Після теракту в Києві перші 200 патрульних проходять навчання на полігоні
Перші двісті патрульних поліцейських вже проходять навчання на полігоні. Рішення про посилення навчання ухвалив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко після квітневого теракту в Києві.
Про це повідомила пресслужба Національної поліції України в понеділок, 11 травня.
Мета – навчити поліцейських ефективно реагувати на загрози воєнного часу: від роботи поблизу лінії фронту до захисту цивільних у тилових містах.
«Поліцейський не повинен боятися, коли щось десь вибухає або свистить куля. Тому що працівник поліції – він на те й працівник поліції, щоб ризикувати заради життя інших людей», – заявив глава МВС України.
Читати ще: Міністр МВС: «Усіх поліцейських варто на місяць-два відправляти на фронт або у прифронтову зону»
Поліцейські уже вдосконалюють навички у вогневій підготовці, тактичній медицині та психологічній стійкості. Особливістю програми є залучення досвідчених інструкторів 1 та 2 корпусів Нацгвардії, які мають бойовий досвід.Навчання стануть обов’язковими для всіх підрозділів, адже кожен патрульний має бути готовим рятувати життя та діяти професійно в екстремальних умовах, підкреслили у відомстві.
Нагадаємо, 18 квітня в Голосіївському районі Києва стався теракт – нападник вбив сімох людей. Під час збройного нападу двоє патрульних поліцейських залишили місце події, не вживши заходів для зупинення злочинця. Їх відсторонили та повідомили про підозру у службовій недбалості й взяли під варту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила пресслужба Національної поліції України в понеділок, 11 травня.
Мета – навчити поліцейських ефективно реагувати на загрози воєнного часу: від роботи поблизу лінії фронту до захисту цивільних у тилових містах.
«Поліцейський не повинен боятися, коли щось десь вибухає або свистить куля. Тому що працівник поліції – він на те й працівник поліції, щоб ризикувати заради життя інших людей», – заявив глава МВС України.
Читати ще: Міністр МВС: «Усіх поліцейських варто на місяць-два відправляти на фронт або у прифронтову зону»
Поліцейські уже вдосконалюють навички у вогневій підготовці, тактичній медицині та психологічній стійкості. Особливістю програми є залучення досвідчених інструкторів 1 та 2 корпусів Нацгвардії, які мають бойовий досвід.Навчання стануть обов’язковими для всіх підрозділів, адже кожен патрульний має бути готовим рятувати життя та діяти професійно в екстремальних умовах, підкреслили у відомстві.
Нагадаємо, 18 квітня в Голосіївському районі Києва стався теракт – нападник вбив сімох людей. Під час збройного нападу двоє патрульних поліцейських залишили місце події, не вживши заходів для зупинення злочинця. Їх відсторонили та повідомили про підозру у службовій недбалості й взяли під варту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Джордж Оруелл
Показати IP
11 Травня 2026 20:40
значить готують поліцаїв теж туди відправити...
У Ковелі підліток на електровелосипеді влетів на швидкості у Mercedes-Benz. Кого покарали
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
Дочасно пішов із життя Захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Знову штормитиме: на вихідних по Землі вдарить магнітна буря
Сьогодні 10:32
Сьогодні 10:32
Росія атакувала Україну 118 БПЛА. Є загиблий на Запоріжжі
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Із дівчиною впали з мотоцикла: волинський студент віддасть державі понад 40 тисяч гривень 
Сьогодні 09:08
Сьогодні 09:08
У Луцьку стартував «Довженко-Центр. Кіноклуб»
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.