USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Поліція завела кримінал на чиновника Волинської ОДА, який вимагав відкати і тиснув на підлеглих

22 Травня 2020 17:01
Поліція розпочала досудове слідство щодо очільника департаменту соцзахисту населення Волинської ОДА Костянтина Нестеренка. Чиновник з Луганщини вимагав від директорів інтернатів 90% від їх премій, хотів вручну контролювати тендери, тиснув на підлеглих, а одну з них довів до лікарняної палати.

Директори інтернатів виступили зі спільною заявою та звернулися в поліцію. Після оприлюднення цієї інформації Нестеренка відсторонили від займаної посади. Також недовіру керівнику висловили 37 його підлеглих з департаменту соцполітики.

Читайте також: «Буду унічтожать»: чиновник Волинської ОДА з Луганщини вимагав у директорів інтернатів 90% їхніх премій

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини в поліції, за фактом звернення директорів інтернатів внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю). Наразі триває досудове слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучанин Показати IP 22 Травня 2020 17:39
треба його зараз в клітку щоб не втік
Клава Показати IP 22 Травня 2020 18:16
Паралельно треба в рамках службового розслідування ОДА провести погліблену перевірку фінансово - господарської діяльності усіх інтернатів та бухгалтерії департаменту із залученням Контрольно-ревізійного управління у Волинській області...
Ман до Клава Показати IP 23 Травня 2020 09:30
Клаво, ці установи щорічно КРУ провіряє. Чи ти не Клавка, а той лугандон?
Вона до Ман Показати IP 23 Травня 2020 09:42
і що те КРУ знайшли родичів директора чи бухгалтера, які отримують зарплати, а на роботі їх ніхто не бачив?
Воній до Вона Показати IP 23 Травня 2020 10:00
КРУ не існує в просторі і часі уже років з десять! Після ліквідації КРУ в Україні діяла фінінспекція, а на даний час діє - Держаудитслужба. Таким аксакалам державного управління, яких всі гноблять цькують і з'їдають тільки через то шо вони з Луганська, бажано знати хоча б назви органів влади, не те щоб їх владні функції.
По Екзюпері Показати IP 22 Травня 2020 18:21
Пане Погуляйко ! Несеш повну відповідальність за тих, кого приручив ! Тобто призначав ...
По феншую до По Екзюпері Показати IP 22 Травня 2020 22:23
А народ несе відповідальність за тих, кого навибирав?
Да! до По феншую Показати IP 23 Травня 2020 09:31
Несе! Причому коллективну... на жаль.
Юрист до клава Показати IP 22 Травня 2020 21:02
Перевірку можна провести в рамках відкритого кримінального провадження. Проте не розумію чому тільки ст. 172. А чому немає інших статтей.
Анонім до Юрист до клава Показати IP 23 Травня 2020 09:24
Щоб провести перевірку на наявність складу злочину, передбаченого статтею 172 КК. І на цьому все ясно, як Божий день...
Петро Показати IP 22 Травня 2020 21:03
Невже у нас немає фахівців, що привезли таке щастячко?
Ага до Петро Показати IP 23 Травня 2020 09:33
Виходить немає, одна сіра маса худоби.
скептик до Ага Показати IP 24 Травня 2020 15:10
привозять яничар, тому що правильні
волинянин Показати IP 23 Травня 2020 17:09
клава---погліблену?????? тепер нова клікуха- Нестеренко буде Клава!!!
Діагноз Показати IP 23 Травня 2020 19:49
Ви справді думаєте, шо ото все, чим ви йому дорікаєте до нього доходить ? Той моральний виродок - він з народження такий, то в нього на генному рівні . Він навіть не усвідомлює, що то все незаконно, злочинно, антигуманно. Для нього то усталений спосіб існування. Він же в сім'ї, серед братви каже, шо он зарабативаєт деньгі . То всеодно, шо глухому казати, шо він глухий .
волинянин Показати IP 24 Травня 2020 17:40
Перший вже пішов, не пройшло і півроку