Очільник Луцької громади Ігор Поліщук вітає з Новим роком та Різдвом
Луцький міський голова Ігор Поліщук вітає жителів Луцької громади та усіх волинян із Новим роком та Різдвом.
Новий рік та Різдво – наші улюблені свята. Вони нагадують нам про дитинство, радість та щирі емоції.
На жаль, цього року ми проводимо їх в умовах війни та повітряних тривог.
Переживаючи черговий ракетний обстріл України, знаючи, що може зникнути світло в наших домівках, ми, попри все, з нетерпінням чекаємо Різдва Христового та Нового року, адже знаємо, що народження Сина Божого подарувало нам віру в добро та віру в перемогу світла над темрявою.
Саме віра допомагає нам здолати ворога. Допомагає нашим військовим, медикам, волонтерам, усім небайдужим людям наближати нашу перемогу.
Дякую Богу і Збройним силам України за можливість сьогодні нам жити в своїх домівках без обстрілів та розрухи.
Дякую кожному, хто працює та забезпечує комфорт у нашій громаді.
Усім було складно, але ми підтримували один одного, стали згуртованими та сильними. Наша громада гідно прожила цей дуже складний рік.
У ці хвилини я щиро вітаю всіх, хто зібрався вдома, хто воює з ворогом в окопах, усіх, хто працює в тилу.
Бажаю нам перемоги над ворогом!
Щоб у прийдешньому році ми дочекалися наших військових з фронту. Щоб сльози і смуток не затьмарювали більше наше життя, а змінилися радістю та щастям.
Нехай мир, спокій та злагода завжди будуть у нашому домі! Світлого вам Різдва! Щасливого та переможного Нового року!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Новий рік та Різдво – наші улюблені свята. Вони нагадують нам про дитинство, радість та щирі емоції.
На жаль, цього року ми проводимо їх в умовах війни та повітряних тривог.
Переживаючи черговий ракетний обстріл України, знаючи, що може зникнути світло в наших домівках, ми, попри все, з нетерпінням чекаємо Різдва Христового та Нового року, адже знаємо, що народження Сина Божого подарувало нам віру в добро та віру в перемогу світла над темрявою.
Саме віра допомагає нам здолати ворога. Допомагає нашим військовим, медикам, волонтерам, усім небайдужим людям наближати нашу перемогу.
Дякую Богу і Збройним силам України за можливість сьогодні нам жити в своїх домівках без обстрілів та розрухи.
Дякую кожному, хто працює та забезпечує комфорт у нашій громаді.
Усім було складно, але ми підтримували один одного, стали згуртованими та сильними. Наша громада гідно прожила цей дуже складний рік.
У ці хвилини я щиро вітаю всіх, хто зібрався вдома, хто воює з ворогом в окопах, усіх, хто працює в тилу.
Бажаю нам перемоги над ворогом!
Щоб у прийдешньому році ми дочекалися наших військових з фронту. Щоб сльози і смуток не затьмарювали більше наше життя, а змінилися радістю та щастям.
Нехай мир, спокій та злагода завжди будуть у нашому домі! Світлого вам Різдва! Щасливого та переможного Нового року!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.