USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Ненавиджу українську»: у Києві таксист відмовився везти проросійських пасажирів, ті влаштували скандал. Відео

6 Грудня 2021 14:06
У Києві таксист відмовився везти проросійських пасажирів, які заявили, що ненавидять українську мову. Спочатку про це заявила жінка, а потім до неї приєднався супутник. Пасажири влаштували скандал.

Увесь інцидент потрапив на відео, пише УНІАН.

Як видно на відео, у машину сіли чоловік та жінка. Пасажирка почала чіплятися до водія з питаннями про мову, а потім заявила, що ненавидить українську. Таксист відреагував дуже швидко. Він зупинив машину та сказав, що на цьому поїздка закінчилася й він не буде їх везти.

Жінка обурилася на це, до розмови приєднався її супутник, який сидів біля водія. Він почав казати, що вже заплатив за поїздку, проте таксист зазначив, що поверне частину коштів. Пасажира це розізлило, спочатку він рахував гроші та намагався зрозуміти, чи не намагаються його надурити. А потім він почав голосно кричати та лаятися.
«Ти розмовляй зі мною російською... Ти хочеш зі мною як розібратися? Дзвони своїм шефам.. Ти що, хамло?... Ти зараз потухнеш... Тебе що, мова не влаштовує? Я народився у Києві, а ти де родився?... Приїхало сюди й наворачує!» – казав агресивний пасажир, вдаючись до лайки та погроз.

Після того, як чоловік та жінка декілька разів називали водія образливими словами, вони усе ж вирішили погодитися вийти з машини. Позиція таксиста протягом усієї розмови була твердою, проте ввічливою. Він казав, що не хоче сваритися та готовий повернути кошти, проте везти людей, які ненавидять українську, він не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
jn Показати IP 6 Грудня 2021 14:24
Честь та хвала таким таксистам.
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2021 14:28
Ось таке біосміття буде танки ботоксного недомірка зустрічати з квітами. А скільки такого непотрібу по Україні ...жах
Борода Показати IP 6 Грудня 2021 14:37
Великий молодець! Честь і хвала...
Климкин Показати IP 6 Грудня 2021 14:46
это были заработчане из России
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2021 15:09
Який молодець!!!
Василь Показати IP 6 Грудня 2021 15:13
На жаль,великі міста України були досить сильно русифіковані.Вся науково-технічна література була російська.друга мова в школах-також російська.Дану проблему потрібно поступово.але неухильно вирішувати на користь української мови.особливо на півдні і сході.
Доктор Шацький 33 см Показати IP 6 Грудня 2021 15:16
Что у трезвого на уме - то у пьяного на языке. Видно что они бухие .
Леонід Показати IP 6 Грудня 2021 17:04
Таксисту дякую!!!Респект!
777 Показати IP 6 Грудня 2021 17:25
Абсолютно ровно отношусь к украинскому языку. но разговаривал и буду на русском. пассажиры недалекие.таких немало. язык не при чем.виноваты поднявшие эту тему и стравившие между собой людей на языковом вопросе.
Regards до 777 Показати IP 8 Грудня 2021 07:40
Братика, портвейн. Так наши же, типичние русские! Я горжусь
жан вальжан Показати IP 6 Грудня 2021 17:28
я за дружбу між росіянами, українцями та білорусами! а каструлі та рагулі є в кожній із цих держав
Експерт Показати IP 6 Грудня 2021 17:50
В волинських новинах розповідають про Київ, ну добре
любомир Показати IP 6 Грудня 2021 18:10
Я би їх за такі слова не лишень висадив з машини.А ще й в сраку накопав.Аби курва довго памятали..А таксисту честь і хвала з КАЛУША.
Ната Показати IP 6 Грудня 2021 19:40
Таксист адекватна,хороша людина,з алкашнею не варто було взагалі розмовляти-жалюгідні створіння..
Ігор Показати IP 6 Грудня 2021 19:56
Перш ніж ображати і звинувачувати людей треба ЗРОЗУМІТИ причину бо НЕ БУВАЄ ДИМУ БЕЗ ВОГНЯ
Клава люди Показати IP 6 Грудня 2021 20:38
Закономірний результат насильницької українізації та мовного закону. Люди, депутати, політики !!! Думайте що творите !!! І що навколо Вас є різні і люди і нації і т.п.
Дімич Показати IP 6 Грудня 2021 21:11
Блін хотів глянуть відео а вони впхнули аж 4 реклами ... Ну на'ер
Вася Олика ПЛ Показати IP 6 Грудня 2021 22:38
Во мля !!! Таксист ризикував - міг попастися повний неадекват якому взагалі пох...р політика, мова, віра і т.д. і в результаті отримати у бік заточку або шило.
Анонім Показати IP 7 Грудня 2021 09:52
Вони ж п'яні, в уьому причина. Журналісти, не роздмухуйте. Якийсь одиничний випадок. Теж новина...
Не важно Показати IP 7 Грудня 2021 10:19
Таксист, уроженец Хмельницкой области, хоть и "языковый патриот", но как и пассажир против майдана, т.е. Революции Достоинства. Его языковый псевдопатриотизм нивелируется его отношением к историческому событию. Так что зря его здесь хвалят. Я не удивлюсь, что он до 2014 года поддерживал Януковича и "донецких регионалов"
Юля Показати IP 7 Грудня 2021 12:02
Мне кажется, что все таки пассажиры правы, они имеют право на собственные мысли в демократической стране
Игорь до Юля Показати IP 7 Грудня 2021 12:54
Вот именно - в демократической. Но это не про Украину. Отсюда и новость.