USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Помаранчеві події у Луцьку: фоторепортаж 2004 року

22 Листопада 2010 14:21
В Україні 22 листопада - День Свободи. Офіційно свято увів Віктор Ющенко через рік після Помаранчевої революції.

Її результатами стала перемога Віктора Ющенка у третьому турі президентських виборів та поразка Віктора Януковича.

Луцьк тоді теж став "помаранчевим". Зокрема, Луцька міська рада 23 листопада прийняла рішення, за яким вирішила не виконувати рішень нелегітимних органів влади, а депутати Волинської облради визнали Президентом Ющенка.

Мер Антон Кривицький зачитав це рішення перед тисячами лучан, які прийшли під міськраду.

На Театральному майдані Луцька розбили наметове містечко, тут щодня проходили мітинги.

До слова сьогодні, 22 листопада 2010 року на Майдані - тисячний мітинг - підприємці протестують проти прийняття Податкового кодексу і вимагають відправити уряд Азарова у відставку. На "ВН" можна переглянути пряму трансляцію сьогоднішніх подій у Києві.





























(Фото архівів Ігоря Гузя, Володимира Бондаря, Ольги Коритнєвої)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Tarantino Показати IP 22 Листопада 2010 14:24
О, там ше й Алєксєєв був. Стоїть збоку як тєлохранітєль )))))
дідо Показати IP 22 Листопада 2010 14:28
Ющенко-справжній президент,але люмпен хотів дешеву ковбаску,тому обрав варовку та хама.. ..
баба Параска Показати IP 22 Листопада 2010 14:38
ото були часи))) аж сльоза вийшла...
Mirna Показати IP 22 Листопада 2010 14:39
ех, как молади ми билі...) я все одно люблю ющенка
Смірна Показати IP 22 Листопада 2010 15:38
Для Mirna. Воно й видно по фото, що Mirna любить мильні бульбашки
ден Показати IP 22 Листопада 2010 15:41
та да були часи хороші) цікаво навіщо гусь(гузь) давав фото. сам показує який підкаблучник. то стояв з "аранжевими лєнтамі" а зараз наганяє на бувших колег(
Олена Показати IP 22 Листопада 2010 16:26
Так,це точно, що вийшла сльоза, хороші були дні, ніколи не забудуться.
Реаліст Показати IP 22 Листопада 2010 16:44
Мда, таку подію і так зас...ли. Люди повірили, а Гузь і іже с німі, тупо вирішували свої інтереси. Але риба гниє з голови, а голови у тієї риби, яку показують на фото немає вже давно, залишилась тільки задниця...
Журналіст Показати IP 22 Листопада 2010 17:00
Як так вийшло, що стільки люду (от вони стоять коло міської ради) просто використали? Сумно.
Mirna Показати IP 22 Листопада 2010 17:44
до Смірна ну, якщо у вас в понеділок поганий настрій, то це ваша лічна жизнєнна драма колючка в мою сторону геть не колюча п.с. на щастя, я не смірна - співчуваю боязким людям
він Показати IP 22 Листопада 2010 17:55
ну і де тепер бондар, банада, гудзь, іхній президент і вся помаранчева чума? Там де і мають бути - на сміттезвалищі політичному!
Вона Показати IP 23 Листопада 2010 02:02
Сам ти ВІН , Україна втратила СПРАВЖНЬОГО президента((((((( Маємо тепер зека і інші зеки нами будуть керувати. Я наю деякі нас.пункти, де забороноли вшанування пам"яті жертв голодомору((((((((от і маємо нову "демократичну" владу...... Соромно за нас .... усіх....((((((((( не довели справу до кінця... треба було з себе починати, а не на плечі однієї людини усе скидати!!!!!!!!!!! шкода, ой. шкода......
DTM до Вона Показати IP 24 Листопада 2010 13:04
...не довели справу до кінця... A що, колись доводили?
Viktor 69 Показати IP 23 Листопада 2010 09:06
Шановні, не спекулюйте на приємній згадці... Не прив'язуйте ті події до різноманітних політичних повій... Бондара, Гузя,Коритнєвої, Банади... Так, та хвиля народного повстання піднесла їх надто високо, але вони зійшли з арени... зійдуть і інші, а пам'ять збережеться на все життя... І справа не в особі Президента, а в тому що наш народ доказав всьому світу, а в першу чергу собі, що його ніколи не поставиш на коліна... Бо ніколи не стане на коліна той хто цього не бажає....
:( Показати IP 23 Листопада 2010 10:09
З сумом пригадалось всенародне піднесення і очікування дива, як перед Різдвом. Як можливо було віру і довіру стількох людей так швидко і .. легко(?) втоптати в багнюку?
Реаліст Показати IP 23 Листопада 2010 10:17
... Бо ніколи не стане на коліна той, хто на них і так стоїть :)
Лучанин Показати IP 23 Листопада 2010 12:50
а я помню яку тяжку простуду я тоді заробив, і чого мене туди понесло, толку всеодно мало було, але хто ж знав що воно так буде.
учасниця Показати IP 23 Листопада 2010 14:58
а я пам ятаю як нас неповнолітніх студентів викладачі ВУЗу вигнали на мітинг, бо поступила вказівка зверху, а якби не пішли то і сесію не здали б((((.
Маркіян Показати IP 23 Листопада 2010 15:29
А я пригадую ті часи з якоюсь теплотою. Ми тоді щиро вірили, що зможемо, здолаємо, переможемо. Там, на майданах, всі були рівні, всі були разом. Шкода, що обрані нами не підтримали нас так, як ми їх ((((
Viktor 69 Показати IP 23 Листопада 2010 16:25
Є речі дорожчі за повний шлунок і ковба$$у в холодильнику.... А застуда!? Деякі віддавали за Україну життя....
Петрович Показати IP 5 Грудня 2010 13:40
Ви згадайте, або подивіться на світлини, скільки лучан перед мерією вимагали в кривицького прийняти це рішення. А тут кривицький зачитав, організував , зробив революцію. Тфу "журналісти".
Антон Показати IP 28 Липня 2023 20:03
Дуже хотів би приєднатися, але ще тоді не народився) Шкода звісно, що все пішло поганим шляхом