USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Під час обшуків у Киви знайшли купу золота й картину, на якій він в образі Муссоліні, – ЗМІ

1 Грудня 2021 22:38
Під час обшуків у будинку народного депутата від партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киви виявили купу золота та картину, на якій він зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні.

Про це йдеться у розслідуванні Bihus Info, пише Українська правда.

Джерела журналістів серед правоохоронців розповіли, що виявили в будинку Киви під час нещодавніх обшуків.

Зокрема, у народного депутата знайшли майже десяток злитків золота на суму понад 1 мільйон гривень.

Крім того, за словами джерела журналістів у правоохоронних органах, у будинку Киви знайшли готівкою понад 1,1 мільйона гривень і понад 500 тисяч доларів, а також понад 300 тисяч гривень в автомобілі.

Жодної з цих сум грошей та коштовностей немає в декларації народного депутата.
Одна з віднайдених картин під час обшуків, на якій Медведчук, Рабінович та Кива зображені в образі головних героїв радянського фільму «Кавказька полонянка»

Журналістам-розслідувачам вдалося також побачити дві картини, які раніше продавала на своїй facebook-cторінці Світлана Крюкова. На одній із картин Кива зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні. На іншій – Кива разом зі своїми однопартійцями Віктором Медведчуком та Вадимом Рабіновичем зображені в образі головних персонажів радянського фільму «Кавказька полонянка».
Нагадаємо, Кива вважає себе борцем із сучасним фашизмом та нацизмом. Неодноразово він говорив, що «ненавидить фашизм і завжди буде боротися з ним».

Читати ще: 15 млн грн готівки, золото і картина в образі Муссоліні: розслідування про статки Іллі Киви виявилося фейком

21 листопада журналісти-розслідувачі дізналися, що Кива живе в незадекларованому маєтку під Києвом, який коштує більше 21 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
@ Показати IP 2 Грудня 2021 06:15
Розкуркулили
Василь Показати IP 2 Грудня 2021 08:06
"Геній" чи гній українського народу.Ще видатний науКівець.Навіть сам Рабінович визнав,що Ківа шизонутий на голову.Але десь найшов десяток злитків золота??
Ахаха Показати IP 2 Грудня 2021 09:15
Ось він! борець з фашизмом в Україні. Звичайна прокацапська наволоч
Бандерлог Показати IP 2 Грудня 2021 09:33
Сам кацап
Олег Показати IP 2 Грудня 2021 09:51
Пшонкастайл
читач Показати IP 2 Грудня 2021 09:59
Ківа зробив мертведчука "балбесом".
кива Показати IP 2 Грудня 2021 10:22
рагулям не понять самоиронии
Фейк Показати IP 2 Грудня 2021 10:31
Рисковый парень этот, как его, Бигус... Просто снял продолжение "Золото Маккенны" ... Всё бы хорошо, но предстоит очень важная процедура - "ответить за базар". Думаю, он знает, как по английски "теперь !"...
Зелебобік Показати IP 2 Грудня 2021 10:36
Так а что мешает украинским "журналистам - расследователям" писать такую дичь? Пипл-то хавает. Сколько тысяч раз Гордон с Арестовичем городили абсолютный бред? Моста не будет, ЧМ18 не будет, Арестович с ножом в зубах ползает по Светлодарской дуге в каске с листьями, часовых русских десантников снимает. Но их продолжают с серьезными лицами слушать. Мне кажется им самим уже интересно, сколько ж лапши лохам можно навешать на уши, чтоб они перестали тебя слушать.
Валерій Показати IP 2 Грудня 2021 10:56
Фотки взяті з обшуків ДБР і вилученням матеріальних цінностей у конвертаційному центрі у Полтавській області.За такий фейк доведеться Бігусу відповідати не тільки перед законом,а й перед людьми....
Капітан Слідбуло Показати IP 2 Грудня 2021 12:11
слід було ще золотий батон знайти для більшої правдоподібності...
Всезнайко Показати IP 2 Грудня 2021 15:43
Та заберіть цю фейкову новину.
Алекс Показати IP 2 Грудня 2021 18:59
Удаляй свой фейк. Бигус уже извиняется.