USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Працівниця митниці записала на свекруху з Луцька «Ролс-Ройс» за ₴9 млн

21 Червня 2018 12:30
75-річна жителька Луцька володіє люксовим авто Rolls-Royce Wraith 2014 року випуску, ціна якого становить близько 350 тисяч доларів, або ж близько 9 мільйонів гривень. Вона є свекрухою працівниці львівської митниці ДФС, на яку завели кримінал через декларування неправдивих відомостей щодо своїх статків.

Вперше «на публіку» шикарний автомобіль на волинській реєстрації «виплив» близько місяця тому – його помітили в містечку Стрий, що на Львівщині.
Відповідно до даних реєстру МВС, авто зареєстровано на Заброварну Марію Ананіївну 1943 року народження – дружину покійного екс-ректора СНУ, професора Богдана Заброварного.
Проте викликає сумнів, що автомобілем дійсно користується 75-річна жінка. Найймовірніше, на жінку автомобіль записала її невістка - начальниця відділу митного оформлення пункту “Рава-Руська” Львівської митниці ДФС Олеся Заброварна.

Як повідомляє проект «Декларації», на митницю відкрили кримінальне провадження через декларування недостовірних даних. Після цього митниця додала до декларації мамину машину і 9 об’єктів нерухомості. Окрім цього, на її доньку оформлений люксовий позашляховик Porsche Cayenne та квартира у київському бізнес-класі.

4 січня Прокуратура Львівської області порушила проти Олесі Заброварної кримінальне провадження за фактом декларування недостовірних відомостей. Згідно з матеріалами справи, у своїх деклараціях за 2015-2016 роки митниця не вказала, що володіє ⅓ будинку площею 386 кв. м і 515-метровим нежитловим приміщенням у Львові. Про це пише сайт “Наші гроші. Львів” із посиланням на інформацію із відкритого реєстру судових рішень.

У декларації за 2017 рік, поданій через два місяці після публікації, Заброварна вже вказала обидва об’єкти. Також вона довнесла ⅓ гаража площею 34 кв. м і згадала, що її чоловік володіє 303-метровим нежитловим приміщенням і 5 коморами загальною площею 91 кв. м. Окрім цього, митниця опам’яталася, що вже п’ятий рік користується автомобілем Audi Q5 2012 р. в., записаним на її 67-річну матір Лідію Дорош.
Чоловік Олесі Заброварної Олег у 2014 році теж став власником новенького Mercedes-Benz ML 250 CDI. За тодішнім курсом долара покупка обійшлася йому у понад 75 тисяч.
Проте справжня окраса автопарку родини записана на 75-річну свекруху Марію Заброварну. Це - представницький Rolls-Royce Wraith 2014 р. в. Його власницею пенсіонерка стала 20 березня цього року. На даний час за такі автівки на вторинному ринку просять 350 тисяч доларів.
У травні 2018-го у доньки митниці Богдани Заброварної з’явився новенький Porsche Cayenne вартістю близько 5 млн гривень.
Наприкінці 2017 року вона також придбала київську квартиру площею 173 кв. м у елітному житловому комплексі “Бульвар Фонтанів”. Ціни на подібні помешкання від забудовника стартують від 11 млн гривень.
Сама Олеся Заброварна володіє 450-метровим будинком у Львові, а її чоловік - трьома квартирами площею 198, 183 і 104 кв. м. Окрім цього, у 2017 році митниця задекдарувала майже 1,5 млн гривень готівки. Згідно з декларацією, офіційний дохід родини у 2015-2017 роках складала лише її зарплатня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Євробидло Показати IP 21 Червня 2018 12:39
Спочатку хотів написати що бляхарів жаба давить за цей Роллс - Ройс - потім передумав, згодом хотів написати щось про атавістів - що вони не там активність свою проявляють але теж передумав. Навіть і незнаю що написати..... )))))
бляха-муха до Євробидло Показати IP 21 Червня 2018 12:45
Найкращим варіантом було б промовчати , виходить
Євробидло до бляха-муха Показати IP 21 Червня 2018 12:54
Виходить що так. Бо бляхарі би почали зараз пригати що вони відстоюють думку усіх громадян і хочуть забезпечити усіх громадян дешевшими і якісними авто з європи. Але при цьому вони не писали би що вони женуть ті свої бляхи саме через митницю, на одній із яких і працює власниця роллс Ройса, і бляхарі не написали би що саме вони і кормлять таких власників Роллс Ройсів з митниці. Половина атавістів - контрабандисти, які також кормлять власницю особу. Так чим бляхарі і атавісти відрізняються від посадовців і корупціонерів? Якщо одні кормлять інших виходить.
123 до Євробидло Показати IP 23 Червня 2018 14:24
Просто не завидуйте ... тихенько мовчіть, бо ця людина знає табличку ділення на відмінно!
Те до бляха-муха Показати IP 22 Червня 2018 10:16
Заброварний в педінституті промовлялось як божественний. А до чого його діти опустили. Повивчав на свою голову.
скептик до Євробидло Показати IP 21 Червня 2018 12:51
я знаю що написати. шкода, що в Україні відмінили смертну кару
Ау до скептик Показати IP 22 Червня 2018 10:09
Коли ці гн*ди вже нажруться? НА ВЕРХУ ВІДПЛАТИТЬСЯ СТОРИЦЕЮ!!! Вернути смертну кару! П.С. Жаль, але ці митники коментів наших не читають і мабуть не розуміють, як їх "люблять" прості люди.
остап до скептик Показати IP 22 Червня 2018 10:58
+ конфікацію усього майна, яке належить їм ї їх родичам
11 до Євробидло Показати IP 21 Червня 2018 13:02
Комусь і покращення прийшло. А то які вони бідні виживають
Лучанка до Євробидло Показати IP 21 Червня 2018 14:21
А люди на лікування збирають, ледь не милості просять. Невже на біді інших вони щастя своїм дітям будують.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 21 Червня 2018 12:57
Шо тута такого. Всi так роблять. Нардепи, Югик, олигархи
Гебнявий козломорд до АНАТОЛЬ_ Показати IP 21 Червня 2018 13:20
Ну та дійсно - "В'єзьдє, ва всьом мірє варуют!", Файну ти, леська відмазку придумала - "перевєсті стр'єлкі."
Я до АНАТОЛЬ_ Показати IP 21 Червня 2018 15:02
В шоке від тебе!!!
хехъ Показати IP 21 Червня 2018 13:10
эта шоб Путен подавился))
аяяй Показати IP 21 Червня 2018 13:21
а люди ледь жевріють за зарплатню в 3500тисгрн, коли вже цей бєспредєл закінчиться!треба наф*г звалювати з цієї країни
Анонім до аяяй Показати IP 21 Червня 2018 14:09
Вам би тільки звалити,аби нічого не робити,якщо в тебе в дома потік кран,чи ще щось зламалось,ти звалюєш з квартири?Отак і будете бігати по країнах і ваші діти будуть втікати і правнуки....
аяяй до Анонім Показати IP 21 Червня 2018 16:31
і будуть!скоро одні пенсіонери і корупціонери залишаться!ну і ви!
Анонім до аяяй Показати IP 21 Червня 2018 19:47
Ви не надійні люди,бігуни,втікаєте від проблем!!!Проблема не в президентах чи в депутатах...проблема в вас,на нас тримається країна,але це і на краще,знаю успішних людей,які не покинули країни і працюють тут,вдома!!!А ви втікайте,там вас чекають як рабів,працюйте на панів!!!Такі з вас батьки і чоловіки і сім'ї у вас сьогодні є,а завтра..на чесному слові,живете сьогодняшнім днем,успіхів вам...
аяяй до Анонім Показати IP 21 Червня 2018 22:57
статистичні дані подивіться!скільки людей виїхало.?!Яка катастрофічна демографічна ситуація! О так ,на таких як Ви тримається країна!Дякуємо!
Анонім до аяяй Показати IP 21 Червня 2018 23:41
Мені не потрібна якась,чиясь статистика,маю свою думку і цим пишаюсь,люблю своє місто,країну якою б в вона не була.працюю,забезпечую своїх рідних,плачу податки,все що маю заробив сам...далі немає сенсу писати і пояснювати,щасливої дороги
саша Показати IP 21 Червня 2018 14:49
у вдови ректора могли бути такі гроші на авто, бо преподи деруть "не взирая на лица". у статки ще більші, як у митників, а так мама дала покататись сину машинкою, бабулькі вона вже не траба.
Левко-дурко до саша Показати IP 21 Червня 2018 15:41
Олеся коли була маленька дуже багато пасла корови, ще продавала молоко та сир і тоді багато заробила , а потім коли стала здоровою тіткою вирішила досить заробляти великі гроші для себе і ... пійшла на державну митницю за "напів-задурно" спасати Україну. І дісйно їй вже бракнуло грошей на "...представницький Rolls-Royce Wraith..."
Опришки Показати IP 21 Червня 2018 15:59
Самі дурні наближають час, коли наступить "Мир хатам - війна полацам". І самі ж стануть першими жертвами ...
Василь Показати IP 21 Червня 2018 18:21
Взагалі то цей Ролс тижні два назад мелькав в новинах одного з Волинських видань. І був коментар що це авто Степана Івахіва, нібито номера належить йому. Як кажуть наші східні сусіди "давайте отделять зерна от плевел"......
Льоня Показати IP 22 Червня 2018 09:05
Не розумію окремих осіб, яким характерна прямо таки паталогічна ненаввисть до єврономерів. Хіба що вони за це отримують плату, інакше іхня поведінка асоціюється із діагнозом, що потребує лікування. Адже зрозуміло всім, що влада роблячи протекцію для проросійських власників «вітчизняного» автопрому, породила таку ситувцію, заставляючи ГРОМАДЯН Украіни шукати вихід із цієі ситуаціі. А про дорогі авто і житло та інші накопичення за « трудові» доходи- крадуть системно, зверху до низу, з доведеними планами, от тільки куди вони будуть тікати, на відміну від іхніх попередників?
Євробидло до Льоня Показати IP 22 Червня 2018 12:18
Ненавиджу єврономери бо: - Під час ввезення бляхи в Україну, за пропуск того корча - платився хабар, а значить кидалася хоч маленька, але піщинка на гору корупції на митниці. Як же ж Мене харять ті пр*дуркі, накупляють блях а потім ходять і ниють що їм все погано, їм все не так, і т .д.. і т.п.. Хочете дешевого розмитнення в найкоротші терміни? НЕ ЖЕНІТЬ БЛЯХИ В УКРАЇНУ ПІВРОКУ!!!! НЕ ПЛАТІТЬ ХАБАРІ НА МИТНИЦІ ПІВРОКУ!!!!!! Недоотримавши мішків із Доларами, чинуши в Києві задумуються. А так виходить, бляхи їдуть, кормушка кормиться - так навіщо тоді щось змінювати?????
Автоексперт Показати IP 22 Червня 2018 11:16
Ось це авто купили закордоном Rolls-Royce Wraith in Houston, Texas за $209995. Навіть є відповідні дані: https://topcheapcar.com/car/Used-2014-Rolls-Royce-Wraith-for-Sale-in-Houston-TX-SCA665C59EUX84683. А тепер питання як це авто розмитнили!?!?!?
Автоексперт Показати IP 22 Червня 2018 11:19
Ось і оголошення про продаж: http://greenlitemotors.com/rolls-royce-bentley/32884-2014-rolls-royce-wraith-368k-msrp-1-owner-starlight-steel-amp-wraith-pakcge-carfax.html