USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Президент прийняв попереднє рішення про відставку Гунчика, – нардеп

30 Листопада 2015 14:28
Наразі триває відбір кандидатур на посаду голови Волинської облдержадміністрації, - повідомив депутат Верховної Ради Ігор Гузь.

Про це стало відомо під час прес-конференції нардепа 30 листопада у Луцьку.

Зі слів Ігоря Гузя, попереднє рішення президент вже прийняв. Наразі відбувається підбір кандидатур на цю посаду.

Проблема полягає у тому, що декілька претендентів вже відмовилися прийняти цю пропозицію. Своєю чергою, нардеп зазначив, що робота президента полягає у тому, щоб підібрати людину, яка зможе налагодити в області діалог з громадськістю, нардепами тощо, що не вдалося губернатору Володимиру Гунчику.

Депутат запевнив, що не має кандидатур, які лобіював би на цю посаду та презентував депутатське звернення до президента, у якому перераховує факти, що підтверджують нездатність Володимира Гунчика ефективно керувати виконавчою гілкою влади на Волині.

Ігор Гузь, прес-конференція 30 листопада 2015 року

Нагадаємо, 25-ого листопада Інформаційне агентство Волинські Новини повідомили про те, що «Народний фронт» вимагає звільнення голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика. Так, очільник цієї політсили Ігор Гузь заявив, що з початку каденції нинішнього голови ОДА бурштинова тема почала розвиватися та переросла в національну загрозу.

Невдовзі Володимир Гунчик офіцно прокоментував цю заяву та пояснив її тим, що Гузь бо оголосив йому ще тиждень тому «війну», зокрема, через відмову зробити його людину головою Любомльської райради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Анонім Показати IP 30 Листопада 2015 14:44
о, герой. взнав, що президент шукає заміну гунчику і давай репетувати. а коли ділили списки на місцеві вибори, то гунчик був хароший. отака продажна с...а. зара побачите як буде від яценюка втікати, хай тільки запахне жареним. нє, гунчик ніц не зробив, а що ж ти зробив заступником, крім того, що проліз у верховну? пішли інвестиції, запрацювали робочі місця...??????
я Показати IP 30 Листопада 2015 14:45
А Торба хіба слабо
лучанин Показати IP 30 Листопада 2015 14:45
без Гузя ясно було, що Гунчика відправлять у відставку, а Гузь знову піариться, що це його заслуга
Кріс Показати IP 30 Листопада 2015 14:55
1. Отменить институт президентства. Всю эту свору АП разогнать. Существуют страны и без этого так называемого "гаранта". 2. ВР сократить до 200 человек, выбирать депутатов от областей (например по 10 с каждой или пропорционально населению). 3. Депутаты (как в СССР) должны раз, например, в квартал собираться на сессию на 2 недели (платить им только командировочные) утверждать законы и обратно в свою область на основную работу.
Іван Показати IP 30 Листопада 2015 15:02
Є один кандидат, якого по моїм "скромним подсчьотам" скоріш за все буде рекомендувати Гузь. Не буду афішувати. Незабаром всі все побачите.
Вася до Іван Показати IP 30 Листопада 2015 18:29
То занадто.Це буде плювок в обличчя кожному лучану.Це те саме,що повернути очільником області Вовіка Бондара.
Дід Мазай Показати IP 30 Листопада 2015 15:06
Нинішнє плем'я абсолютно і безапеляційно нехтує кадровою політикою, буквально, винищуючи нормальних спеціалістів і на замін їх розтавляючи своїх полу покерів, які не вміють нічого робити крім як хмурити брови та роздувати щоки, прикриваючись Майданом. Як наслідок - Любомльській РДА буде знову Торба....
Лучанин Показати IP 30 Листопада 2015 15:07
Аха -Бондар Гунчика підсидів - ото нечисть...
справедливий до Лучанин Показати IP 12 Січня 2016 17:26
Кращого голови адміністрації ніж бондар незнайти він все вміє, про його проФФдіяльність знаємо все до себе, а те, що заодно з Г...точно знаю!
відвідувач сайту Показати IP 30 Листопада 2015 15:15
Цікаво про Гунчика в статті Петра Чечелюка в останньому номері "Дзеркала тижня" (№46). Стаття називається "Куди ведуть лісову галузь Волині київські чиновники?".
ОДА до відвідувач сайту Показати IP 30 Листопада 2015 16:45
Йой, тиша й прілість -а король -то не вбраний...
лісівник до відвідувач сайту Показати IP 12 Січня 2016 17:31
Якщо Бондар, то цей віддячить коліснику за збудований будинок в лісопитомнику та участок земельний там же. Нехай господь захистить нас від призначення таких керівників.
123 Показати IP 30 Листопада 2015 15:19
Бреше Гусь ! Бондаря він хоче на Голову!
Іван до 123 Показати IP 30 Листопада 2015 17:06
Бондар як варіант, але в Гузя є ще дуже хороший кандидат № 2 . Презентація скоро відбудеться. Хоча якщо вже призначати то цього ніж Бондара, бо буде капєц. "Обізяні ні в коєм случаї не нужно давати гранату в руки"
Йось до Іван Показати IP 30 Листопада 2015 18:32
Два д*біла - єто сіла.Одне лайно краще другого!
справедливий до 123 Показати IP 30 Листопада 2015 19:46
підтверджую !
Ахаха Показати IP 30 Листопада 2015 15:54
Гузь своє депутатство здійснює виключно за хабарі! Його запит коштує 10 тисяч доларів! Хапуга!
Анонім Показати IP 30 Листопада 2015 15:57
Поміняють шило на мило..........
пересічний Показати IP 30 Листопада 2015 16:04
ой здається пора Турійським знову братися за область.
Некерований до пересічний Показати IP 30 Листопада 2015 19:18
Робимо ставки: 1. Микитюк. 2. Бондар.
Лана Показати IP 30 Листопада 2015 16:04
Ви поїдьте і подивіться, що робиться в маневицьких лісах. Туди дуже часто їздить Гунчик. Чому не хоче узаконити видобуток бурштину? Бо йому це не на руку. "Довів" автозавод, тепер і область хоче "довести". Зняти і покарати за всі неподобства, які він робить. Люструвати його!
Ас Показати IP 30 Листопада 2015 16:22
Гуньчик карлік з його амбіціями в ліпіни до наполеона і сталіна стільки біди людм зробив
Михась Показати IP 30 Листопада 2015 16:47
Дубняка хай поставлять, він не проти вже і в президенти піти, а може ще й повище, на всесвітню зірку попре!
Бонус Показати IP 30 Листопада 2015 16:53
«Я не маю наміру брати участь у формуванні нових органів виконавчої влади та не претендую на жодну чиновницьку посаду», - слова Бондара від 25 лютого, 2014р.
ua до Бонус Показати IP 2 Грудня 2015 19:07
Це Бондар так жартує, а по простому бреше,Він спить і баче себе губернатором.
дід Панас Показати IP 30 Листопада 2015 17:01
той гусь то тряпка, а не мужик!
Олекса Вільний Показати IP 30 Листопада 2015 17:20
Що відбувається, нардеп сказав, що ставленик президента в області злодій ( оскільки лобіює буштинові копальні), людина президента каже, що вела переговори з нардепом по лобіюванню інтересів останнього в районних центрах, причому не виконала умови домовленостей чим викликала агресію. нардепа. І то державні службовці? Оце влада поставлена майданом?
1 Показати IP 30 Листопада 2015 17:40
Є в мене чуйка що налькович буде, бо з палицею нелегко буде співпрацювати новенькому, а цей пройшов школу нормальну, в тому числі і в климчука під час останньої президентської компанії. Налькович подумай про здоровя, воно тобі треба? Сидор каже що ні, бережи серце.
майдан Показати IP 30 Листопада 2015 17:56
Я хочу бути губернатором,назначте мене.
журналіст Показати IP 30 Листопада 2015 18:07
Хто б не став головою ОДА, то дубняк піде в волонтери. Це нині дуже модна, перспективна і широка спеціальність. А як складеться доля двох доярок з колгоспу "Свєт Іліча" - Головачук і Козюпи, то сказати важко. Першій немає куди повертатись, бо всі відомий конфлікт ОДА з виданням "Волинська газета". Ця доярка №1 не лише спалила мости з усіма ЗМІ, а й з старим місцем роботи. Володя не пробачить. Що тепер? До чого прикласти свою шпаківню? З торбою по світу? А за доярку №2 не знаю. Подейкують, що десь мила посуд в барі. Це лобі Пустовіта. Партійна на "Батьківщині". Куди вони звалять на золотих парашутах? Можливо, таким чином, в ОДА піде на спад кількість суконних рил, які вже давно поміняли свої звивини на одну пряму, яка ділить сідницю наполовину? Дай, Боже, нашому теляті вовка з’їсти.
кук Показати IP 30 Листопада 2015 18:58
Друга чуйка мені говорить що може бути заремба
орест Показати IP 30 Листопада 2015 19:08
а щото за неприємна пика на першому фото? гуйчік?
спогади Показати IP 30 Листопада 2015 19:15
Так і залишиться в памяті - з яйцем на голові...
ххххххх до спогади Показати IP 12 Січня 2016 17:38
Класні спогади залишаться. Молодець, тема.
1234 Показати IP 30 Листопада 2015 19:25
а шо у них за манера така, не справився - у відставку. перед цим треба перевірити людину, може її не у відставку, а в тюрму треба відправити. Це стосується абсолютно усіх чиновників.
Пічялька Показати IP 30 Листопада 2015 19:44
Не знаю в кого там чуйка, що налькович буде, але у старожилів ОДА на нього алергійка. Досвід в нього є - гагага!
Олег Показати IP 30 Листопада 2015 20:16
А чого ж сам Гузь не хоче спробувати себе у кріслі керівника? Боїться відповідальності, чи просто нічого не вміє, крім натхненно теревенити про ворожі сили, які не дають йому гідно стати рятівником Волині і України в цілому? Ганьба Нововолинську, завдяки вам цей недороблений, який в житті пальцем об палець не вдарив, став депутатом.
ОлегУ до Олег Показати IP 30 Листопада 2015 21:35
Не дай Бог!!! Що ви таке пишите?! :)
Anonymous Показати IP 30 Листопада 2015 21:13
Гундоса - в СР*КУ історії! Геть автоАндона!
MadMax Показати IP 30 Листопада 2015 21:34
Гузь як завжди - свого нічого не має, а "стуканути" один з перших! :))) Особа спроможна лише на руйнування!!! Їдь 10-ту шахту будуй нероба...
волиняка Показати IP 30 Листопада 2015 21:38
Нехай Гузь не бла-бла... Є на Волині достойні люди але з цим президентом і урядом ніхто не хоче працювати, країну руйнувати!!!
А ніхто Показати IP 30 Листопада 2015 23:35
З нормальних не прийде на рік от і проскочить або бондар або йому подібні
Віктор Федорович Показати IP 1 Грудня 2015 09:19
В нас, Українців, є багато недоліків, які заважають нам нормально жити: 1. Ми критикуємо один одного, замість того щоб самому стати і зробити краще; 2. За 24 роки з нас зробили продажних людей, які готові навіть за 200 грн. продатися; 3. Немаємо власної думки (власна думка зараз вимірюєть тільки в певній грошовій сумі) 4. Кричимо на широкий загал що УКРАЇНЦІ, а за спиною "травимо" один одного. 5. Під час виборів любимо обирати кандидатів, які більше дають або більше кричать чи піаряться, а потім всім жаліємся який він поганий. 6. З усього шукаємо вигоду 7. "Пиляємо гіляку на якій сидимо", потім падаємо вниз хапаючись за гіляку "і знову її пиляємо" . Список можна продовжувати. Саме парадоксальне, що ми не любимо свою країну в якій живемо, не любимо і не поважаємо один одного. "Доручаємо" керувати країною тим людям, які ще більше її не люблять. Які "нагребуть" грошей і "звалять" за кордон безнаказанно. Потім приходять інші, роблять за тим же принципом і ми їм в цьому кожного разу самовіддано допомагаємо "тонучи в багнюці".
володимир Показати IP 1 Грудня 2015 09:24
Що в області Гуньчик так і деякі його районні ставленики десь бачили проблеми волинян і бажання їх вирішувати, а подивіться як і кого на цих виборах порошенко своїм блоком протягнув до місцевих рад і на голів, всі вони хапуги і хочуть ще більше. хочу їм нагадати древню мудрість "не завжди так буде".
Гузю Показати IP 1 Грудня 2015 11:57
п*зд*ти - не лопатою махати
Усім НАМ! Показати IP 1 Грудня 2015 13:08
Що ж ми за народ такий, що один одного з=їли б за свою ж ПРИМХУ і ВИГОДУ? А де ЧЕСТЬ, де ГІДНІСТЬ, де ОСВІЧЕНІСТЬ і зрештою ПРОФЕСІЙНА ПРИДАТНІСТЬ? ХВАЛИ МЕНЕ МОЯ ГУБО! Хоч народ не сприймає і не приймає, як в Любомлі, люди бояться другого приходу у РДА ТОЇ особи -- а його пхають і сам пхається. Без кадрової політики, дорогі волиняни, нам нічого і рипатися далі, завалюють і завалюватимуть рідну Волинь і Любомльщину далі, єдиний район, який не має промислового виробництва, переробних підприємств, все що можна розкупили і розікрали. І знову невігласів до влади. ОПАМ=ЯТАЙТЕСЯ, огляньтеся на дітей своїх, що ЇМ ЗАЛИШИТЕ? ГРОШІ не порятунок, ще переконаєтесь у тому.
Знаючий Показати IP 1 Грудня 2015 13:21
Ще зліта говорять що Гунчик піде працювати в Київ, а такі як Гузь почув, що наближається той день, от і став піаритися що то він губернатора у відставку відправляє... заборгованість по зарплаті шахтарям Гунчик добився, а Гузь пропіарився вугілля в Раду приніс)).... я не знаю який з нього депутат, а от велика сцена за ним плаче.... 19 округ не обирайте його більше депутатом!!!! Хай почне з сільського голови щось для громади робити....
вовк Показати IP 1 Грудня 2015 18:30
На 1 фото якийсь забулдига а 2 фото і справді гусь
Людмила Показати IP 1 Грудня 2015 21:51
Гунчик ВИБОРИ провалив. Думаю, тому його Президент - "під зад"..
До Гузя Показати IP 1 Грудня 2015 21:59
Діалоги губернаторів громадськості приїлись. Нам би губернатора, щоб Волинь підняв з руїн, а не бла-бла. Тоді і діалог з громадськістю сам по собі налагодиться.
думка до До Гузя Показати IP 2 Грудня 2015 10:03
Піднімати з руїн - бабло треба, а його у держави немає от подібні Гузям і розхитують ситуацію, відводять увагу людей від проблем Уряду і його непрацездатності і от для такого "піару" їм і потрібні Гуси!!!
до Гузя Показати IP 3 Грудня 2015 14:25
Скажи як наш "ВОЛИНЬТОРФ"проср*в майже:на рахунок Гунчика підтримую(п*дл* він).
К. до до Гузя Показати IP 12 Лютого 2016 13:10
Гунчика геть - с*аколиза київського, іде до матерів убитих воїнів з цепами золотими на руках. Сам додумався чи губернаторша совітує7