USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

На хабарі спіймали посадовця фіскальної служби Волині

28 Грудня 2020 16:55
Правоохоронці затримали завідувача сектору власної безпеки ГУ ДФС в області на одержанні неправомірної вигоди в сумі 2 000 доларів США.

Слідство вважає, що правоохоронець вимагав від підприємця та його партнера ці кошти в якості щомісячної плати за не створення штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності.

Під час досудового розслідування перевірятиметься причетність працівників слідчих підрозділів ДФС до вимагання неправомірної вигоди.

Посадовця затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) та обрання запобіжного заходу.

У випадку доведення вини підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років із конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Житель Показати IP 28 Грудня 2020 17:27
Не позортеся такими затриманнями вже їх було безліч в різних структурах з різними сумами і толку. Ще потім держава буде сплачувати за моральні збитки.
додік Показати IP 28 Грудня 2020 17:42
То він щомісяця отримував по 2000 доларів? А підприємець, нарешті, не витримав і знайшов собі "дешевший" дах? - Браво! Цікаво, який бізнес у підприємця, коли він готовий щомісяця "відслинювати" 2000 доларів "пєрєодєтому бандіту"?
бурда до додік Показати IP 28 Грудня 2020 18:28
контрофактний алкоголь
макарони на вуха Показати IP 28 Грудня 2020 18:09
народу 29 років . Ая-яй-.. ая-яй....затримали!!! ХТО СИДИТЬ за # з тих , кого затримували? Взяти наприклад Волинську область , яка славиться останні роки корупціонерами. Правоохоронці дайте відповідь народу по затриманих корупціонерах області. Яка справа кримінальна доведена до відсторонення від посад горе- державних службовців і горе-посадовців органів місцевого самоврядування. ХТО, ХТО сидить за гратами в тюрмі, ХТО, ХТО відсторонений від посад?
Мент Показати IP 28 Грудня 2020 18:38
Вебешника взути - свята справа. Так йому і треба.
Цікаво Показати IP 28 Грудня 2020 19:35
Такі гарні долари-різнокольорові. І що з ними буде? Їх спалять як травку на кострі? Чи їх реабілітують, відчистять, посушать і в казну держави покладуть?
Такі да Показати IP 28 Грудня 2020 20:27
Затримали то приятно. Суд оправдає то не приятно.
Ваня Показати IP 28 Грудня 2020 21:03
Ще б Хрінницьких браконерів зловили На замітку органам.Кришувальників.місцевих.
Дорожник Показати IP 28 Грудня 2020 22:06
Ще б керівників Волинського облавтодору перевірили, розікрали все майно, посписували, а тепер людям зарплату по 4 місяці не платять.
Василь Показати IP 29 Грудня 2020 15:12
Ніхто його не посадить.нічого не конфіскують.Бо якщо його-то треба багато чиновників посадити.В крайньому разі дадуть пару років,а потім випустять-адже кругом такі ж свої чиновники.Це в Китаї розстріляли б-але в нас не Китай.
Чін Гач Гук до Василь Показати IP 29 Грудня 2020 18:44
Чиновників котрих зловили на хабарництві потрібно не в тюрму саджати, а на громадські роботи відправляти - чистити громадські вбиральні на протязі місяця, кварталу, півріччя або року в залежності від тяжкості злочину. Причому це все має бути онлайн, щоб кожен громадянин міг би побачити як відбуває покарання чиновник.
Дорожники 2 Показати IP 29 Грудня 2020 23:37
І чим скоріше треба перевіряти. Бо вже головний інженер Облавтодору пішов на вищу посаду і зарплату всю отримав, а всі робочі 4 місяці не отримують