USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На West Auto Hub – обшуки, працівники Генпрокуратури побили охоронця, – очевидці

22 Листопада 2018 15:01
На підприємстві West Auto Hub, розташованому в селі Струмівка Луцького району працівники Генеральної прокуратури України проводять слідчі дії. Зі слів очевидців, силовики, намагаючись потрапити на територію, побили охоронця фірми.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив член виконкому Луцької міської ради Ігор Муковоз, який став свідком цих подій.

Свій візит працівники ГПУ мотивували необхідністю провести «невідкладні слідчі дії» по справі 2017 року щодо незаконного імпорту транспортних засобів. По цьому ж провадженню ГПУ обшукувала фірму в липні цього року.

«Приїхали близько 20 співробітників, не представились, в незаконний спосіб намагались потрапити на територію підприємства», — зазначає Ігор Муковоз та додає, що своїми діями силовики перешкоджали діяльності митниці та Сервісного центру УМВС, які розташовані за однією адресою.
Як повідомила журналістка ТРК «Аверс» Віра Шевчук в прямому включенні з місця події, в результаті дій силовиків отримав травми охоронець фірми, його госпіталізували в лікарню.
Разом з тим, в Сервісному центрі МВС повідомили, що незручності, викликані візитом силовиків, не стануть на заваді в роботі.

«Сервісний центр МВС функціонує, сьогодні ми працюватимемо до останнього клієнта, поки не обслужимо всіх відвідувачів», — повідомила речниця Анастасія Онищук.

Як повідомив Ігор Муковоз, за станом на 14:20 слідчі дії та обшук призупинили, адже правоохоронці «не знають що робити та шукати».

«Зараз вони пішли на обід. Всі документи, які вказані в ухвалі, можна отримати на запит слідчого у встановлений законом термін без будь-яких проблем. Для чого було потрібно привозити два десятки силовиків з Києва – мені невідомо», – прокоментував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Свідок Показати IP 22 Листопада 2018 13:24
Пане Муковоз не сміши людей ти ж колишній міліціонер. Ніхто нікого не бив. А охоронець що охороняє і кого і від кого від народу
Любі свині Показати IP 22 Листопада 2018 13:49
А Муковоз сам лоббіював проект цього центру і є "дахом" цієї фірми,яку обшукали. Навряд чи ви дочекаєтесь від нього таку ж гнівну реакцію на незаконні дії силовиків по іншим фірмам... Мда, спалився хлоп на лоббізмі. Такий і мєнт був - для своїх....
123 Показати IP 22 Листопада 2018 14:37
Не смішить людей.Собі ради нехай дасть.
ТАКОЖ СВІДОК Показати IP 22 Листопада 2018 14:42
ПРАВДА, НІХТО НІКОГО НЕ БИВ!!!! Хто такий зараз Муковоз??! Охоронець на тій горезвісній фірмі!! А обшуки проводились в СЕРВІСНОМУ, А НЕ НА ЯКІЙСЬ ФІРМІ,
швейк Показати IP 22 Листопада 2018 15:09
мало дали
ТАКОЖ СВІДОК Показати IP 22 Листопада 2018 15:10
серед тих слідчих багато дівчат, а хлопці досить худенькі, чемні і можна сказати тендітні, кого вони могли побити... БРЕД, ВОНИ ЗАЙШЛИ ТИХО І СПОКІЙНО... СЕРЕД НИХ НЕ БУЛО ЖОДНО ДИБЕЛОГО МОРДОВОРОТА, ЯК ТІ ОХОРОНЦІ
Бісмарк до ТАКОЖ СВІДОК Показати IP 22 Листопада 2018 16:55
Ага знаєм як працюють наші чесні і непідкупні органи, скоріше повірю в нло
Отто Скорценні Показати IP 22 Листопада 2018 15:43
Муковозина, де взяв 25 тисяч доларів на авто? Забувся, як наркоту кришував у Ківерцях???
ТАКОЖ СВІДОК до Отто Скорценні Показати IP 22 Листопада 2018 16:32
І В ЛУЦЬКУ СПИТР
Петро Показати IP 22 Листопада 2018 16:12
Скоро вибори, треба подоїти бізнес???
Петрович до Петро Показати IP 22 Листопада 2018 17:49
Який і чий бізнес? Муковоз став бізнесменом?
Петро до Петрович Показати IP 22 Листопада 2018 18:27
Любий!! Чи не знаєте в якій країні живемо??
Жора Показати IP 22 Листопада 2018 17:48
Звідки журналістка знає,що слідчі дії НЕЗАКОННІ? Це їй Муковоз сказав чи Луценко??
ЗЕНИК Показати IP 22 Листопада 2018 17:50
20 ПРАЦІВНИКІВ??? ТО В УКРАЇНІ ЗІ ВСІМ РЕШТА ВСЕ В ПОРЯДКУ, ЩОБ ПІДПРИЄМСТВА ОБЩУКУВАТИ ПО КІЛЬКА РАЗІВ НА РІК??!!!
Х до ЗЕНИК Показати IP 22 Листопада 2018 18:43
Працюєш на всяких мілковозів? Ну, працюй працюй...
Петро Показати IP 22 Листопада 2018 18:33
Ага ми мало історій знаємо??? Не смішіть мої тапки....
Люди Показати IP 22 Листопада 2018 20:45
Причому тута Муковоз ви краще скажіть коли закінчуться побори в сервісному центрі,
все до Люди Показати IP 22 Листопада 2018 21:09
не давай і не буде
Себастьян Показати IP 22 Листопада 2018 22:12
"Ко-ко-ко" - пищать кацапські тролі на волинських новинних сайтах по будь-якій зручній нагоді Проплачені новини для формування необхідної думки в масах вже набридли, не "вставляють" По темі: Прийшли Поліцейські в Абсолютне кубло корупції - хто мав справи з реєстрацією авто, той в курсі, та й хвірма, що з ними в одному приміщенні, сидить просто на "схемі" Отже, ніякі це не 90ті, віджими, рейдерство, чи як хочете називайте - просто прижали схемку і потікло г*но з проплаченими статтями "Вор кричит - "вора держы"
Себастьяну до Себастьян Показати IP 22 Листопада 2018 23:39
Святі поліцейські прийшли у кубло корупції?))) а сервісний центр - то часом не в структурі поліції?))) і що значить сидить на схемі - працює, платить податки і створює робочі місця в нашій країні?? І що можна там цілу добу шукати??
Че Показати IP 22 Листопада 2018 23:11
"Приїхали близько 20 співробітників, не представились, в незаконний спосіб намагались потрапити на територію підприємства», — зазначає Ігор Муковоз" Перше:Якщо колишнiй мент починае пiщати, що щось десь незаконне, значить добре натиснули на його больову точку. Друге:Якщо щось незаконно, то звертайтесь до суду. Саме так мусарня радить поступати всiм громадянам.
Правда Показати IP 22 Листопада 2018 23:43
Головне, щоб під час слідчих дій слідчі не вийшли самі на себе)))
111 Показати IP 23 Листопада 2018 06:38
Наверно вийшли на старі справи Маковоза.