USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині 37-річного чоловіка вивезли в багажнику до ставка та побили, він помер. Фото

31 Серпня 2020 10:35
37-річного жителя села Люб‘язь вивезли з багажнику до сільського ставу, жорстоко побили та залишили на місці. Від отриманих травм волинянин помер.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Трагедія трапилася 29 серпня в селі Люб’язь Любешівського району. Як повідомили джерела, двоє чоловіків, жителів Любешівського району, аби з‘ясувати стосунки з померлим, виманили його на зустріч та запхали у багажник.

Після чого чоловіка вивезли до місцевого ставу, де побили його ногами в голову і тулуб. Потому зловмисники відвезли волинянина до його будинку. Від отриманих травм чоловік невдовзі помер.

Інформацію про смерть чоловіка підтвердили в пресслужбі волинської поліції. Зловмисників затримали.

Слідчі повідомили 31-річному волинянину про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Його затримали у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про оголошення підозри 30-річному співучаснику злочину за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Фото пресслужби волинської поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Denzell Показати IP 31 Серпня 2020 11:04
Покарати обох
12345 до Denzell Показати IP 31 Серпня 2020 11:40
Просто так не стали б бити. Заборгував, напевно.
777 до 12345 Показати IP 31 Серпня 2020 12:01
Ага.а теперь точно отдаст.с процентами.
??? до 12345 Показати IP 31 Серпня 2020 12:01
Або це невдалий стьоб ... або клініка, біда з головою.
Лучанин до 12345 Показати IP 31 Серпня 2020 12:06
З вами все ясно. Якщо заборгував, значить повалити на землю і ногами по-голові, а далі в могилу.
12 до Лучанин Показати IP 31 Серпня 2020 12:39
ну а як інакше?
777 Показати IP 31 Серпня 2020 11:53
А шо.так можно опять?
123 до 777 Показати IP 31 Серпня 2020 12:02
Так кінець епохи корупції, бідності, беззаконня ...
Додік Показати IP 31 Серпня 2020 13:16
Кометатори неадеквати. Новину прочитайте, принаймні...
Юрій Показати IP 31 Серпня 2020 13:21
Це виникло на почві ревнощів.А не за долги.І йому завдали кілька ударів ножем про це пресса мовчить як завди..
123 до Юрій Показати IP 31 Серпня 2020 14:01
О, якщо через ревнощі - то це все змінює, звичайно. Один буде гнити в дерев'яному макінтоші. Двоє інших на років так 10-15 поїдуть до місць, де ревнувати будуть хіба до таких самих в камері. З ними і "втіхи" проводити, очевидно. Ви, так розумію, трохи в курсі тих подій. Скажіть - та баба того варта?)
Юрій Показати IP 1 Вересня 2020 19:42
Ну я вам так скажу більшість війн в світі відбулось через баб.))))А особисто я з нею не знайомий тому неможу дати вам відповідь на це питання.