USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Буковині 8-метрова повінь знесла міст, який 12 років об'єднував два райони. Фото

26 Червня 2020 12:58
Міст у Маршинцях, що об’єднував Герцаївський і Новоселицький райони у Чернівецькій області, повністю зруйнувався внаслідок негоди. Це була тимчасова споруда з обмеженим навантаженням, яку звели після попередньої повені у 2008 році.

Вода з річки Прут, яка зруйнувала міст, сягала понад 8 метрів. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, передає 24 канал.

Очільник Чернівецької області зазначив, що невідкладно потрібно продовжувати будівництво нового мосту. Зазначимо, що міст визнали аварійним раніше і про необхідність зведення нового говорилося зокрема місць до того, як західну Україну накрила повінь.

Як розповів «Суспільному Буковини» голова Новоселицької райдержадміністрації Олег Мельничук, під час повені міст був повністю накритий водою. Коли вона зійшла – зникло саме полотно мосту, а залишилися лише підпори.
Так міст виглядав до повені
Тимчасовий міст з 2008 року

Важливо зазначити, що це був тимчасовий міст, передбачений передусім для пішоходів та транспорту, вагою до п’яти тонн. Попередній міст був зруйнований потужною негодою у 2008 році. Опісля звели тимчасову споруду, а до будівництва нового постійного мосту так і не приступали.

Роботи щодо зведення нового мосту почалися у травні. Однак, як повідомляє «Суспільне», Антимонопольний комітет скасував тендер на його будівництво.

Міст об’єднував села двох різних районів через річку Прут


За даними ДСНС, негода на Буковині підтопила 1 049 будинків у 45 населених пунктах, залишила без світла 17, без газу – 9 населених пунктів. Повінь пошкодила 4 дамби і 47 кілометрів доріг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus