USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

На відбійник мосту в Луцьку закинуло Smart – його знімали руками. Відео

2 Березня 2018 16:21
Автомобіль Smart вилетів на відбійник мосту, що на вулиці Рівненській у Луцьку.

Фото ДТП опублікував Андрій Власюк у Фейсбуці.

Дорожньо-транпортна пригода трапилася 2 березня.

За попередньою інформацією, водій не впорався з керуванням, у результаті опинився на відбійнику.

Зауважимо, авто знімали вручну.

Андрій Власюк у коментарі "Конкуренту" розповів, що за кермом скоріш за все була жінка, адже біля авто спочатку була тільки вона.

"Було видно, що комусь телефонує, потім зупинилось кілька авто і почали допомагати їй. Також в цей час зупинилось авто поліції, після того, як машину вдалось поставити на колеса, жіночка сіла і поїхала", - повідомив лучанин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
—— Показати IP 2 Березня 2018 18:11
Патруль не докопів проїхав не зупиняючись... сліпі чи на?рать....? Не було команди...
Форд Показати IP 2 Березня 2018 21:17
Тесла сконстроював електромобіль, а В Луцьку "Смарт" на монорельсі. Поставте назад - він там їздить .
Знаю Показати IP 2 Березня 2018 23:11
Те чудо певно наших доріг злякалося от і видерлося якнайвище, наші ями в раза два за нього більші.
Лучанин Показати IP 3 Березня 2018 09:36
Повне ігнорування явної проблеми громадян, яка може бути причиною аварійної ситуації співробітниками поліції -- це позор!!!!!! Ганьба такій новій-старій поліції!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Володимир Показати IP 3 Березня 2018 11:04
Хороша машина.при зустрічному дтп просто вилетить на капот)
K2K Показати IP 3 Березня 2018 11:46
Як це сталося https://youtu.be/gGcF9EmtLwQ
Да до K2K Показати IP 3 Березня 2018 12:38
Шедевр! І це вона після того сіла та поїхала? Та її на передні двері в маршрутку впускати не можна з такими маневрами. Це ж рухома катастрофа.