USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Неромантичне побачення: як BMW на «євробляхах» провалилося в озеро

27 Лютого 2018 12:26
У Ківерцях на озері Молодіжне чоловік їздив автомобілем BMW по озеру і провалився під лід. Нагадаємо, інцидент трапився в ніч на 26 лютого. Під водою опинилася задня частина автівки. Рятувальники за допомогою буксирувального тросу витягли транспортний засіб із крижаної водойми.

Місцеві жителі розповідають, що йдеться про 24-річного Олександра, який в той вечір, нібито, відпочивав з дівчиною, пише Волинь24 з посиланням на сюжет 12 каналу.

Кажуть, машина на єврономерах, тому так необережно поводився.

Журналістам вдалося зв'язатися зі знайомим водія - Миколою. Він запевняє, що хлопець за кермом був тверезим. Попри прикрий інцидент, на тому ж озері люди активно відгортають сніг. Кажуть, що завтра будуть кататися на мотоциклах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
європа Показати IP 27 Лютого 2018 13:41
нащо виймали? то ж ясно шо дурне, чи хочте шоб ще десь біди наробив? і ще питання: техніка працює за держкошт, бляхи платять полякам і литовцям, то може хай з перепишля хто приїде і потягне їх?
Не європа Показати IP 27 Лютого 2018 17:53
У мене питання: шановним журналістам хтось доплачує за слово "євробляха"? бо, напевно тільки це і пояснює таку позицію. Чи хтось з редакції хапнув машину в кредит і тепер кладе цеглою від того, що хтось купив те саме в 5 разів дешевше?
здравомислячий до Не європа Показати IP 27 Лютого 2018 19:59
Не в 5 а в 3 рази дешевше коштує авто!Не перебільшуййте шановний!
Не європа до здравомислячий Показати IP 27 Лютого 2018 20:53
Нехай в 3 рази, суті не змінює. Питання щодо неупередженої журналістики, яка не повинна займати жодну сторону, залишається
S B S Показати IP 28 Лютого 2018 00:18
По-перше за перезаїзд кошти ідуть нашим митникам і рішалам на кордоні. По -друге кошти залишаються в фізичних осіб.так,що за кордон в литві вона не залишаються (тільки за страховку 30евро)
Я Показати IP 28 Лютого 2018 08:22
Коментаторам теж доплачують за неупереджене ставлення до євроблях???? Дурне, бо клепки немає заробити на розмитнення! Панові малину зібрати -багато розуму не треба. Таке собі обмежене мислення, бо інкаше ніяк не можна виправдати таке катання по льоді.
Не європа до Я Показати IP 28 Лютого 2018 09:19
Звичайно доплачують, мені тільки за це і платять ))) заробити на розмитнення? серйозно? а ви розмитніть авто 2000 - 2005 року, після того поговоримо. Корупційна держструктура дере три шкури за розмитнення, а вам в кайф. Дурників, що катаються по льоду і на держномерах вистачає.
євробляхи Показати IP 28 Лютого 2018 23:02
МИ БУЛИ.....Є.... І БУДЕМ....ЧТАХАТИ...НА ВАШІ ЗАКОРИ