USD 40.65 41.05
  • USD 40.65 41.05
  • EUR 40.80 41.15
  • PLN 10.00 10.20

Поліцейські розшукали водія, який побив жінку в центрі Луцька

24 Травня 2024 10:37
Поліцейські оперативно встановили особу водія, який у центрі Луцька завдав кілька ударів жінці. Вона, мовляв, переходила дорогу в невстановленому місці і він мало її не збив.

Про це інформує Луцьке районне управління поліції.

Подія трапилась 22 травня увечері в центрі Луцьку. Відео з фрагментом інциденту сколихнуло соцмережі. Однак до поліції ніхто так і не звернувся.

Тож поліцейські почали оперативно встановлювати всіх учасників події, задля цього звернулись до громадян, аби вони повідомили будь-яку інформацію.

Читати ще: Проїхав на заборонний сигнал світлофора: у Ковелі затримали п'яного водія

Правоохоронці знайшли очевидців, опитали їх, переглянули значний об’єм відео з камер спостереження та встановили транспортний засіб і особу водія. Необхідні заходи задля цього провели і працівники відділу кримінального аналізу. Нині вживаються заходи, аби знайти і жінку.

Після цього прийматиметься процесуальне рішення щодо того, до якої відповідальності і за якими статтями притягнути правопорушників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Андрій Показати IP 24 Травня 2024 11:08
Ну на рахунок відповідальності водія І СПОДІВАЮСЬ ПАНІ (ЯКА ТЕЖ ПОРУШИЛА В ДАНОМУ ВИПАДКУ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ) менш більш зрозуміло.... цікаво, що скаже поліція про свою БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ по контролю дотримання пішоходами ПДР???? адже цього б не відбулося якби пішоходи розуміли наслідок своїх дій та подальшу відповідальність...
Платон Показати IP 24 Травня 2024 11:22
То вже знайдіть і ту жінку. Вліпіть конкретний штраф. А водія треба не карати, а ногородити!
Petro до Платон Показати IP 24 Травня 2024 11:39
Ти нагородиш особу яка побʼє твою матір ?
Пес Дюк до Petro Показати IP 24 Травня 2024 12:52
який тупий коментар...Є конкретний випадок і реакція на нього.До чого тут узагальнення?
Я до Petro Показати IP 24 Травня 2024 16:47
А як щодо ситуації: водій намагається не збити цю жінку, вирулює на зустрічну/тротуар і врізається у когось із ваших рідних. Теж будете захищати,якій лінь пройти пару метрів до пішохідного переходу?
232 до Платон Показати IP 24 Травня 2024 12:38
А на підставі чого штраф? Порушення нею ПДР якось зафіксовано? І стосовно відповідальності водія. Потрібно, щоб потерпіла подала заяву в поліцію, а не факт, що вона захоче це зробити, бо в такий спосіб визнає порушення ПДР і, автоматично, наразиться на штраф
Ірина до Платон Показати IP 24 Травня 2024 13:37
Думаю, що її родичі його нагородять
Ірина до Платон Показати IP 24 Травня 2024 13:43
Покладуть в сусідню біля тебе палату, і нагородять
Водй до Андрія Показати IP 24 Травня 2024 11:40
А водії усі надто чемні в дотриманні правил їзди?
Богдан Показати IP 24 Травня 2024 11:53
Випишіть їй штраф за порушення ПДР, а йому за хуліганку та й по всьому.
Ірина Показати IP 24 Травня 2024 13:32
Дивують коментарі!!! А якби вибігла дитина чи собака? Дибіла однозначно на психологічну експертизу. Це ЦЕНТР МІСТА. Якщо ти водій, ти маєш бути в 100 разів обережнішим в таких місцях. Маю надію, що її брат, чи чоловік, чи сусід(не важливо хто), пояснить дурню, як треба пояснювати правила ПДР, тільки таким самим способом.
Пес Дюк до Ірина Показати IP 24 Травня 2024 16:22
а якби,а якби...А якби в роті росли гриби...Вибігла доросла людина,яка наразила на небезпеку і себе і водія.Повірте,в такому віці,тільки так можна,щось довести.І не називайте два ляпаса побиттям...
Ірина до Пес Дюк Показати IP 24 Травня 2024 17:44
Бачу в декого в роті не тільки гриби ростуть. Якщо тьотка вибігла на дорогу в центрі 200000-ого міста і довела хлопчика до істерики, то йому не місце за кермом. Її ніяким чином не вигороджую. Але реакція виглядає, як мінімум, дебільною.
Я до Ірина Показати IP 24 Травня 2024 16:36
Заодно на психологічну експертизу відправити і мадам,яка на жвавій дорозі вирішила перебігти дорогу,хоч із обох сторін за 20 метрів пішохідні переходи.
Ірина до Я Показати IP 24 Травня 2024 17:46
Можливо й треба. Але мова не про мадам. Мова про реакцію водія, який в центрі міста обкакався до істерики від вигляду тьотки на дорозі.
123 Показати IP 24 Травня 2024 13:41
В любому випадку він не повинен був бити жінку, це низько і неприпустимо для чоловіка!
Анонім до 123 Показати IP 24 Травня 2024 14:06
Чому ні? Особисто проти цього, але деяких випадках можна і потрібно, наприклад - позволяє собі послати чоловіка бо вона така модна і все позволено.. після ляща відразу приходить в себе
Андрій Показати IP 25 Травня 2024 10:46
Скільки в нас тупорилих людей... Вже стає норма бити жінок. Навіть, якщо вона порушила правила, це не дає йому право на самосуд. Збити на то проміжку дороги людину - це треба бути повним довбнем, бо на тому проміжку дороги відповідальні водії їдуть 30 км/год. Я там вдень не можу більше набрати. Бо там купа людей на переходах, два перехода поряд і світлофори з заду і спереду, купа громадського транспорту, там не має причин їхати швидше. А якщо дитина пробіжить чи собака він їх теж почне дубасити. Тупе класичне бидло, не чим не краще за москалів.
456 Показати IP 25 Травня 2024 12:42
На жінку піднімає руку тільки недорозвиненне бидло і сцикло.
БІГ ДІК Показати IP 25 Травня 2024 23:53
БИТИ ЖІНКУ?В НАС ПРИЙНЯТО БИТИ ЗА ПОРУШЕННЯ ПДР???ЦЕ ЧИЯСЬ МАТИ ЧИ ЖІНКА!Я Б ПІД**АСА ЗА ТАКЕ УРИВ!І ДЕ ПОДІЛИСЬ ТІ ХТО ПІВ РОКУ НАЗАД ЗА ЗБИТУ СОБАКУ КРИЧАЛИ-НА ФРОНТ ЙОГО І ТД