USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12

Міжнародний пункт пропуску «Ягодин» планують розширити

10 Листопада 2021 21:45
Міжнародний пункт пропуску «Ягодин» планують розширити в найкоротші терміни. Для Міністерства інфрастуктури розбудова МАПП «Ягодин» – у пріоритеті.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм під час робочого візиту на Волинь, йдеться на сайті Волинської облради.

Перспективи розвитку прикордонної інфраструктури області загалом та розбудови міжнародного пункту пропуску «Ягодин» заступник міністра інфраструктури обговорив під час зустрічі з головою обласної ради Григорієм Недопадом, заступником голови ОДА Ігорем Чуліпою, народним депутатом України Вячеславом Рубльовим, а також головами громад, на території яких розташовані пункти пропуску.

Читати ще: Сканер для авто та ремонт асфальту: Держмитслужба планує на «Ягодин» витратити понад 150 млн

Григорій Недопад зазначив, що через пункт пропуску «Ягодин» проходить 50% товаровантажів з України в Європу: «Нам важливо, щоб на «Ягодині» була збільшена пропускна спроможність, бо на сьогодні вантажівки можуть очікувати перетину кордону по 2 доби, втрачається дорогоцінний час, бізнес несе збитки. Тому область зацікавлена, і місцева влада усе робитиме для того, щоб «Ягодин» ставав сучаснішим та комфортним», – наголосив Григорій Недопад.

Мустафа Найєм зазначив, що для Міністерства інфраструктури розбудова МАПП «Ягодин» – у пріоритеті, адже другий рік поспіль на Волині в рамках президентської програми «Велике будівництво» здійснюється модернізація автомобільного шляху міжнародного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин.

Читати ще: «Інтерсіті» до Варшави і розширення Ягодина: які перспективи транспортної інфраструктури Волині

«Ми зацікавлені, аби проєкт розбудови пункту пропуску стартував і був виконаний в найкоротші терміни. Ми сподіваємося на плідну співпрацю з усіма гілками влади», – зазначив урядовець.

Під час зустрічі обговорили і актуальне для Волині питання облаштування постійного пішохідного переходу «Адамчуки-Збереже». Під час проведення Днів добросусідства на території Шацької громади відкривають понтонний міст у ПП «Адамчуки-Збереже» для пішохідного та велосипедного перетину кордону. За словами Григорія Недопада за кілька днів цей перехід перетинають більше 50 тисяч туристів.

«На Волині уже відремонтували дорогу, що пролягає уздовж українсько-польського кордону та веде від Адамчуків до Щацька. Під час епідемії, коли були закриті кордони, в Україні збільшився запит на внутрішній туризм. Відкриття пункту пропуску «Адамчуки-Збереже» на літній період дозволить залучити більше туристів» – зазначив Григорій Недопад.

Народний депутат Вячеслав Рубльов додав, що навколо цього пішохідного переходу, як зі сторони України, так і зі сторони Польщі, сформована необхідна інфраструктура для комфорту туристів. Народний депутат переконаний, що пішохідний перехід, робота якого продовжуватиметься з червня по серпень, позитивно вплине на розвиток громад з обох сторін кордону.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив план заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2001-2023 роки. Він передбачає реконструкцію, модернізацію і технічне переоснащення понад 20 пунктів пропуску та будівництво 12 нових. На все це необхідно майже 9,9 млрд грн. Серед включених об’єктів – шість волинських пунктів пропуску, на які запланували 2,1 мільярда гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 2
йопаний пуштун Показати IP 11 Листопада 2021 00:04
Файлов
1234 Показати IP 11 Листопада 2021 00:08
Так он и так не маленький. Просто все кто там работают, хотят брать хабарь. За все хабари там берут.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus