USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку слизька дорога стала причиною ДТП

11 Грудня 2015 11:52
У Луцьку на шляхопроводі, що на вулиці Рівненській, трапилось зіткнення двох автівок, внаслідок якого транспортні засоби отримали значні механічні ушкодження. На щастя, обійшлось без травматизму.

Дорожній інцидент трапився близько 9 години ранку.

Так, зі слів очевидців аварії, авто марки ВАЗ «занесло» на дорозі, внаслідок чого машина вилетіла на зустрічну смугу і зіткнулась із автомобілем марки DaewooLanos. Вочевидь, причиною такого неочікуваного маневру стала льодова кірочка, якою вранці була вкрита проїжджа частина.

На місце автопригоди прибули працівники патрульної поліції, які й зафіксували ДТП. Однак, враховуючи те, що обидва водії не мали особливих претензій один до одного, правоохоронці покинули місце інциденту. Водії ж залишились чекати лафета, аби забрати пошкоджені транспортні засоби з проїжджої частини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Андрій Показати IP 11 Грудня 2015 12:34
Причиною аварію став задній привод ТАЗа і відсутність систем стабілізації, ці корита заносить на мінімальних льодових корочках. Депутати, дайте можливість людям купити нормальні авто з Європи у яких буде ESP, ABS, EBD та інші системи!
НА до Андрій Показати IP 11 Грудня 2015 13:36
ну в моєму авто є такі системи, але всерівно сьогодні небезпечно було...
Андрій до НА Показати IP 11 Грудня 2015 17:42
ага, тільки зловити авто від заносу з ESP набагато простіше, і це простіше з великою ймовірністю дасть можливість уникнути ДТП
66 до Андрій Показати IP 11 Грудня 2015 13:44
Так хто тобі не дає ? Чи за руку тримає ? Купляй.
Василь до 66 Показати IP 11 Грудня 2015 15:56
Такі як ти! Де може вчитель чи лікар, або інженер дозволити собі купити автомобіль? В даному випадку йде мова про чесні шляхи заробітку. А якщо затрагувати не чесні шляхи заробітку, то можеш поділитися своїм.
Андрій до 66 Показати IP 11 Грудня 2015 17:39
Довбню, в мене авто за $30к, чесно зароблених, і я хочу щоб всі їздили на нормальних авто, а то із-за таких джигулів в лоб може прилетіти на рівному місці.
Руслан до Андрій Показати IP 11 Грудня 2015 18:16
Всі ці системи лише в 10-20% допомагають . Основна система має працювати у голові. А ви "шановний" напевно про них з автомобільних рекламних проспектів дізналися! В свій час Їздив і на ВАЗ-ах і на Волзі і Мерседес з Опелем мав з усіма цими прибамбасами ,от тільки як що без клепки в голові ,то ABS EBD та інша лабуда + зимова гуме не дає НІЯКОЇ гарантії безпеки .
Андрій до Руслан Показати IP 11 Грудня 2015 19:00
Ооо, ще один, цих 10-20% допоможуть уникнути ДТП, звичайно, що за умови клепки в голові, мені вас шкода, якщо ви перелічуете авто на яких їздили, значить нема з чим порівняти, у мене зараз XC60.
Дмитро до Андрій Показати IP 11 Грудня 2015 20:02
Нублатанув, блатанув =)
Василько до Дмитро Показати IP 29 Грудня 2015 17:27
ахаха :)
корч Показати IP 11 Грудня 2015 12:44
от і добре. на одного джигуара менше буде
!!! Показати IP 11 Грудня 2015 14:07
Шановні "жигулісти", якщо ви не перезулись на зимову гуму (як правило 98% точно ні, ну максимум всесезонка), не сідайте за кермо і не створюйте проблем іншим, їх і без вас на дорозі вистачає!
Лучанин до !!! Показати IP 11 Грудня 2015 14:44
Взагалі то це відноситься не лише до власників ВАЗів, а до всіх довб****ів за кермом, які в таку погоду іздять на літній.
??? Показати IP 11 Грудня 2015 16:08
Так, безумовно, зимова гума покращує зчеплення в зимових умовах. Але і не забувайте що для кожних умов існує своя гума. Ви маєте 8 комплектів зимової гуми? В вас є для льоду, снігу, мокрого снігу тощо? Можна їздити на будь-якій гумі лише обираючи потрібну швидкість. Літня-зимова гума - це лише додатковий заробіток для дядів і тьотів так саме як і все інше. Безумовно, якщо тобі їздити не дано, то взувай зимову обов'язково, а краще не сідай за кермо взагалі! По темі: а) достатньо було їхати з меншою швидкістю; б) дорожники не слідкують за станом дорожнього покриття - саме ямка чи горбочок і привели машину до зіткнення, якщо бути абсолютно об'єктивним.
111111 Показати IP 11 Грудня 2015 16:34
гума! гума....а комунальники дє були? пісок заборонили?
свідок Показати IP 11 Грудня 2015 18:07
Як що, бути відвертим, то міст як на рівненській так і на Перемоги був посипаний, просто шоферу ланоса, не потрібно було обганяти машини виїжджаючи на зустрічну смугу, при цьому порушуючи правила дорожнього руху та маючи в кабіні жінку та двоє дітей. Я їхавши на Б5 пасаті на зимовій резині і то по тихеньку їхав, а цей на ланосі спішив він мене ще на рівненській обігнав. Про дітей подумавби д*біл!