USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.55 39.85
  • PLN 9.70 9.85

На відлов собак та котів у Луцьку потрібно 25 мільйонів на 3 роки

29 Вересня 2021 15:30
На реалізацію програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2022-2024 роки у Луцьку, яку затвердили депутати міськради, необхідно понад 25 мільйонів гривень.

Про це йшлося під час засідання 19-ї сесії Луцької міської ради 29 вересня.

Так, на розгляд депутатів винесли питання про затвердження програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2022-2024 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, – 25 мільйонів 402 тисячі гривень.

Основною метою програми є зменшення кількості безпритульних тварин Луцької міської територіальної громади на основі гуманного та відповідального ставлення до них, масова реєстрація домашніх тварин, адопція безпритульних тварин, забезпечення громадського контролю за дотриманням правил утримання домашніх тварин, вживання заходів щодо захисту тварин, створення безпечних та комфортних умов життя людей та співіснування людей, котів і собак Луцької міської територіальної громади.

Відзначимо, що у новій програмі у порівнянні з попередньою є нововведення. Директорка КП «Ласка» Оксана Богданюк інформувала, що єдиною зміною у програмі є врахування рішення міської ради про те, що загублених, покинутих, залишених без опіки і бродячих котів визнали частиною екосистеми міста Луцька.

Депутати затвердили програму.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Історія Показати IP 29 Вересня 2021 15:40
Ого сума.
лучанка Показати IP 29 Вересня 2021 15:55
Одна паскуда буде завозити і заробляти гроші, а ми будемо платити. ТАК ВОНА Ж ЗНОВУ ЗАВЕЗЕ! Поки не прикриють їй лавочку, то марна трата грошей.
Лучанин Показати IP 29 Вересня 2021 15:59
Ні чіхуахуа собі) дорого нинчє відловлювати, як виявляється)
Василь Показати IP 29 Вересня 2021 16:32
Зате яке туристичне собаче місто-куди не кинь-одні собаки.
Дідо Показати IP 29 Вересня 2021 16:53
Можу мисливців підписати за половину вартості, раз і назавжди позбудемося проблеми.
сергій до Дідо Показати IP 29 Вересня 2021 23:03
так само можеш підписати і на безпритульних людей,недоглянутих старих,алкашів , слабоумних,через це тварину більш шкода ніж людиниськохудобиську,яких в нас більшість!!!!!!!!!!!
Дідо до сергій Показати IP 29 Вересня 2021 23:25
Не ліпи нам дурня, мова йде про тварин а не про людей.
Всім Показати IP 29 Вересня 2021 16:57
Ось вам і відповідь на питання, чому ми такі бідні. 25 мільйонів на смердячих собак...
Ого Показати IP 29 Вересня 2021 18:27
Дайте мені таку суму. Я їх половлю руками і котедж побудую собакам і котам.
Азаза Показати IP 29 Вересня 2021 20:09
У вас люди живуть гірше собак, багато пенсіонерів не пам'ятає смак м'яса, ця зима, як писалося, буде найтяжчою з часів незалежності. А ви с..ка 25 лямів на гуманний вилов бродячих псів. Пенсіонеру 2000.00, на собаку 10000.00.
Жителі Луцька Показати IP 29 Вересня 2021 20:15
Кожній сім'ї роздати по коту і собаці. Менше буде бездомних, а то понабирають і через деякий час викидають їх на вулицю. Якщо вже взяв тварину собі, то несіть відповідальність за нею!!!
Всім до Жителі Луцька Показати IP 29 Вересня 2021 23:05
Можете собі забрати цих смердячих котів і собак.
Калина до Всім Показати IP 30 Вересня 2021 00:56
Видно, що тебе мати не любила.
Дідо до Жителі Луцька Показати IP 29 Вересня 2021 23:27
Ніхто їх не викидає в такій кількості, вони й самі розмножуються непогано. Пари приносить приплід в 6 щенят, потім три пари ще по 6 в так далі.
сергій Показати IP 29 Вересня 2021 23:18
пороздавати по коту, люди живуть гірше собак, половлю руками,підпишу мисливців,смердячі собаки-та ви тварини подивіться як відноситесь до людей які біля вас живуть,як дотримуєтесь правил елементарних в суспільстві,кого вибираєте,як живете ,як гадите навколо себе ,потім нииииєте -не так ,не я, та ті коти та собаки на голову вищі ваших морд.
Партія Зелених Показати IP 30 Вересня 2021 12:38
Відділ "Очистки" та гицелі мабуть обійшлися б дешевше! Для такого не багатого міста як Луцьк.
Партії зелених до Партія Зелених Показати IP 30 Вересня 2021 14:04
А в нас європейські цінності - собаче життя для людей, 25 мільйонів - на собак