USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині люди збунтувалися проти прикордонників, які стріляли в рибалок

28 Лютого 2020 18:50
В Любомльському районі люди обурені діями прикордонників. 28-го лютого між 13-ою і 15-ою годинами біля прикордонної застави «Новогрузьке» неподалік села Гуща Рівненської ОТГ Любомльського району сталася стрілянина.

Прикордонники розпочали стрілянину по трьом молодим хлопцям, які пів години тому з документами пішли рибалити на лінію розмежування, повідомляє БУГ з посиланям на місцевих мешканців.

«Три хлопці, усім близько 20-ти років, мешканці села Гуща 28-го лютого пішли рибалити на лінію розмежування. Показали прикордонникам документи – так робили і раніше», − говорять жителі.

За пів години почули постріли. Аби вберегти своє життя, стали втікати. Один з них навіть сховався у водоймі.

Хлопці подзвонили своїм родичам і повідомили, що по них відкрили вогонь. Через годину біля застави вже зібрався натовп з кількох десятків мешканців Рівненської ОТГ з вимогою відпустити хлопців. Викликали поліцію двічі.

«Це була остання крапля», – говорять вони.

На місці працює поліція і збирає покази, оглядає місце події.

Деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Опа Показати IP 28 Лютого 2020 18:59
ой людоньки, шо то сі роби на білому світу???! нашо ті кордонники треба? розігнати їх до біса! тільку мішают возити папіроси від бацьки до польши!
Сосунків понабирають Показати IP 28 Лютого 2020 19:06
Сосунків понабирають в прикордонники по 20-22 роки... той стреляють.... гляньте на їх реакцію... деякі реально готові направити зброю на людей...
Гіщєнка Показати IP 28 Лютого 2020 20:00
А попутно рибалки сигарет не несли? Для риб, канєшно.
Отг Показати IP 28 Лютого 2020 20:06
Ситуація була наступна, хлопаки займалися контрабандою цигарок. Перед публікацією перевіряйте у достовірних джерел.
Щас як дам ! Показати IP 28 Лютого 2020 20:10
А нех знають, шо полішук навіть без автомата страшніший за озброєного прикордонника, бо він полішук дикий !
Теж люблю прибрехати Показати IP 28 Лютого 2020 20:15
Не вірю я в ніяку риболовлю, а вірю в контрабас. "Не вірю я у силу слова, а вірю в силу фіндюлєй!" (с)
Привіт Показати IP 28 Лютого 2020 21:43
Закон потрібно поважати і бути на сам перед людиною. І точка
Бувалий. до Привіт Показати IP 29 Лютого 2020 00:37
Там прикордоники такі самі контрабандисти... заберуть 20 напишуть що було 10... а 10 продадуть через шистірок, тобто до уваги з коробки чистими десь мабуть 300у.е, це як колись в добрі часи років 15 назад перевезти до польші короб - тільки їхати нікуди не треба, на місті куплять....
Гущанець Показати IP 28 Лютого 2020 22:27
Да йшли хлопчики папіроски нести а тут не вийшло
.... Показати IP 29 Лютого 2020 14:42
Таких контрабандистів як наші прикордонники то ще треба пошукати.Їм просто треба щоб все через касу і ніякої самодіяльності
тоже з Гіщи Показати IP 29 Лютого 2020 22:42
Цигарок не вилучено. Чи були вудки- не знаю. Пішли не лишень вони, там і поряд ловили. Клює зараз плотва і густєра, за 2год- 3кг. сусід впіймав. Записуються шляхом дзвінка черговому застави, кажуть де будцть. А наряд, вже на Бузі- перевіряє паспорти. Так завжди. Чого учасники, погранци, чи мінти нічого не коментують???
Чесний прикордонник Показати IP 1 Березня 2020 14:39
Показуха як кожен рік. Ви провокатори люди То строковики чиїсь діти, онуки. Ваші на фішці сидять за 500$ ніч А вони за 400грн фланги топчуть За всіх не кажу але 1/3 то точно з місцевих в тому бізнесі