USD 40.65 41.07
  • USD 40.65 41.07
  • EUR 40.80 41.15
  • PLN 10.00 10.25

У центрі Луцька чоловік вдарив жінку: поліція шукає свідків

23 Травня 2024 12:28
Вранці 23 травня мережею поширилось відео, на якому у центрі Луцька чоловік вдарив жінку нібито за те, що вона перебігала дорогу поза межами пішохідного переходу.

Як зазначають очевидці події, жінка перебігала дорогу перед бусом, хоча за кілька метрів був пішохідний перехід. Водій, який був змушений екстрено гальмувати, вибіг з авто і влаштував розбірки. На відео видно, як він наніс кілька ударів.

«Я гружоний, я її чуть не збив, я б її преїхав нах..й, і зараз сидів би», – пояснює чоловік свій вчинок перехожим.

Як повідомили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, постраждала у правоохоронні органи не зверталася, проте у поліції встановлюють обставини інциденту, викладеному на відео в одному з телеграм-каналів.

Читати ще: Підлітка в Луцьку підозрюють у зґвалтуванні дворічної дитини та знущанні над п’ятирічною

Правоохоронці звертаються до очевидців конфлікту: якщо вам відомо, коли точно і о котрій це сталось – повідомте за номером 102 або надайте інформацію в телеграм поліції Волині за номером: +380 95 295 04 33.

«Ми встановлюємо всі деталі та обставини інциденту, аби надати діям осіб на відео правову оцінку», – зазначили у поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Рецепт Показати IP 23 Травня 2024 13:02
Дурепа ! Якшо вже так закортіло - то лягай під водія маршрутки, а не під маршрутку !
Анонім Показати IP 23 Травня 2024 13:20
Тупа курка. Повністю підтримую. Плюс штраф.
911 Показати IP 23 Травня 2024 13:32
мало дав . Тому що якби попала під колеса то йому що сидіти від 5-до 8років за це г..вно. У європі штраф від 280-до 550євро за таке чудо. Це не жінка а самоліквідаторка.
Читач Показати IP 23 Травня 2024 13:46
Курка куркою але ніхто тому баранові не давав права протягувати свої лапи.Бидлота є бидлота…
читач Показати IP 23 Травня 2024 13:49
Він її до тями приводив!
Олена Власюк Показати IP 23 Травня 2024 13:54
Не чоловік, а чмо. Бити жінку тільки чмо може , а не мужчина.
Вероніка Показати IP 23 Травня 2024 13:59
Якщо не порушував, його б ніхто не посадив, що він меле?! А бити жінку, то порядно?! Краще б таких не було чоловіків, який піднімає руку на жінку і ще обзиває ! За таке треба було б щоб був закон . На свою матір, жінку і дочку і сестру теж так , якщо щось не те, піднімає руку?! Це взагалі аморально. І треба , щоб депутати прийняли жорсткий закон для тих, хто б'є людину тис більше жінку і дітей , сплатив би, як ціна машини то тоді б не скакав, як козел до жінки
5 до Вероніка Показати IP 23 Травня 2024 14:16
Ви сама наївність. Декілька років тому на мосту,який не освітлюється і дощ водій врізався у авто,яке раптово перед ним загальмувало. При цьому швидкість була не перевищена. Ніхто не загинув,навіть травм серйозних не отримав. Водію вліпили три роки. Це якщо п'яний мажор на переході знесе людину,то покарання не буде ніякого.
5 до Вероніка Показати IP 23 Травня 2024 14:24
Або теж кілька років тому теж у Луцьку жінку,яка вирішила між двома світлофорами перебігти дорогу,на смерть збили. То її родичі довго і нудно життя водієві псували,усе подавали позови,бо він мав 2 секунди,щоб загальмувати. При цьому,щоб його машину зупинити,треба 5 секунд. То кому треба мати ті всі проблеми, бо мадам вирішила 15 метрів скоротити до переходу?
Було б по іншому ні? до Вероніка Показати IP 23 Травня 2024 14:49
Цікаво, якби там була швидка з критичним пацієнтом, вашим родичем наприклад, і через цю нетверезу жінку довелося б зупинитись...
232 до Вероніка Показати IP 23 Травня 2024 17:21
Ну так, битись, звичайно, не дозволено нікому. Це безперечно. Але от що цікаво: чому у ваших словах такий сексизм? У нас, за законодавством, в чоловіків і жінок права рівні чи ні? Якщо рівні, то чому прийнято до чоловіків застосовувати якісь середньовічні штампи? Чому ви дозволяєте собі образи на адресу чоловіків типу "козел" і т.п., хоча, при цьому, обурюєтесь тим, що чоловіки можуть ображати жінок? Чому, коли триває мобілізація, всі феміністки засунули свої язики в одне місце і горланять про рівні права чоловіків і жінок? Можете дати логічне пояснення своєї позиції?
турист Показати IP 23 Травня 2024 14:00
Я бачив. Відпиздив красиву, молоду жінку. Можна було б якось по-іншому розібратись, але чоловік - хам. Полішук і конюх.
Я до турист Показати IP 23 Травня 2024 14:11
Ну то треба було заступитися за молоду і красиву жінку. А не стояти збоку і коментарі тепер строчити. Клоун.
Я Показати IP 23 Травня 2024 14:09
Заодно хай поліція ще шукає свідків,як ця курка створила аварійну ситуацію. А якби водій,намагаючись її обминути,виїхав на тротуар або врізався у зустрічне авто?
Водій Показати IP 23 Травня 2024 14:33
Б.дло за кермом! Центр, куди женеш? Хам безмозглий!!!
Водій Показати IP 23 Травня 2024 14:34
Та ще й лапу на людину підіймає- нелюди!!!
Ліля Показати IP 23 Травня 2024 15:00
Це било, яке б'є жінку ! На війну його там хай покаже себе борзий
Пересічний до Ліля Показати IP 23 Травня 2024 18:15
Війна і передова це не кара за злочин! Жінок на фронт теж! Права і обов'язки рівні у всіх! Ліля має воювати теж а не морду наїдати і строчити тут!
Вільний фільозоф Показати IP 23 Травня 2024 17:24
Виходячи із логіки отаких веронік, ліль, водіїв і туристів, - коли чоловік прийшов додому п'яним, то жінка не має права його бити ! Але чогось б'є - хамка безмозгла, чмо, бидло і т. п. ! Хоча то некулітурно, всупереч конституції та і больно, блін ! А вона потім каже, шо то помагає ! Резюме: Тоді і зайця можна навчити курити, якшо його бити !
І крапка ! Показати IP 23 Травня 2024 17:31
Штраф: водію менший, а дикій бабі - більший !
Я Показати IP 23 Травня 2024 17:56
То ж видно на відео,що вона пʼяна
Оксана Показати IP 23 Травня 2024 19:40
Водій, я повністю Вас підтримую і обіймаю. Тримайтеся! Буде купа негативу у Ваш адрес але дякую, що наважилися напоумити таку вівцю. Буде наука усіх її подібним баранам і вівцям, що бігають як зайці по дорогах!!! Я як водійка тисну Вам руку!!!!!!!