USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Митрополит Епіфаній відвідав Волинь

10 Травня 2019 09:50
9 травня предстоятель ПЦУ Епіфаній завітав у Володимир-Волинський, пише БУГ.

Зустріли митрополита на кордоні міста зі сторони Ковеля о 19-ій вечора. Делегація, яка зустрічала Епіфанія, налічувала близько 50 чоловік. Серед них міський голова Володимир-Волинського Петро Саганюк, народний депутат України Ігор Гузь, голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук, голова районної державної адміністрації Наталія Василець, підприємці і меценати.

Вже о 19:15 митрополита Епіфанія зустрічали прихожани собору Різдва Христового. Разом з предстоятелем ПЦУ до храму завітав митрополит Симеон, який приїхав у Володимир-Волинський раніше і ще встиг відвідати лікарняний храм святого Агапіта цілителя Печерського.

У храмі після виголошення короткої промови Епіфаній вийшов на подвір’я собору і благословив прихожан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 10 Травня 2019 12:13
Пройдет немного времени и все эти новые гуру сектантов предстанут не только перед судом Господа, но и перед людским. И потом, как не может хорошо летать некрасивый самолет, так и не может быть патриархом человек, у которого холодные, как у змеи, глаза и отталкивающее взгляд лицо.
123 до Анонім Показати IP 10 Травня 2019 12:54
Помрій трішки,помрій. Як не старалась москва, а Православна Церква України таки відбулась, є, і буде. І не вам чортам, в кого руки в крові православних грузинів, молдаван, українців, вирішувати за Господа.
До аноніма до Анонім Показати IP 10 Травня 2019 12:56
Затянуло вас пуйло в пекло, в гріхи страшні ... Покайтесь поки не пізно, але очевидно що для деяких вже пізно!
+ до Анонім Показати IP 10 Травня 2019 13:11
Вам, дорогуша пора уже пыню на икону малевать, да сралина и членина. ВЕРА У ВАС СВОЯ, ОСОБЕННАЯ, очень на секту похожая, или на культ типа чучХе.
Хм Показати IP 10 Травня 2019 12:13
А митрополит Михаїл був певно у відрядженні? Щось жодного спільного фото...
Взрыв мозга Показати IP 10 Травня 2019 13:28
Александр Усик был замечен в колонне праздничного шествия в обществе лидеров «Оппозиционного блока» и митрополита УПЦ МП Онуфрия. А кто с Епифанием замечен???
Хахаха до Взрыв мозга Показати IP 10 Травня 2019 15:35
А ще ця ж сама колона несла портрети, чомусь дуже схожі на ікони, портрети жУКОВА, який бездарно згноїв мільйони простих солдат. Якого після війни називали "МЯСНІК". От така то колона, і такий то оппоблок.
Розкол в розколі Показати IP 10 Травня 2019 14:04
Почитайте статтю : Філарет: Ліквідувати Київський патріархат може тільки той, хто його створив
Розумним людям до Розкол в розколі Показати IP 10 Травня 2019 15:31
Да брате, фсб ще багато мусору породить, багато неправди надрукує, ти правий! Вони (фсб і московський патріархат) зроблять все, що б знищити і Православну Церкву України і саму Україну. АЛЕ МИ ВИСТОЇМО, УКРАЇНА Є І БУДЕ, ПЦУ Є І БУДЕ, МИ ВИСТОЇМО!
Що ж це за церква? Показати IP 10 Травня 2019 14:08
Українська церква підтримує зв'язок із Службою безпеки України, але нічого з нею не погоджує. Про це розповів почесний патріарх Православної церкви України, колишній предстоятель УПЦ Київського патріархату Філарет, передає РБК-Україна з посиланням на ТСН.
! до Що ж це за церква? Показати IP 10 Травня 2019 15:29
Всі боатовбивчі війни розвязані православною рашою, з мовчазної згоди московської церкви. Кров православних Грузії, Молдови, України на руках рашії. То що ж це за првославні, які праовславних вбивають ?
Запитую Показати IP 10 Травня 2019 14:42
Привіз подяки за *віджаті* храми?
! до Запитую Показати IP 10 Травня 2019 15:32
ПРОСПИСЬ, бідовий. Православні самі зробили свій вибір!
Еге ж до ! Показати IP 10 Травня 2019 18:45
Слухай ,ти такий смішний ,а ще більш наївний,та й не цікавий..