USD 39.45 39.77
  • USD 39.45 39.77
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

На Волині спіймали браконьєрів, які вбили косулю і бобра. Фото 18+

15 Січня 2020 10:46
В урочищі Калдуби Ковельського лісництва лісівники виявили браконьєрів та автомобіль «Nissan», у багажнику якого були туші косулі та бобра.

Порушників затримали 25 грудня близько 22 години, пише Район.in.ua.

У салоні авто перебували двоє осіб, третій – з карабіном пішов стріляти косуль.

Лісівники наголошують, що один з затриманих вже неодноразово попадався на браконьєрстві в мисливських угіддях, але щоразу йому все сходило з рук.

Директор МПП «Вероніка» Віктор Кавас, який брав участь у рейді, звернувся до начальника Ковельського відділу поліції полковника Івана Туся із заявою, у якій просив розслідувати встановлений рейдовою бригадою факт незаконного полювання на косулю та бобра у заборонений час та притягнути браконьєрів до відповідальності.

Поліція передала матеріали справи до Державної екологічної інспекції у Волинській області для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Баба Ганя Показати IP 15 Січня 2020 10:55
Людей чавлять на дорогах а тут бобра вполювали
Правдоруб до Баба Ганя Показати IP 15 Січня 2020 11:21
А як би вас вполювали? Тоді б ваша думка як жертви змінилась!
отож до Баба Ганя Показати IP 15 Січня 2020 17:58
такі довбні і чавлять і не тільки тобі подібних!
Nature Показати IP 15 Січня 2020 11:07
Не вперше затримують ??? Досі зброя на руках ??? І явно при посаді, яке відмиває цю гидоту !
скотобаза Показати IP 15 Січня 2020 11:10
бляхарі х...ві!!! солі в д*пу кожному, щоб місяць присісти не міг!!!!
Євробидло до скотобаза Показати IP 15 Січня 2020 11:47
В голові в тебе бляха.
Урфін Джус Показати IP 15 Січня 2020 11:51
Чому в кричущих новинах замазують обличчя та номерні знаки?
Луцький Показати IP 15 Січня 2020 22:01
Люди доведені політиками до повного зубожіння, намагаються хоч якось вижити в цьому світі.
Ьи??? до Луцький Показати IP 16 Січня 2020 20:46
Ти деб*л? У нас еінець епохи бідності!
Психопланетарій, Лип Показати IP 16 Січня 2020 14:26
Знаєте поважний чи поважна читачка, не треба перекручувати з хворої на здорову голову. Ви кажете, що ці люди доведені до повного зубожіння, то пішли полювати дику тваринку. 1. То, що вони вполювали заборонено для відстрілу. 2. Якщо ці люди ну дуже бідові, як ви кажете, то давайте порахуємо, скільки цими бідними хлопаками витрачено пального для автомобіля "НІСАН", з держномером АС7518СМ. 3. Скільки коштує мисливська зброя та набої до неї, а судячи з фото, то це цілий карабін зі смертельними набоями. 4. Ну дуже у зубожілих громадян Волині, де взявся автомобіль "Nissan X-Trail", який зараз коштує від 15000 до 25000 доларів США, просто такого автомобіля по логіці у бідних бути не може, а значить це люди не бідолахи, а дуже гарно забезпечені браконьєри: і авто, і зброєю з набоями, і грішми, і зв"язками з правоохоронніми органами і т.п. Так, що пропоную вам перед тим, щоби щось писати, включайте мізки.
Валя Показати IP 16 Січня 2020 23:25
А то не той Кавас шо їздять з тепловізорами вибивають все підряд!? Це не ті Каваси?