USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На дорогах Волині патрулюватиме «секретна» поліція: відомі номери автівок

22 Січня 2022 13:17
На дороги Волині для постійного чергування виїжджають патрульні авто – «фантоми».

Про це Інформаційному агентству Волинські новини стало відомо із власних джерел.

Це автомобілі марки Skoda Kodiaq сірого кольору. Вони їздять без розпізнавальних знаків та проблискових маячків. Патрульні поліцейські вдягнуті у форму.

Такі автомобілі курсують трасами та виявляють порушників, і лише тоді можуть увімкнути мигалки.

Номерні знаки волинських «фантомів»: КА 0225 СВ, КА 2851 СЕ, КА 2896 СЕ, КА 2096 СЕ.

Ми ж закликаємо водіїв бути обережними та пильними на дорогах і не порушувати Правил дорожнього руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Цікавий Показати IP 22 Січня 2022 13:34
де перевірити чи у них є дозволи на встановлення спецсигналів?
1 до Цікавий Показати IP 22 Січня 2022 13:56
Вони їздять без ...проблискових маячків.......виявляють порушників, і лише тоді можуть увімкнути мигалки.
цікавоМУМУ до Цікавий Показати IP 22 Січня 2022 16:10
Не порушуй - тоді це все тебе не буде цікавити! То лише потенційні порушники шукають "законні" правила, а самі закони порушують! На себе спочатку подивіться, а потім від когось вимагайте!
Лучник до цікавоМУМУ Показати IP 22 Січня 2022 20:37
А ти законопослушний так допиздишся сам собі,шо всі закони тебе зацікавлять.не будеш знати як їх використати. Мусара х*йньой займаються і бабки витрачають на те ж. Ще б так бралися за серйозні кримінальні справи посадовців і не тільки
Правдоруб Показати IP 22 Січня 2022 14:22
Значить скоро з"являться особи на таких же авто які будуть під виглядом поліцейських вимагати гроші з водіїв.
Михайло до Правдоруб Показати IP 23 Січня 2022 21:45
Не так вже й складно прямо на дорозі перевірити чи з вами розмовляє поліцейський - зателефонуйте на гарячу лінію і виясність за значком та документами хто він. В мене знайомий так і робив
лучанин Показати IP 22 Січня 2022 14:23
НА ДОРОГАХ ВОЛИНІ ПАТРУЛЮВАТИМЕ «СЕКРЕТНА» ПОЛІЦІЯ: ВІДОМІ НОМЕРИ АВТІВОК. Не така вже і секретна.
Олег Показати IP 22 Січня 2022 14:33
По простому "сиксоти"
Всім Показати IP 22 Січня 2022 14:43
Перетворити їх усіх у купу смердячих уламків !!!
Безробітній Показати IP 22 Січня 2022 15:40
Може хоч це вплине на порушників.
Гнат до Безробітній Показати IP 22 Січня 2022 20:39
Тобі то не світить,чого переймаєшся
Вал Показати IP 22 Січня 2022 15:48
Цю новину тягають по всіх інфопомийках, і всі пишуть що буде то в Києві то Львові, а місцеві писаки їх 'тягнуть' на Волинь)
Микола Показати IP 22 Січня 2022 15:49
Куплю Skoda Kodiaq сірого кольору! Срочно:)))
ТзОВ Промтехсервіс до Микола Показати IP 22 Січня 2022 16:13
Продам Шкода Кодіак будь якого кольору і комплектацій.
Життя Показати IP 22 Січня 2022 15:49
А може будете ПДР дотримуватись????А не шукати причини, як мене позбутись....
Анонім до Життя Показати IP 22 Січня 2022 15:51
100%
Анонім Показати IP 22 Січня 2022 15:51
Світова практика. Коли не порушуєш, тоді навіщо знати ці номерні знаки? Чи це історія про рибку зїсти?
Лучанин Показати IP 22 Січня 2022 16:33
Я теж за дотримання правил* Але якщо авто не обладнане написом ПОЛІЦІЯ я не зобовьязаний зупинятися! Так говорить Закон* І вони ( поліція) перш за все повинні виконувати норми законодавства* В правовій Державі живем!
Хамло до Лучанин Показати IP 22 Січня 2022 18:35
І де ти таке вичитав? В пункті 8.9 б ПДР?
Євробидло до Лучанин Показати IP 22 Січня 2022 18:37
Ну так їдь 50 км +- 20 км/год і блатуй про правову державу. Так ви ж пяні перекупи сідаєте за кермо, їдете 120 + а потім починаєте втирати про "правову державу".. . . Василі поліські
Таке вже було ! Показати IP 22 Січня 2022 16:41
Чітке мавпування совєцкіх мєнтовсків методів ! Особисто відчув то на собі, коли жив у Львові ! Розбор польотов являв собою таку процедуру: 1. Виклик у тодішнє ГАІ. 2. Реєстрація ї вилучення документів. 3. Демонстрація 1,5 годинного якогось кінофільму про ДТП. 3. Начитка лєкцій протягом двох годин. 4. Розбір конкретного вчиненого порушення місячної давності, про яке ти і згадати то не можеш. 5. Виписування штрафу, оплата його, повернення документів. P.S. Додому повертаєшся в кінці робочого дня опльований і принижений. До речі, в кінці робочого дня перетнувся випадково із знайомим полковником, який якраз і читав ту лєкцію, він мені ше паралельно прочитав одну лєкцію про свої методи лікування власних болячок, шо я мусив уважно вислухати і в нагороду за терпіння він мене відпустив так і не наказавши ! Просто повезло, але було так ! Так шо краще дотримуватися ПДР і не мати такого щастя комунікувати з церберами !
Отакої до Таке вже було ! Показати IP 22 Січня 2022 17:14
Так це було добре чи погано? Бо з тексту зрозуміло що все було добре, бо тепер Ви закликаєте й інших дотримуватися ПДР, таки навчили, молодці. Але ж в першому реченні обзиваєте всіх і вся і чимось недовольні. Якось незрозуміло Ви висловлюєте свої думки.
Таня до Отакої Показати IP 22 Січня 2022 20:44
Наркоман навєрно
Жирав до Таке вже було ! Показати IP 22 Січня 2022 20:41
Але ти слюняй
Людина Показати IP 22 Січня 2022 17:50
ПДР написані в більшості своїй що не порушувати практично не можливо починаючи від розміток яка намальована щоб штрафувати і ТД. Тому все придумано виключно для поповнення каси а до безпеки ніякого відношення це не має!
Євробидло до Людина Показати IP 22 Січня 2022 18:38
Ти по правилах їздиш?
Рарок Показати IP 22 Січня 2022 18:28
Ментяри хочуть більше бабок. Дороги гівно, дурні пробки по місту (які можна уникнути, якщо хотіти розумної організації руху). Але мусора не хочуть вам люди нічого доброго і зручного організовувати, вони просто хочуть вас грабувати, приписуючи ту чи іншу статтю, натягуючи її на ваші адекватні дії на дорогах. Тобто ви їдете адекватно, а мусор вилазить і трактує вашу їзду так, щоб грабанути. Мусор то гработа тупорила.
Житель міста Показати IP 22 Січня 2022 18:40
Нормальна практика,неодноразово так спиняли в Німеччині,Швейцарії,головне щоб це була поліція,а не шахраї,бо попадали там і на таких!
Нана Показати IP 22 Січня 2022 18:48
Так , контроль потрібен... Хай так. Бо багато придурків роблять безлад на дорогах. Доки камери встановлять і сертифвкують, хай. Я лиш за. Бо не порушую.
всезнайко Показати IP 22 Січня 2022 19:01
на якусь х*йню і гроші є а на підвищення добробуту немає
123 Показати IP 22 Січня 2022 19:35
Нехай би Жигулі їм видали , ато зразу шкоду,. Почовпуть ті машини як і всіінщі( ,
норм Показати IP 23 Січня 2022 04:06
правельно роблять у всіх країнах Європи є така поліція і не проблема унас щось роблять з цього якусь трагадію. а мудакам які їздять поголовам а потоп тиеають рубля поліції ідіть в сраку!!!!
Ок Показати IP 23 Січня 2022 09:21
Невже так важко їздити згідно ПДР. Я ніколи не порушую + завжди працює відеореєстратор і ніяких проблем.
Вадим Показати IP 23 Січня 2022 09:48
Мені здається мінтам в першу чергу треба показувати приклад і їздити з проблисковими маячками включеними а не тупо заробляти .я теж не проти пдр ,але сволоти серед них хватає
лінивець Показати IP 23 Січня 2022 19:05
що це за секретні авто-номера яких викладають в новинах? на даху немає проблискових маячків-чим вони світити будуть? висновок: якщо бачите на дорозі автомобіль марки Skoda Kodiaq сірого кольору-просто треба знизити швидкість про всяк випадок )))))