USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу Луцька - ДТП: водій помер у реанімації

22 Лютого 2015 17:22
Трагічна ДТП трапилася поблизу села Сокиричі Ківерцівського району сьогодні, 22 лютого.

На "Луцькій дошці" користувач Kiolan написав, що автівка "Рено 25" перевернулась на повороті і вдарилась у стовп.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини керівник прес-служби управління ДАІ у Волинській області Олександр Паламарчук розповів подробиці аварії: "автомобіль "Рено" рухався у напрямку Маневич. Водій, мешканець Ківерець, 1982 року народження, не впорався з керуванням. Автівка злетіла в кювет. Водія госпіталізували в реанімаційне відділення, однак, на жаль, врятувати життя постраждалого не вдалося.

Фото з "Луцької дошки":

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
міша Показати IP 22 Лютого 2015 17:33
пригріло сонце, і відключило розум, куди ж преш наздоганяючи смерть...
Я Показати IP 22 Лютого 2015 17:58
Вічна тобі пам'ять!!! Співчуття жінці, дітям, батькам та родині......
SVV Показати IP 22 Лютого 2015 18:38
А з якою швидкістю він летів, що від машини нічого не залишилось?
Mery Показати IP 22 Лютого 2015 18:46
Господи, упокой його душу, це жах!
Ковельчанин Показати IP 22 Лютого 2015 19:05
Це ж з якою швидкістю потрібно їхати щоб від машини таке залишилося? Чи там кювет 20 метрів?
гість Показати IP 22 Лютого 2015 22:15
Дорога побудована на кладовищі,аварія не перша попередні також всі з смертельними наслідками
Юра Показати IP 22 Лютого 2015 22:33
Знав я цього Сергія -про покійників погано не говрять ,але скажу він спішив житти от і дожився-погана людина була-дуже
,,, до Юра Показати IP 23 Лютого 2015 22:46
Як би там не було його вже немає... і не вам судити яким він був, дивіться спершу завжди на себе, а тоді обговорюйте інших. І якшо ви такий смілий то прийдіть на похорон і скажіть це в очі його родині яким він був поганим,а не тут пишете всяку х***ню............
Я до Юра Показати IP 26 Лютого 2015 21:43
Погана людина це ти, бо ти як той "щур" сидиш в неті і пишеш коменти про померлих людей, а Сергій був дуже хорошою людиною і Бог забирає так рано до себе дійсно таких хороших людей! Бог тобі суддя за все що ти тут писав!
Юра Показати IP 22 Лютого 2015 22:36
Але всетаки ні хто не хотів такого тобі -земля тобі пухом !Сергій -жаль ,що ти не вспів попросити вибачення в людей яких обідив.
до юри до Юра Показати IP 24 Лютого 2015 08:28
Людина яка загинула в ПРОЩЕНУ НЕДІЛЮ все має прощатися.
ворожка Показати IP 22 Лютого 2015 22:57
то закон парності - вчора в Дачному, сьогодні - Сокиричі
Олександр Показати IP 24 Лютого 2015 15:15
Я пропрацював з Сергієм 7 років, поганого про нього не можу сказати нічого. Вже поховали. Хай земля буде пухом.
***** Показати IP 24 Лютого 2015 17:02
Турботливий батько, люблячий чоловік, вірний друг, і просто хороша людина. Вічна тобі пам"ять і спокій душі.
??? Показати IP 25 Лютого 2015 20:40
Сергій був дуже хорошою людиною. А спішив він жити чи ні не вам судити. Зараз такий час що всі спішать жити бо незнаєш що буде завтра. А вам Юра бажаю встигнути у всіх попросити вибачення. Якщо так можливо.