Міський голова пояснив, чи ризикує Луцька громада потрапити в червону зону
Як відомо, ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Україні погіршується. Зокрема, в Луцькій громаді цього тижня за день виявляли від 10 до 30 випадків інфікування. Станом на п’ятницю в Луцьку є 229 вільних ліжок з доступом до кисню.
Луцький міський голова Ігор Поліщук зазначає: ситуація наразі непроста, але й не критична.
«Цього тижня з’явилася інформація, що Волинь може потрапити до червоної зони. Зазначу, що документ, який визначає потрапляння тієї чи тієї області в червону зону, називається «Індикатор визначення рівня епідемічної небезпеки» і затверджений постановою Кабінету Міністрів №1236. Тут є різні параметри, – наголосив мер. – До них належать і рівень захворюваності, і коефіцієнт виявлення випадків інфікування, і охоплення тестуванням, і рівень госпіталізації, і його динаміка, і завантаженість ліжок з киснем».
З його слів, у Волинській області фактично було перевищено лише один показник – динаміку рівня госпіталізації. Зокрема це було 14 вересня. Однак уже 15 вересня цей показник був у нормі та становив 47,8%, а 16 вересня – 43,6%. «При збереженні нормального показника динаміки рівня госпіталізації, тобто на рівні менш як 50% судячи з тих статистичних даних, які є у вільному доступі, немає підстав говорити про те, що наша область може потрапити в червону зону. Однак бачимо, що ситуація змінюється дуже швидко. Утім будемо сподіватися, що і червона, і помаранчева зона нас мине й нам не доведеться відчувати неприємності, пов’язані з карантинними обмеженнями», – зауважив міський голова.
Оксана ГОЛОВІЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Луцький міський голова Ігор Поліщук зазначає: ситуація наразі непроста, але й не критична.
«Цього тижня з’явилася інформація, що Волинь може потрапити до червоної зони. Зазначу, що документ, який визначає потрапляння тієї чи тієї області в червону зону, називається «Індикатор визначення рівня епідемічної небезпеки» і затверджений постановою Кабінету Міністрів №1236. Тут є різні параметри, – наголосив мер. – До них належать і рівень захворюваності, і коефіцієнт виявлення випадків інфікування, і охоплення тестуванням, і рівень госпіталізації, і його динаміка, і завантаженість ліжок з киснем».
З його слів, у Волинській області фактично було перевищено лише один показник – динаміку рівня госпіталізації. Зокрема це було 14 вересня. Однак уже 15 вересня цей показник був у нормі та становив 47,8%, а 16 вересня – 43,6%. «При збереженні нормального показника динаміки рівня госпіталізації, тобто на рівні менш як 50% судячи з тих статистичних даних, які є у вільному доступі, немає підстав говорити про те, що наша область може потрапити в червону зону. Однак бачимо, що ситуація змінюється дуже швидко. Утім будемо сподіватися, що і червона, і помаранчева зона нас мине й нам не доведеться відчувати неприємності, пов’язані з карантинними обмеженнями», – зауважив міський голова.
Оксана ГОЛОВІЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 9
Масковий режим ніхто не скасовував, маршрутки без масок, на ринках,в магазинах....заражають один одного,а хтось помре від вірусу...
Анонім до дідо
Показати IP
18 Вересня 2021 13:30
Чим заражають?Хтось помре не від вірусу,а від чогось іншого,а напишуть від вірусу.
Сс
Показати IP
18 Вересня 2021 16:30
А в Ізраїлю вже дають третю і четверту бо дійшли , що дві дози не дієві...
Та хоть 10ть, лише б менше людей вмирало...
Айболит до дідо
Показати IP
18 Вересня 2021 20:18
Ну да,200 хворих на 1000000 населення Волині це критично....0.002% ,але комусь дуже потрібно....ніяких інших хвороб немає....
Анонім до дідо
Показати IP
19 Вересня 2021 21:16
Ти за людей так переживаєш чи за свою панікерську дупу?
sms
Показати IP
18 Вересня 2021 18:08
Коли вже нарешті ситуацію будуть коментувати спеціалісти? Дзеркало
мммм
Показати IP
18 Вересня 2021 19:49
Почали вакцинацію і вакциновані позаржапи себе і оточуючих. Коронавірус був виділений ще у 1965 році.
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.