USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На Волинській митниці втричі завищили ціну на придбаний у Польщі автомобіль

10 Грудня 2018 18:05
Лучанин, намагаючись розмитнити придбаний за 7500 злотих у Польщі мікроавтобус Volkswagen LT28, зіштовхнувся з необґрунтованим значним завищенням ціни на техніку: на митниці вартість автомобіля визначили у 5200 євро.

Лучанин Тарас Карвіна розповів Інформаційному агентству Волинські Новини про те, як завищують вартість вживаних автомобілів з Європи на Волинській митниці.

З його слів, автомобіль Volkswagen LT28 2000 року випуску подали на розмитнення минулого тижня. Його вартість перевірили за німецьким сервісом schwackenet, а також польським otomoto.pl. Придбаний автомобіль у Польщі був за 7500 злотих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕКС-ОЧІЛЬНИК ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ БЛОКУЄ РОЗМИТНЕННЯ «ЄВРОБЛЯХ»

Транспортний засіб перебував на митному пості «Луцьк» три дні і митники повідомили, що вираховувати його вартість будуть не від документу, що підтверджує купівлю - відтак його вартість визначили у 5200 євро. На запитання про те, чому ціна саме така, митники не надали жодного обґрунтування, зауваживши, що, заплативши цю суму, чоловік може оскаржувати їхнє рішення у суді.

Не бажаючи сплачувати таку завищену та необгруновану суму, Тарас Карвіна оприлюднив інформацію про це у соцмережі Facebook, аби надати розголосу випадку. З його слів, митну вартість автомобіля встановили настільки завищену, що за ці кошти його можна придбати вже в Україні, розмитненим, з українською реєстрацією (це можна перевірити за сайтом auto.ria.com), де аналогічна модель коштує 5400 доларів.

З його слів, такі випадки непоодинокі і завищення цін на автомобілі відбувається на митниці часто: наприклад, завищували ціни на автівки Fiat Doblo (від 1800 до 2800 євро) та Mercedes (від 2400 до 4400 євро), попри те, що ціну обіцяли визначати за даними німецького сайту schwackenet, відповідно до нового закону.

Митники, мовляв, користуються тим, що людині, яка заїхала на термінал, більше нікуди подітися – вона повинна платити і лише після того як розмитнений автомобіль виїде, оскаржувати рішення а судовому порядку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Andrij Показати IP 10 Грудня 2018 18:21
а Державу дурити можна???? ввозити по дорученню всяке лайно i платити налiво хабарi????.... все маэ бути по закону
Анонім до Andrij Показати IP 10 Грудня 2018 19:19
коментар було видалено
Мирон до Andrij Показати IP 10 Грудня 2018 20:38
Наша держава не заслуговує ні копійки! Тому так! Я ДУРЮ ДЕРЖАВУ, яка нічого, окрім геморою, мені не дала!
Andrij до Мирон Показати IP 10 Грудня 2018 21:05
так тобi i тобiподiбним y в'язницю пряма дорога.....
Петро до Andrij Показати IP 14 Грудня 2018 07:36
Клоун, кому і куди дорога вирішує суд (Хоча і кишеньковий), але не пересічний дятел. Є Законна схема розтаможки авто яка порушена. Крівіцкій повинен відповідати за своїх підлеглих і їх порушення.
Кот до Andrij Показати IP 11 Грудня 2018 06:33
Дятел !!! Спроси у Порошенко и его приблудников, какие налоги он платит, и в каких офшорах? Если самый умный......
Анонім Показати IP 10 Грудня 2018 18:21
Під**аси
Отакої... Показати IP 10 Грудня 2018 18:59
Поляки за 0,5літра любук ціну поставлять,аби вивозили...
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2018 19:00
Вже незнають, як той народ наєб.ти!!!
Ірина Показати IP 10 Грудня 2018 20:12
Говорити можна багато,але за такі машини 5-7 років тому ми платили максимум 3500-4000 євро. При цьому це була 35-та LT,а не 28-ма. Тому сума явно завищена...
Боб Показати IP 10 Грудня 2018 20:50
Скоріше за все мужик хотів загнати пас бус як вантажний, того так і вийшло. На ототмото посилання на вбитий вантажний, з авторіа ж наведене посилання на пасажир. Дивно якось. Хоча згідний, ціна зависока навіть за пас 00року.
Власник авто до Боб Показати IP 10 Грудня 2018 21:36
Ви помиляєтесь, машина заїжджала пасажиром. Тим більше груз. зараз розмитнити дорожче
Vova до Власник авто Показати IP 11 Грудня 2018 13:32
a 4ogo pasazurom, jaksho mashuna to vantazna, navit bez vikon???????
Анонім до Боб Показати IP 10 Грудня 2018 22:12
Ясна річ:схитрити хотів,але на кордоні теж западенці...
Луч Показати IP 10 Грудня 2018 22:33
Все просто митники хотіли хабаря (до якого звикли) чоловік відмовився от вони йому і віддячили в силу свого службового положення і "інтелекту".
Че Показати IP 10 Грудня 2018 22:59
Скажу більше: щасливий власник дорогого буса ще й заплатить у 2019 р. додатково 19.5% податків із подарунку. Адже поляк, як показує умова даровізни, подарував авто. А з безплатно отриманого тре платити податки. Переплату на митниці реально відсудити. А податок на подарунок - практично неможливо. Консультація юриста перед купівлею вартувала б набагато менше, ніж зайво сплачені податки...
семен Показати IP 11 Грудня 2018 08:36
а хо-хо не ху-ху! на кузов буде на 700 дол. дешевше!
Контора Показати IP 11 Грудня 2018 12:23
Редакції треба таки визначитись: то ви пишете з другом Плінським, що на Волині розмитнити на 30% дешевше, то пишете з цим героєм, що дорожче в рази. То пишете, що блокує, то пишете - що розмитнюють, аж гай шумить. А довіра читача дуже легко втрачається