USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

На Волині під час конкурсу ледь не роздерли поросят, на учасників скаржаться в поліцію

26 Серпня 2019 15:51
Під час святкування дня громади у Заборольській ОТГ люди ледве не розірвали на частини двох маленьких поросят. За такі дії на учасників інциденту та організаторів конкурсу поскаржились в поліцію за жорстоке ставлення до тварин.

На сільському стадіоні в селі Забороль організатори влаштували конкурс. Люди накинулися на двох поросят і почали тягнути їх у різні сторони.

Увага! На відео містяться сцени насильства.
В коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова Заборолівської ОТГ Валерій Боярський зазначив, що суть конкурсу полягав у тому, щоб першим спіймати порося. Переможець отримував право забрати його собі. Конкурс проводять не вперше, минулі роки все відбувалось спокійно. З його слів, поросята не постраждали.

«Поросята не постраждали: живі-здорові, апетит хороший. Вони зараз в приватних руках, в людей, які перемогли у конкурсі. А якщо говорити про гуманність, то через деякий час на цих поросят чекає така ж доля, як всіх свиней, це життя», – резюмує очільник ОТГ.

Інцидент викликав обурення користувачів соцмереж, дійшло до скарг в поліцію. Як повідомив ІА Волинські Новини луцький режисер Олександр Стеренчук, він написав заяву у поліцію щодо жорстокого поводження з тваринами.

«В поліції прийняли мою заяву, яку я написав на учасників конкурсу та організаторів через жорстоке поводження з тваринами», – пояснив Олександр Стеренчук.
Зауважимо, у коментарі під відео свідки повідомили, що це відбувалося на очах у дітей, які були там присутні. Побачене настільки вразило їх, що вони почали плакати.

Інші користувачі Фейсбук також засудили таку жорстокість заборольців.
Зазначимо, що згодом гнатися за поросятами вийшли й чоловіки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анонім Показати IP 26 Серпня 2019 16:03
Капець! Іце робили жіночки! Певно, діти дома сиділи голодні, чекали свіжини.Їх би послати в Росію з лопатами "на бліни"!
Анонім Показати IP 26 Серпня 2019 16:33
Дічь
В шоці до Анонім Показати IP 26 Серпня 2019 17:57
1000%
скептик Показати IP 26 Серпня 2019 16:41
завжди казав, що ті полішуки за копійку вдавляться
Алі до скептик Показати IP 26 Серпня 2019 17:38
Ти що хворий, які полішуки?
скептик до Алі Показати IP 26 Серпня 2019 18:59
от один обізвався. приїхав спуд кувлє
Лучанин до скептик Показати IP 27 Серпня 2019 11:01
Де Забороль, а де Полісся? Не набридло завжди шукати крайніх...
Анонім Показати IP 26 Серпня 2019 17:20
Не то смолка просто піджадився для односельчан 20 поросят запустити бо жили по життю
волинянин Показати IP 26 Серпня 2019 17:46
якийсь дебіл придумав і організував такий конкурс.......а люди ???
999 Показати IP 26 Серпня 2019 17:51
Я підтримую всі коментарі. Нарешті то люди можуть висловитися не тільки, що робиться в Росії, кажучи при цьому, що там тільки придурки живуть, а й подивитися у себе вдома під носом. А у себе під носом робиться на предмет первісної людини, крім як познущатися над кимось (безвинним поросятком чи собакою, котом), і до гикавки наїстися більше нічого не вміємо чи не хочемо робити. Жінки, що знущаються над тваринкою, самі як ті поросята, слів у мене більше немає.
Тутешній Показати IP 26 Серпня 2019 18:53
Позоріщє! В європі ці дві дикунки ще б сіли. І правильно!
Anonim Показати IP 26 Серпня 2019 21:13
ВСі такі розумні? Якби ви там були і приймали участь в конкурсі, були б такі самі «полішуки» «дикуни» і «голоти»!!! А на публіку може писати кожен!!
пдпало до Anonim Показати IP 26 Серпня 2019 21:51
То твоя жінка порося рвала?
Анонім до Anonim Показати IP 26 Серпня 2019 22:45
Є люди,а є стадо тварин,так от ти відбився(лось)від стада.Людина,на відміну від тебе і тобі подібних,вміє думати,приймати рішення,розвиватись,має не залежну думку і є особистіттю,а ти і тобі подібні живуть по принципу стада,керуючись інстинктами не думаючи,тобто всі пішли свиню дерти і ти підеш,будуть людину бити і ти будеш...стадо,розумієш?
Порося Показати IP 26 Серпня 2019 22:58
Втечу з України в Ізраїль, там, де свині священні, як корови в Індії!
хехъ до Порося Показати IP 27 Серпня 2019 06:37
не кошерно как то))
салоїд Показати IP 26 Серпня 2019 23:58
перед паскою та різдвом свині добровільно кидаються на швайку мусим їсти
украинец Показати IP 27 Серпня 2019 00:06
коментар було видалено
Юрій. Показати IP 27 Серпня 2019 07:20
коментар було видалено
Оля Показати IP 27 Серпня 2019 08:45
Люди, не обіжайте тварин, будьте людьми ! !
Марія Показати IP 27 Серпня 2019 09:29
Хворі нелюди
999 до Анонім до Ano Показати IP 27 Серпня 2019 09:54
Я з вашим текстом згідний, але коли людина не вживає спиртні напої - тоді вона вміє думати, приймати рішення, розвиватись, має незалежну думку, не живе по принципу стада та не керується інстинктами. Що може розумного вдіяти нетвереза голова людини, тільки дурні заходи (наприклад: роздерти маленьке порося, та тут же на місці підсмажити та наїстися до гикавки).
і я там був Показати IP 27 Серпня 2019 10:24
було весело та по домашньму комфортно \баби водка паціфон\ федорович респект
Михайлівна теж була Показати IP 27 Серпня 2019 10:54
Насправді свято було гарне, були різні конкурси, дотепні і веселі. Організатори справді постаралися, було і для дітей місце розважитися і фотозони, ярмарка сувенірів. Ведучий бомбезний крутий хлопець. Ну завжди ж знайдуться особи, які підпортять свято(це ті жіночки) і Я думаю, що навіть організатори не сподівалися такої ганебної поведінки дорослих. Гадаю,що свою долю осуду людського вони отримали і сподіваюсь зробили висновки. Хочеться просто, щоб не судили громаду за діями двох осіб.
Лучанин до Михайлівна теж була Показати IP 27 Серпня 2019 11:50
Яким судом ми судимо таким і нас судять. Якщо нашому суспільству подобається цілі народи зневажати через кількох представників цього народу, то чому ви думаєте, що наше суспільство вашу громаду буде по-інакшому судити? Це ж так приємно сидіти в багнюці і ще когось багнюкою полити: це ж так по-нашому, по-братськи...
Анонім до Лучанин Показати IP 27 Серпня 2019 12:23
Та всі розуміють що в сім'ї не без урода і що оці двоє прославились на всю країну,немає що і кого тут судити,вони вже самі не раді напевно що отак зробили.Але провчити їх не мішало б.Я іноді буваю в селі і знаю що там нормальні люди,навіть кращі ніж в місті
Олена Показати IP 27 Серпня 2019 22:41
Дебілізм. Притягнути до відповідальності, однозначно. Голову - змінити. На голову не тягне.
Миха танкист Показати IP 28 Серпня 2019 04:11
И в этом все украинство .
м. Показати IP 28 Серпня 2019 08:31
ну суспільство ! дулі за спинами розгорніть. на базарі ШО ! ДЕПЛОМ людина хотіла!
м. Показати IP 28 Серпня 2019 09:04
( журналистам гаргона)! премию!
123 Показати IP 28 Серпня 2019 11:13
"Порося",порося тягне. І хто з них порося......