачання за станом на 17 березня 2016 року. Згідно з цим списком, головним боржником за станом на 17 березня нібито є Публiчне акцiонерне товариство "СКФ Україна" з боргом 3,2 мільйона гривень.

Сьогодні, 6 квітня, ДКП «Луцьктепло» пояснило це технічною помилкою та вибачилось перед ПАТ.

«Через технічну помилку при обробці інформації до переліку боржників, що розміщені на нашому офіційному сайті, потрапили поточні нарахування по розрахунках з шанованим нами АТ «СКФ Україна».

Оскільки інформація щодо боржників за послуги теплопостачання з сайту підприємства була використана Інформаційним агентством Волинські Новини у статті «Хто найбільше боргує «Луцьктеплу»», приносимо свої публічні вибачення за неточності та обіцяємо не допускати подібного в подальшому», - йдеться у повідомленні прес-служби ДКП «Луцьктепло».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 6 Квітня 2016 18:33
Цей завод клепає підшипники для воєнних авто РФ. Без совісті.
Технолог до дідо Показати IP 6 Квітня 2016 19:02
До відома такого мудрого коментатора - в Росії на військову техніку використовують лише підшипники виготовлені по стандарту ЄТУ 500 і лише від тих виробників де присутні так званні воєнпреди (а це Росія, Білорусь і Казахстан). Завод СКФ в Луцьку ніколи після розпаду СРСР не випускав продукцію по ЄТУ і тим більше ніколи не допускав російських воєнпредів на своє підприємство. До відома розумника 95% продукції з Луцька поставляється в країни ЄС, США, Японію та інші країни Заходу. Тому не обманюйте людей.
дідо до Технолог Показати IP 6 Квітня 2016 19:56
Непотрібна ляля. Всі конічні підшипники в Уралах,Зілах та камазах виготовляються на ЛПЗ. Стандарт ЄТУ немає жодного відношення до редукторів авто.
Технолог до дідо Показати IP 6 Квітня 2016 21:18
Ще раз підкреслюю в Росіі неможливо на автомобіль призначений для армії встановлювати підшипники виготовлені не по параметрах ЄТУ незалежно від вузлів де вони встановлюються. Існує кримінальна відповідальність за відхилення від цієї вимоги в тому числі для технічних спеціалістів В 2007 році росіяни звертались до нашого керівництва щодо запровадження ЄТУ 500 стандарту і в разі використання його надати згоду на постійну присутність воєнпреда. Однак наші керівники категорично відмовили. Жодного технічного документу під ЄТУ не було розроблено. А от в Україні дійсно правила ЄТУ не діють і відкинуті як радянський пережиток. Тому КРАЗ замовляє підшипники на автомобілі для Українського війська. До речі номенклатура повністю відрізняється від російських автомобілів. А в Росіі 5 власних заводів випускають Конічні підшипники. От вони і поставляють їх по вимогах ЄТУ для всіх автомобільних заводів на автомобілі що замовлені для їхньої армії.
alex до дідо Показати IP 7 Квітня 2016 07:25
Знаток, блін, ЗІЛів вже давно не випускають.
л до дідо Показати IP 6 Квітня 2016 19:54
к..зел дідо постійно гонить пургу
Анонімка до дідо Показати IP 6 Квітня 2016 19:58
До вашого відома, завод допомагає українським бійцям, купив реанімобіль і підшипники скф використовуються з військової техніки тільки до українських КРАЗів
СКФ Показати IP 6 Квітня 2016 18:37
На душі осад всерівно деякий лишився(
профспілка Показати IP 6 Квітня 2016 19:34
аби ще перед СБУ не вибачались
мама Показати IP 6 Квітня 2016 20:02
Тянемо квартплату, обмежуємо себе багато в чому........ а сьогодні взнали що в сусідів майже 35000 заборгованості, а дітки краще моїх вдягнуті , ну і де правда??? відключити їм опалення не зможуть.... відібрати квартиру, теж поки дітям не буде 16.......Після всіх платежів наші діти на асфальті відпочивають, а їхні в літніх таборах і не тільки....... Що далі????
Анонім до мама Показати IP 7 Квітня 2016 10:03
Може трішки позорити??? Клеїти на їхні двері, у під'їзді великими буквами-боржники і сумму. Знову і знову...
енрегор Показати IP 6 Квітня 2016 20:07
парпотр
Злосний боржник Показати IP 6 Квітня 2016 21:50
Вже б не позорилися, повиставляли боржниками тих хто станом на 17 березня не встиг заплатити кп за лютий))))) Сором Луцьктеплу!!!!!!
Оля Показати IP 7 Квітня 2016 07:20
Малютіна рулить
Олі до Оля Показати IP 7 Квітня 2016 21:40
Ти чудо такі як Малютіна розрулила всі борги і хороша дівчина вона а ти сидишь і саме нічо ніколи не зробила тільки тут п.і...шь.
соломон Показати IP 7 Квітня 2016 07:50
За такі технічні помилки і плететься держава в ранзі країн що розвиваються.Які спеціалісти, така і статистика.