USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

На Волині учень проник у кабінет вчителя та вкрав з гаманця майже 300 тисяч

8 Березня 2024 15:24
Випадок трапився в одній із шкіл Рожищенської громади. Відомо, що учень проник у кабінет вчителя та вкрав з гаманця майже 300 тисяч гривень.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

1 березня постраждалий викликав слідчо-оперативну групу. Учень, який перебував у школі, побачивши працівників поліції, втік з навчального закладу. Правоохоронці оперативно встановили його місце перебування провели необхідні слідчі дії. Як з'ясувалося, учень причетний ще до подібних випадків.

«1 березня до поліції надійшла заява про те, що в період з 6 до 13 лютого невідома особа у приміщенні однієї з гімназій викрала гроші із сумки 30-річного жителя Кременця. Загалом сума викраденого становила 6600 євро і 600 доларів США. Зʼясовуючи обставини події, поліцейські оперативно встановили особу зловмисника. Ним виявився 13-річний мешканець села Оленівка. Частково гроші у нього вилучили, встановлюють місцезнаходження решти фінансів», – прокоментувала речниця ГУНП Волині Ольга Бузулук.

За словами директора школи, ситуація перебуває під всебічним розслідуванням, усіх відповідних заходів буде вжито відповідно до чинного законодавства та шкільного статуту. Додатково будуть реалізовані необхідні виховні та правові заходи з метою недопущення таких інцидентів.

Читати ще: На Ковельщині злодій-рецидивіст обчистив незачинену автівку

У пресслужбі ГУНП у Волинській області зазначили, що відомості внесено у Єдиний реєстр досудових розслідувань за ст. 185 ККУ. Розслідування триває.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Glover Показати IP 8 Березня 2024 15:54
Вчителі не погано заробляють!
123 Показати IP 8 Березня 2024 16:03
а ше кажуть шо вчителі в нас бідні.
турист Показати IP 8 Березня 2024 16:20
Дивує, що в нас такі багаті вчителі...
Алекс Показати IP 8 Березня 2024 17:13
І взагалі має дивувати те що є такі діти
Хз Показати IP 8 Березня 2024 17:26
Зе як і обіцяв - підняв зарплату вчителям
Всезнайко до Хз Показати IP 8 Березня 2024 23:31
Так) Бо ж казав, що 4000 доларів на місяць вчитель отримуватиме.
Дред Показати IP 8 Березня 2024 17:54
С факт крадіжки уже дуже погано, навіть сто гривень - неважливо. А при такій значній сумі красти, ще й у своїй школі, це взагалі не піддається здоровому глузду і будь якому розумінню. Пишете так ніби вчителі, це не люди і ніяких справ та життєвих подій після уроків у них не може бути. Також вважаю вміст гаманця будь якої людини і вчителя в тому ж числі це суто особиста, приватна справа
123 Показати IP 8 Березня 2024 17:58
Боже, які коментатори!!! Йдіть працювати в школу, будете теж стільки мати.
321 до 123 Показати IP 8 Березня 2024 20:08
а це такий заробіток за місяць чи за рік?
Волиняка до 321 Показати IP 9 Березня 2024 20:44
За два роки. Якщо працює на голу ставку то й ще довше
олександр Показати IP 8 Березня 2024 18:06
думаєте легко на дистанційному навчанні сутками пахати, а ще три місяці відпустки завжди літом, а кожен місяць збирати гроші з дітей то на ремонт , то на дошку то на штори, а зараз ще й на ЗСУ приходиться
Вчителька до олександр Показати IP 8 Березня 2024 20:21
Це Ви з власного досвіду розмірковуєте?
Сталкер Показати IP 8 Березня 2024 18:20
Питаєця для чого вчителю в школі такі гроші
Микола Показати IP 8 Березня 2024 22:24
А звідки у вчителя такі гроші?
Григір Показати IP 8 Березня 2024 22:25
Цікаво звідки такі гроші у вчителя, ще йпри собі, у гаманці у школі, і звідки дитина знала про це ??
Блін Показати IP 9 Березня 2024 01:16
Вчитель не міг продати хату чи збір проводити чи там в селі багато банків чи чогось подібного,хворі селюки
Оксана Показати IP 9 Березня 2024 04:40
Може, вже пора оподатковувати репетиторство?
Волиняк Показати IP 9 Березня 2024 05:11
Дивує вчитель, який носить в кишені такі гроші. Щось тут не так. З мухи слона роблять. Узавтра скажуть, що 3 лимони було.
123 Показати IP 9 Березня 2024 07:57
Дядько машину купляв, але налетіли дикі люди: один вкрав, а інші почали заздрити чужим грошам
Yuriy Показати IP 9 Березня 2024 09:32
Гарного дня всім. Мене цікавить в ці цікавій історії як вчитель фізично зміг 300 штук запихнути в гаманець. Як на мене щось тут не так.
Steve до Yuriy Показати IP 9 Березня 2024 10:50
Гроші були у євро та доларах, а перевели у гривні. Так що купка маленька ))) Дивують коментарі людей, які не прочитали уважно статтю (мабуть, в школі цьому не навчилися ))) Але зате, побачивши поєднання слів "вчитель" і "300000" тут же кинулися писати коменти. Вчитель що, не може мати якихось додаткових заробітків??? Хто заздрить вчителям -- так вперед, тепер багато кого можуть зробити вчителем! Навіщо заздрити? Це ж гріх
Радувець Ларіса до Yuriy Показати IP 10 Березня 2024 13:06
Також хочеться побачити той гаманець, навіть по 100 доларів то купка грошей буде, а в гривні то взагалі цікаво. Хоча може "замшевий піджак - 3 штуки...."
Микола Показати IP 9 Березня 2024 10:55
Оце коментарі.Поливають жовчею,завидкі до грошей.
Анонім Показати IP 11 Березня 2024 17:22
У нас самі бідніші лікарі,та педагоги.
про лікарів Показати IP 12 Березня 2024 13:19
лікарі мають значно кращу зарплатню, плюс там корупція на високому рівні