USD 39.50 39.78
  • USD 39.50 39.78
  • EUR 39.45 40.00
  • PLN 9.70 9.86

На хабарі затримали посадовця ДАБІ Волині. ОНОВЛЕНО

11 Листопада 2016 17:37
Одного із посадовців керівного складу Держархбудінспекції у Волинській області затримали на хабарі.

Цю інформацію Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердили у прес-службі СБУ у Волинській області.

Як повідомили згодом у прес-службі волинської поліції, працівники слідчого управління ГУНП у Волинській області в рамках кримінального провадження відкритого за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України спільно із працівниками Служби безпеки України в області за процесуального керівництва прокуратури Волинської області та за сприяння сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державної архітектурно-будівельної інспекції України викрили корупційний механізм із систематичного вимагання та отримання одним із керівників управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області неправомірної вигоди від забудовників за безперешкодну реєстрацію дозвільних документів у сфері містобудівної діяльності. За фактом одержання неправомірної вигоди поліція проводить досудове розслідування.

Згідно з інформацією видання ВолиньPost, на хабарі затримали виконувача обов'язків начальника Держархбудінспекції у Волинській області Сергія Шемейка.

В рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці встановили, що до злочинної схеми посадовець залучив осіб, котрі надають послуги з будівництва та проектування. Цих осіб він використовував у якості посередників при отриманні неправомірної вигоди.

У середньому послуги з отримання дозволів на початок робіт та введення об’єктів в експлуатацію правопорушники оцінювали від однієї до кількох тисяч доларів США.

Правоохоронці затримали зловмисників після одержання чергової неправомірної вигоди.

Під час проведення санкціонованих обшуків у помешканнях фігурантів вилучено близько 30 тисяч доларів США та 30-мм снаряд. Слідчі вирішують питання щодо додаткового відкриття кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 263 ( Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального Кодексу України.

На даний час вирішується питання про оголошення підозри зловмисникам та обрання їм міри запобіжного заходу. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Патріот Показати IP 11 Листопада 2016 14:27
Молодці!!! Підтримую!!! От була б казка, якщо б кожен тиждень таких, нечистих на руку, затримували та садили!!!
DRAKULKA до Патріот Показати IP 11 Листопада 2016 15:37
Не впевнений, що це ініціатива СБУ, просто мабуть вимагав у когось непомірну суму за будівництво - от і довелося здати.
123 Показати IP 11 Листопада 2016 14:29
Ви журналюги тільки і вмієте констатувати тільки факти. Скільки скоєно ДТП, крадіжок, хабарів, ніякої конкретики..... хто....коли.....кому....ніяких ні імен, ніякої конкретики. Хоч би раз щось суттєве......написали і все.....руки чисті... Ви лічильники, а не журналісти......СОРОМ ВАМ!!!!! Якщо мій коментар не з'явитися-не здивуюся.....
інженегр Показати IP 11 Листопада 2016 14:43
Нарешті. Кого?
DRAKULKA до інженегр Показати IP 11 Листопада 2016 15:21
Сергія Шемейка
DRAKULKA до DRAKULKA Показати IP 13 Грудня 2016 13:39
І за що ж тут мінусуєте?
DRAKULKA Показати IP 11 Листопада 2016 15:26
http://www.volynnews.com/news/authority/u-lutsku-zaslukhaly-yedynoho-kandydata-na-chynovnytske-krislo-/
і що далі??? Показати IP 11 Листопада 2016 15:35
хоч одного посадили! уже навіть не смішно.
ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Листопада 2016 16:44
Проблема держави у тому, що вона (свідомо чи ні) порозплоджувала хр*н зна які інпекціії, які за кожен дозвільний папірець американську "бумагу" беруть.
нарешті Показати IP 11 Листопада 2016 17:04
хлопці з СБУ - ви зробили велику справу!!! надіюся, все вдасться довети до логічного закінчення і закрити Шемейка і його славнозвісних інспекторів!!!
1 Показати IP 11 Листопада 2016 18:12
лучше нету радости чем горе соседа
2 до 1 Показати IP 15 Листопада 2016 09:43
ти його сусід ? то ми йдемо до тебе
Аня Показати IP 11 Листопада 2016 19:32
Так йому треба, зроби комусь погано і воно повернеться. Ось і воно....... зажерся вже. Ну да хочеться щоб синочок добре жив в внучок все мав. А так не буває.
Тьотя Рая Показати IP 11 Листопада 2016 19:33
Повідомлень про затримки на хабарях дуже багато , а про кінцевий результат немає . Люди хочуть знати, яке покарання понесли за це хабарники ??? А говорять в народі ,що знову відкупився ...
ТТ Показати IP 11 Листопада 2016 19:40
На фоні е-декларацій шемейко просто благодійник. дивлячись як шматують державу він не виняток із правил, а власне такий як і подібні йому керівники, наділені відповідними повноваженнями. Раз шемейко узаконював незаконне, то і хабародавець скоріше провокатор ніж терпило.
так Показати IP 11 Листопада 2016 19:58
Шкода, - мабуть знав з досвіду перебування в держслужбі що свята скоро, - от і готував кошика до свята святого Миколая, завчасно, - бо знав, що часи нові, а правила шанування залишаються старими. Звідки ви гадате під Кивом особняки коштовні зростають, ось так з миру по нитці!!
Держслужба Показати IP 11 Листопада 2016 21:01
Таких треба відстрілювати! Як скажених собак. Працюючи на держслужбі, отримуєш все життя копійки, а ця с*ка за ДЕНЬ заробляє, як ти за 10 років! Тому так і живемо...
Микола Показати IP 12 Листопада 2016 02:46
Журналістам аби голосніше написати. Не було ніякого "затримання на хабарі". Був обшук і знайшли гроші. Багато! Зокрема у Шемейка С. аж 800 чи 900 гривень. Хабарник ще той!) Ну і сам Луценко уже написав що "злодій". Залишилося надавити на суддю і галочка поставлена. Абсурд.
Швондер до Микола Показати IP 12 Листопада 2016 13:56
Так, хабарник - це ч*вирло брало хабарі ще коли працювало у фонді соціального страхування від нещасних випадків. Тоді воно сиділо в норі на Ковельській (общага "хіміків").
свідок Показати IP 12 Листопада 2016 15:07
Я знаю Шемейка Сергія уже декілька років - лише позитивні відгуки. Від людей теж чув лише добрі слова. Дуже схоже на замовлення.
Петро до свідок Показати IP 12 Листопада 2016 20:29
Ти з Урала? Які позитивні відгуки? С... волота рідкісна!
Микола Показати IP 12 Листопада 2016 15:19
Там уся система ДАБІ така!!!! У часи Януковича-Рибака її створили для здирництва у будівельній галузі. Подія з дрібним хабарником показує, що усе працює))))))))))))
Юра до Микола Показати IP 12 Листопада 2016 20:46
ЇЇ створили у часи Юлі-Бондаренка.
лучанин Показати IP 12 Листопада 2016 19:14
думаю що сам він рішень і грошей не бере, ним керує хтось з обл ради . хто !!!!!!!!! його нема зараз поряд ?????
Волинянин до лучанин Показати IP 12 Листопада 2016 20:31
Він грошщей не бере, вони самі до нього приліпають.
Микола Показати IP 13 Листопада 2016 13:39
Система ДАБІ зорієнована не на порядок у будівельній галузі, а на незаконну купівлю-продаж дозволів. Система добре ослуговує олігархат та київських кришувальників, якими і створена! Кажуть, там своя система поборів та розцінок! Тому, у першу чергу, страждають порядні фірми та добросовісні інвестори))))))))))))
124 Показати IP 13 Листопада 2016 19:48
як затримали,так і відпустять під хабар.
віт Показати IP 13 Листопада 2016 21:26
ця сволота брала хабарі ще працюючи у фснв, відкупився, можуть посвідчити