USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Подробиці побиття представниками Нацдружини пікетувальників у Луцьку

30 Липня 2018 19:46
Луцька активістка Оксана Марищак, яку сьогодні разом із сином побили під будівлею прокуратури Волині, розповіла подробиці конфлікту.

Першочергово активістка зазначила, що акція протесту її та однодумців - безстрокова, її мета - зняття з посад очільників прокуратури та поліції Волині.

Як наголосила Марищак, представники Нацдружин неодноразово намагались завадити проведенню акцій протесту.

«Все почалось 13 грудня 2016 року, коли активісти Сергій Абрам, Сергій Цуз і Вадим Крикун побили мого сина. Не з метою нанести тілесні ушкодження, а для того, щоб залякати через його громадську діяльність», - зазначила Оксана Марищак.

З її слів, під час сьогоднішньої акції протесту до Оксани Марищак підійшла Ольга Валянік, яка почала її ображати. Син Оксани Олег став на захист матері.

«Підійшов Олексій Кушнєр і вдарив мого сина в обличчя кулаком. Один з пікетуальників спробував їх розборонити, в цей час журналістка Валянік підбігла до мене, схопила за волосся та вдарила коліном в ніс», - розповіла Оксана Марищак та додала, що поліцію викликала вона, коли побачила, що в неї розбите обличчя. Зазначимо, що на плечі Ольги Валянік видніється синець, а також роздерта долоня
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
юрист Показати IP 30 Липня 2018 19:53
Там всі учасники конфлікту з головою не товаришують, знайшли один одного :)
скептик до юрист Показати IP 30 Липня 2018 20:33
можливо хтось з головою і не товаришує (хоча це субєктивне), але завдання легких тілесних ушкоджень - це вже кримінал і це вже обєктивно
Володя до скептик Показати IP 30 Липня 2018 22:53
Враховуючи, що усі учасники конфлікту з головою не дружать-висновок простий, вдарилась сама, коли намагалась перенести колонку, напевне музика стала грати тихше.
скептик до Володя Показати IP 31 Липня 2018 09:59
мдяя...... у тебе в голові повний бардак
Сашко Показати IP 30 Липня 2018 20:18
потакаєте всяким нацистським валянкам - майте тепер
Васько до Сашко Показати IP 31 Липня 2018 09:58
А альтернативи "нацистським валянкам" для організації "приватних силових угрупувань" як правило немає. Ну не йдуть виховані люди з вищою освітою таким займатись.
Микола Показати IP 30 Липня 2018 20:27
Версію іншої сторони будьласка для об'єктивності озвучте.
Версія до Микола Показати IP 31 Липня 2018 15:11
Ідем ми такі, мирні громадяни, по вулиці. В балаклавах, махаємо бітами і кастетами, нікого не чіпаємо. А тут хтось кидається на нас і б'є лицем в кулак.
Вероніка Показати IP 30 Липня 2018 20:55
Давно пора ту Валяник посадити.
Людмила до Вероніка Показати IP 11 Грудня 2018 02:35
Вона ж твоя подруга. Нащо так якійсь суконці заздрити.
Анонім Показати IP 30 Липня 2018 21:04
Того кушнєра з валяник в ато і хай там мордобоєм займаються. Там їхньої дурі поубавиться
Знаючий Показати IP 30 Липня 2018 21:26
Коли Дяченку хтось в носа дав, то СБУ кримінальну справу відкрила. а тут мабуть і складу злочину не знайдуть, ось така у нас вибірковість. Це не Національні дружини, а тітушки
Друг Показати IP 30 Липня 2018 21:26
Та Марищак скрізь суне свої 5коп.
скептик до Друг Показати IP 30 Липня 2018 21:34
ну не всі ж так як ти сидять з язиком між булками
Я Показати IP 31 Липня 2018 06:44
Активісти гасять активістів...Це зрада чи перемога???
лучанка до Я Показати IP 31 Липня 2018 09:14
та Марищук яка сидить на подушці у входу в різні інстанції всім надоїла.Ніхто не зробить запит у психлікарню.
скептик до лучанка Показати IP 31 Липня 2018 10:01
зроби. по тебе приїдуть
Луцкий Показати IP 31 Липня 2018 10:57
кушнер тот ещё клоун, где бабки там и оно крутится.сколько людей надурил упырь.
Vox populis Показати IP 31 Липня 2018 15:07
Нарешті. Вона цього давно заслужила
Волі Показати IP 11 Грудня 2018 02:39
Оля Валянік - журналіст???
Американо Показати IP 24 Грудня 2018 11:51
Якщо Оля Кушнєр побила когось, то якогось мєнта точно заздрість замучила.
Ніна Показати IP 16 Лютого 2019 22:54
Це Приходько з 134-ої квартири побив. Оля тут не при чому.
Ніна до Ніна Показати IP 16 Лютого 2019 23:01
Віка так сказала.