USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Новий перевізник випустить на маршрути Луцька сучасні автобуси. Фото

17 Вересня 2021 13:24
Незабаром на маршрути Луцька виїдуть нові сучасні автобуси.

Про це повідомив у Фейсбуці Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Як зазначив мер, до роботи на міських автобусних маршрутах готується новий перевізник з сучасними комфортними автобусами MAN A21 ( дизель, Євро 5) та VAN HOOL A330 (дизель, Євро 5).

Автобуси мають систему кондиціонування та доступні для людей з інвалідністю. Вони вже в Луцьку та проходять підготовку перед запуском на маршрут.

Як повідомляли, раніше підприємство ВТП «Санрайз» ЛТД виконком Луцької міськради не допустив до конкурсу з визначення перевізника за чотирма маршрутами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 17 Вересня 2021 13:30
І де тут хоч один новий автобус? Вживане не є нове, хоч ви розбийтеся і розмажтеся рівномірним шаром по місцевому асфальту...
Богдан до Анонім Показати IP 17 Вересня 2021 16:08
Повірте, порівняно з тим, як їх перевізних занедбає за перший місяць, то зараз вони ще у стані нових. Боляче дивитись на ті МАНи, які зараз на маршрутах. Все в пилюці і бруді, запацані стекла. Таке враження, що їх взагалі не прибирають. Але вартість піднімуть, звісно, бо ж то імпортне
Анонім до Богдан Показати IP 17 Вересня 2021 18:12
Вживане є вживане, незалежно від того, яким металобрухтом є нинішні...
Олександр Показати IP 17 Вересня 2021 13:52
Адблу теж заливають? Євро 5...
Місцевий Показати IP 17 Вересня 2021 14:40
Європа вже давно відмовилась від дизеля, а ви, лучани, дихайте, отруюйте свої дітей.
Н Показати IP 17 Вересня 2021 14:57
Тими кондиционерами з салону може видути, так думать. Або мiозит гарантований.
Богдан до Н Показати IP 17 Вересня 2021 16:05
Чому в Бельгії, Нідерландах і Німеччині, де використовувались ці автобуси, нікого не видуває, а вам прямо гарантоване запалення м’язів? Може вам тоді і в Інтернет не можна, якщо так все погано?
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2021 15:49
Ці вживані автобуси з закордону кращі ніж наші 'богдани', які за два роки згнивають. А коли ж це 'давно' Європа відмовилась від дизельних авто? Навіщо таку дурню писати? Так, є обмеження, в подальшому їх все менше будуть випускати, але казати що ' Європа вже давно відмовилась від дизельних авто' це неправда! І не факт, що електоро авто більш екологічні! Тобто автор поста вище точно цього знати не може, якщо таку дурню пише.
Анонім до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2021 18:14
"І не факт, що електоро авто більш екологічні! " -факт, що більш екологічні. Навіть, якщо електроенергію спалюванням вугілля добувати.
лучанин Показати IP 17 Вересня 2021 16:22
Перевізник_інкогніто?????????
Чому до лучанин Показати IP 19 Вересня 2021 13:01
Інкогніто? Преміум-Сервіс перевізник, той що колись Кромберг возив
Москаль до лучанин Показати IP 20 Вересня 2021 16:33
Педро Инкогнито
Юра Показати IP 17 Вересня 2021 18:11
Купуєм непотріб а .львівській електрон автобус власного вмробника непітримуєм
Анонім до Юра Показати IP 17 Вересня 2021 18:15
Електрон - сумнівної якості оверпрайс. До того ж, купують ті самі люди, що володіють жовтими непорозуміннями.
2457 Показати IP 17 Вересня 2021 20:28
чим ви незадоволені? Прекрасно,що будуть нові автобуси , ні ті " таратайки"
Анонім до 2457 Показати IP 17 Вересня 2021 21:14
Тим, що зношені автобуси нам тут за нові видати хочуть, ні? Не сказав би, що тут є щось прекрасного, все ж, приватні перевізники тепер ще більше засядуть і ціни на проїзд піднімуть. А враховуючи, що "сучасні і комфортні" автобуси, що вже закупили не такі вже й комфортні...
Анонім 2 Показати IP 18 Вересня 2021 10:09
Нашим людям ніколи не вгодиш
Роман Показати IP 18 Вересня 2021 10:33
Красавчік накінець нормальний транспорт)))
Остап Вакарчук Показати IP 18 Вересня 2021 11:26
В м.Луцьку хоч піднімай до 8, 10, 12 або 15 грн. за проїзд у приміських автобусах, маршрутних таксі чи тролейбусах, як був цей міський громадський транспорт зі смердючими седінями і брудними немитими вікнами та поручнями (держаками) так і буде такий же срач при 15-20 грн. за проїзд. Бо у цій сфері господарювання як крали раніше гроші, крадуть зараз та будуть красти завжди. Тому, що перевізники-бариги прибутками діляться з чиновниками з міської влади, які у свою чергу цих підприємців перевізників покривають. Одним словом корупція процвітає. Мафія вічна!!!
Торчин Показати IP 18 Вересня 2021 15:33
Якісні автобуси,бо німецькі,це ж не наш непотріб
Вчитель Показати IP 19 Вересня 2021 08:48
Якщо вже нашим людям не підходить краще? То сідайте на фіру, там люкс! Що за народ?! Ото господь і карає ідіотів, що самі гроша ламаного не варті, а критикувати мастаки! Отямтеся злі язики!
Місцевий до Вчитель Показати IP 19 Вересня 2021 12:52
Все нашим людям підходить, але не треба їх дурити, видавати б.у. за нове, піднімати ціни. Чому в сусідній Білорусі, не кажучи вже про Польщу, є нормальний чистий громадський транспорт, а в нашому не можуть кілька разів на тиждень зробити вологе прибирання? Чому водії на нових автобусах (32 маршрут) працюють по 16 годин на добу, і отримують зарплату 800 грн за день чорним налом, не сплачуючи податків?