USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Мешканцям будинків у центрі Луцька сказали зашторити вікна до приїзду Порошенка, – соцмережі

14 Березня 2019 17:29
Мешканцям будинку у центрі Луцька сказали зашторити вікна, бо має приїхати Петро Порошенко.

Про це у соцмережі написала лучанка Вікторія, яка живе в будинку на пропекті Волі, 3.

З її слів, усе життя проживши в цьому будинку, уперше була вказівка від поліції зашторити вікна у зв'язку із заходами безпеки. Якщо ж відмовляться, до них нібито прийдуть працівники спецслужб.

Нагадаємо, лучани з 10 ранку чекають на приїзд гаранта, які чекають гаранта з банерами «Пане Президент, скільки заробили Ваші друзі на відкатах з оборонки?», «Пане Порошенко, хто відповів за Дебальцеве?», «Порошенку – перший строк замість другого терміну», які згодом розірвали старші жінки, які активно підтримують президента.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОРОШЕНКА З ПЕРЕДВИБОРЧИМ ВІЗИТОМ ОЧІКУЮТЬ НА ВОЛИНІ. ТРАНСЛЯЦІЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Жорес Показати IP 14 Березня 2019 17:54
От жеш сцикун, цей головнокомандуючий...
Тор Показати IP 14 Березня 2019 18:03
Житло приватна власність. Власник може робити все що захоче, аби це не заважало сусідам. Особисто я проігнорував би таку вказівку, невідомо від кого, невідомо для чого. А волинська поліція повністю лягла під пороха????
лучанка Показати IP 14 Березня 2019 18:20
Якщо Петя протисниться на другий термін, то зажме так свободи, що Яник " обзавідується ". Будемо німими кріпаками.
дідо Показати IP 14 Березня 2019 18:21
в країні війна і Путін хоче будь-якою ціною знешкодити порошенка.
777 до дідо Показати IP 14 Березня 2019 21:11
и для этого Путин лично проник в луцк? у тебя обострение весеннее?
Ноунейм Показати IP 14 Березня 2019 18:34
Шось на вброс похоже, цікаво яким чином поліція всіх інформувала про те, що треба зашторити вікна? Обход по всіх каартирах на пр Волі робили?
Будинок до Ноунейм Показати IP 14 Березня 2019 21:01
Ні, просто ця панянка видно з групи примат. ;)
Тор Показати IP 14 Березня 2019 18:39
Як тільки він попробує це зробити цому перекриють кисень на заході.
12 Показати IP 14 Березня 2019 18:41
А в кого не має штор? Тільки тюль......
Лучанка до 12 Показати IP 14 Березня 2019 19:07
ну тут думаю просто) сказали не дивитись у сторону площі,де перебуватиме наш гарант)))
Роман Показати IP 14 Березня 2019 19:35
Живу на просп. Волі, 3. Цікаво, в якій квартрі живе ця Вікторія. Бо мені цікаво, чому мене оминули і нічого не заборонили.
Мешканець до Роман Показати IP 14 Березня 2019 21:02
Це видуманий персонаж вн.
Коза Показати IP 15 Березня 2019 08:48
Штори не знаю. А от коли Кучма колись приїжджав (початок будівництва перинатального центру), то просили з вікон і балконів не спостерігати, бо працюють снайпери. Елементарна безпека - президент як не як.