USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Померла лучанка, яку збив неповнолітній водій на переході біля «Там Таму»

2 Січня 2022 10:42
39-річна Олена, яку 12 грудня разом з іншими пішоходами збив неповнолітній водій на переході біля «Там Таму» в Луцьку, померла в лікарні.

Інформацію про смерть жінки Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердив завідувач реанімаційного відділення Волинської обласної клінічної лікарні Павло Гащишин.

Як стало відомо, лучанка померла сьогодні близько 7 години ранку. У померлої залишилося двоє маленьких дітей.

Депутат Луцької міської ради Роман Кравчук закликав небайдужих людей допомогти чоловіку та синочкам у цей складний для них час.

«Для того, щоб допомогти сім’ї, можна переказати кошти на картку чоловіка - Вакульчук Олександр Володимирович 4149 4993 9195 6024», - написав Роман Кравчук.
Аварія трапилася 12 грудня близько 14 години на проспекті Соборності у Луцьку. Автомобіль Renault Megane, тікаючи від патрульних, здійснив наїзд на чотирьох пішоходів, що перетинали проїжджу частину по регульованому пішохідному переході на зелений сигнал світлофора, після чого врізався у дерево. Після зіткнення неповнолітні керманич і двоє пасажирів намагались втекти з місця події, однак їх затримали поліцейські з громадянами. За кермом авто був 16-річний лучанин Дмитро Рудюк.
Читайте також: Від удару людей підкинуло в повітря: момент ДТП у Луцьку, в якій 16-річний водій збив 4 людей. Відео 18+

Окрім цього, втечу від патрульних поліцейських неповнолітні пасажири знімали під музику на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.

Внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали шестеро людей.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 80
Лучанин Показати IP 2 Січня 2022 10:55
Жах, співчуття родині…
я Показати IP 2 Січня 2022 10:56
жах, из-за какого-то бовдура.....
Радувець Ларіса до я Показати IP 2 Січня 2022 11:33
Не тільки, також присутні непрофесійні дії поліцаїв, які мали передбачити такий розвиток подій у місці масового скупчення людей, їм за це чимало платять, але їм пофіг.
Уася до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 12:25
що ти мелеш? ІксперД диванний...
Іванна до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 12:39
В нашій країні в всьому винні поліцейські! І щож їм платять за цілодобову роботу?! ???
Анонім до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 12:51
Якщо будеш виправдовувати,то ти не передбачиш як тобі прилетить.
Радувець Ларіса до Анонім Показати IP 2 Січня 2022 13:49
Не треба лякати, бо і тобі влетіти може неслабо, героїзм показувати треба там де треба, жінка була б жива якби поліція зупинила порушника раніше! Герої поліцаї в інеті тільки, або як розбити в центрі припарковане авто! Поспішали до людини, після аварії пішком побігли чи на таксі поїхали!
Внук до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 16:13
Курка за тебе розумніша
Просто до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 18:30
«Мали зупинити раніше» - так в нас якби стрельнули по тому авто, то ти перше волало, що в дітей стріляють. Розбити чи пошкодити авто - ти кричало б, що майно чуже спортили, а за кермом РЄБЬОНОК і АНІ НЄ ІМЄЛІ ПРАВ. В діях поліції немає ніяких порушень. І хватить нести цю ахінею. Якщо за кермом людина, яка свідомо вчиняє злочин - для неї буде простіше застосовуватись доказова база, бо стає явним умисел. Шкода жінку, а гамнюку, пора міняти запобіжний захід і вперед кукарікати
Анонім до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 21:08
Жінка була б жива,якби той виродок не сів за кермо,а ти чудо і так налякане,я тобі про інше писав,а ти все сприйняло про що думало і чим налякане!Поліція мала виховувати того виродка?Ти напевно накурене,щось пишеш,тільки тобі зрозуміле.
Поліцейський до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 13:33
Ларіса, бажаю вам отримувати стільки грошей скільки рядовий поліцейський щомісяця і мати стільки ж завдань і відповідальності.
Радувець Ларіса до Поліцейський Показати IP 2 Січня 2022 13:51
Ніхто насильно не тримає якщо мало платять! Вмієте гранатами в коридорах кидатися і котиків з дерев знімати, за що ж платити? Який зам міністра така і свита.
123 до Поліцейський Показати IP 2 Січня 2022 14:04
Незалежно вiд зарплат кожен полiцейський на своiй посадi мусить враховувати ступiнь ризику та можливi наслiдки своiх дiй. Та й не тiльки полiцейский...
Народна прокуратура до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 13:56
Той дурень, хто дурним іде панам служити, А більший дурень, хто їм дума угодити! Годив Рябко їм, мов болячці й чиряку, А що за те Рябку? Сяку мать та таку! А до того іще спороли батогами, А за вислугу палюгами, Чи гавкає Рябко, чи мовчки ніччю спить, Все випада-таки Рябка притьмом побить. Гулак-Артемовський. "Пан та собака"
Луцьк до Радувець Ларіса Показати IP 2 Січня 2022 17:17
Ви шукаєте тепер крайнього чи що? А за те "чимало платять" 11-13 тис.грн.,то це "чимало"?Коли теж ризикуєш своїм життям,бо в нас люди неадикватні живуть,як цей малолітній г..нюк
Прохожий до Радувець Ларіса Показати IP 3 Січня 2022 14:44
Опять полиция виновата по мнению диваного микрочела. Ин нужно было в городе стрелять по колёсам? – Полiцейському заборонено застосовувати вогнепальну зброю в мiсцях, де може бути завдано шкоди iншим особам, крiм випадкiв необхiдностi. Учите закон диванный эксперт.
Жах Показати IP 2 Січня 2022 11:28
Сволота малолітня
джем Показати IP 2 Січня 2022 11:29
Це не перша погоня нашої поліції по місту, але цього разу вона закінчилась трагедією. Можливо вони зрозуміють що кіно від реальності відрізняється.
Ти до джем Показати IP 2 Січня 2022 12:27
Хворий? До чого тут поліцаї? вони цього бовдура малолітнього за кермо всадили? Хто взагалі вчив втікати від поліції - нічого ж такого ще не зробив, поки не збив людей.
Лучанин до джем Показати IP 2 Січня 2022 12:35
Воно то так, потрібно таких шумахерів розстрілювати зразу тільки спробував втекти, на малолюдних вулицях. Нащо поліцейських даремно на ризик наражати, транспорт службовий той самий. Тільки ж всякі соплежуї зразу теж почнуть смердіти - як так, що то робиться. Витягнуть якогось знайомого того малолітнього у.обка, він розкаже що воно в четвертому класі гарну аплікацію зробило і вчительці подарувало, тому за те що ганяло як полудурошне по місту - звичайно ж треба панять і прастіть. Тож перший раз таке, він точно-точно більше такого робити не буде, інфа сотка.
Анонім до джем Показати IP 2 Січня 2022 12:52
Ти ролич цього?
Гость до джем Показати IP 2 Січня 2022 13:06
Полиция виновата??? Где вы такие полудурки берётесь...
Іра Показати IP 2 Січня 2022 11:32
Щирі співчуття родині!
Народна прокуратура Показати IP 2 Січня 2022 11:45
Родичі просто не мають морального права пробачити його і заявити про відсутність претензій. Не той випадок. Бо це ДТП дуже умовно можна назвати необережним злочином. Неповнолітній свідомо направив транспортний засіб на групу людей заради уникнення відповідальності за своє попереднє випендрювання у соцмережах
Вася до Народна прокуратура Показати IP 2 Січня 2022 12:39
Все простіше має бути. У ситуаціях з ушкодженнями середньої важкості, а тим більше тяжкими чи з смертю потерпілого - думка (відсутність претензій) потерпілого чи його родичів має впливати лише на розмір відшкодування. На покарання за сам злочин - ніяким чином чи боком.
дідо Показати IP 2 Січня 2022 12:01
Винні заробітки....Поки батько бігав по заробітках, мати не справлялась з сином... Заробили на все життя.... Заробітки- це ганьба.
Дідо до дідо Показати IP 2 Січня 2022 12:51
В людей звичайно ж є бажання їхати в заробітки, дайте їм роботу на місці і всі будуть тут.
Вася до дідо Показати IP 2 Січня 2022 12:51
Взагалі то - там вітчим, не рідний батько. Міг би вже і згадати про "миття дуп", ти ж його щоразу в контексті заробітків згадуєш. А по темі питання - так, одна мати часто не справиться з вихованням сина, особливо якщо характер там не самий простий. Але пардон, хто їм заважає нормального чоловіка вибрати зразу, і потім родину берегти? Ініціатива розлучення у приблизно 80% йде від жінки, це суха статистика. Чим думає чоловік, який ведеться на варіант "розлучена з дитиною" - теж велика загадка. Он тобі ще один приклад, їдь кудись горбитись і вкалувати на таку з дозволу сказати "сім'ю", і який з того маєш результат. Ти ж для підлітка такого будеш "ніхто і звати ніяк", йому те що ти спиш з його мамою - авторитету не додає, твоїх зусиль, нервів і коштів ніхто не оцінить. Це не виховання рідної дитини, зрозумійте це нарешті, памороки!!
Анонім до Вася Показати IP 2 Січня 2022 13:57
Вася згідний з тобою на 100 %..
77 до Вася Показати IP 2 Січня 2022 17:49
Щоб не було розлучень треба щоб чоловіки нормальні були, а таких тепер дуже мало. П'ють, б'ють дітей та жінок, ладні цілими днями на диванах валятись та жити за чужий рахунок.
Куні до дідо Показати IP 2 Січня 2022 13:40
Це дурня, винувата поліція, воли спровокували погоню і не зупинили вчасно порушника, зупинило його дерево, якщо памятаєте, а так вони ще й могли б і втікти. Повна недієздатність поліції.
101 до Куні Показати IP 2 Січня 2022 16:41
ну ти і дибіл!!! як земля таких носить?!
Малий Показати IP 2 Січня 2022 12:25
Малий пі...люк вдома сидить?
Радувець Ларіса до Малий Показати IP 2 Січня 2022 13:58
Можливо вже в бігах після смерті потерпілої, суд вихідний
! Показати IP 2 Січня 2022 12:31
Найсумніше в цьому випадку ,що людина загинула на переході серед білого дня , а оте бидлечко ,що було за кермом. відкупиться від покарання у нашому найчеснішому суді! І волиняки-не апелюйте Божою карою бо покарана уже сім"я де загинула жінка і хлопчик ,який втратив МАМУ!
лучанин Показати IP 2 Січня 2022 12:33
правильно розвалили краіну то деж буде робота
Читач Показати IP 2 Січня 2022 12:38
Статтю потрібно перекваліфікувати і малого з домашнього арешту перевести у сізо.
Юра Показати IP 2 Січня 2022 12:52
Засудити пожитєво !!!
Касьян Показати IP 2 Січня 2022 12:55
Прокуратура в США звинуватила в умисному вбивстві за п'ятьма пунктами Даррела Брукса, який 21 листопада 2021 врізався на автомобілі в натовп учасників різдвяного параду в місті Уокешо (штат Вісконсін). І в даному випадку дії підлітка,що був за кермом краще б кваліфікували ,як вбивство вчинене загальнонебезпечним способом. От тоді і покарання було б іншим і пересторога для подібних виродків. Але також детально мають бути перевірені дії поліцейських,які в багатолюдному місці переслідували автомобіль, чим також створили загрозу для оточуючих і неопосередковано призвели до фатальних наслідків на пішоходному переході.
Мешканка Показати IP 2 Січня 2022 13:07
До чого тут заробітки. Йому що рочок. Він свідомо хотів показати що він крутий а тепер хай покаже цю всю крутизну далі. А люди заробляють хто як може і осуджувати їх н і хто не має права. Це він зробив собі забаву на все життя і йому з цим жити.
123 Показати IP 2 Січня 2022 13:18
Малого посадять. Вийде сформованим злочинцем. Буде всім помщатись за "вкрадене" в нього дитинство. Його мати вже від нього відмовилась. Тому до неї та її чоловіка має бути цивільний позов від усіх потерпілих, щоб пів життя платили за свою байдужість до свого сина. Принаймні таким чином відповіли за свій злочин перед людством.
лучанин Показати IP 2 Січня 2022 13:22
а якого дива лучани повинні збирати гроші через малолітнього придурка? має батьків? нехай вони і збирають!
Лучанка до лучанин Показати IP 2 Січня 2022 14:00
Та це пропонують підтримати сім'ю потерпілої, жінки, яка померла, допомогти чоловіку і діткам в цей важкий для них час.
Народ Показати IP 2 Січня 2022 13:29
Поліцаї винні не менше за порушника. В таких випадках повині передбачувати наслідки від своїх дій і діяти відповідно. Нічого цього враховано не було. Наслідки жахливі для всіх..
Радувець Ларіса до Народ Показати IP 2 Січня 2022 13:44
Якби поліцаї переслідуючи цього ідіота ще з мосту ввімкнули сирену, сигналили і стріляли у повітря привертаючи увагу піщоходів то люди б на переході порозбігалися, але їм було байдуже до людей.
Луцьк до Радувець Ларіса Показати IP 3 Січня 2022 08:39
Наші люди,як телята,вони часто переходять дорогу і то повільно,не спіша,коли навіть швидка їде з сиренами ... В нас безстрашні люди і думають,що безсмертні
Віктор Показати IP 2 Січня 2022 13:43
Чому цього підораса малолітнього відпустили під домашній арешт? Його як мінімум в СІЗО
Радувець Ларіса до Віктор Показати IP 2 Січня 2022 13:55
Вже з неділі напевно так і буде, дзвонила до прокурора знайомого по цьому питанню.
Боб до Віктор Показати IP 2 Січня 2022 16:01
Тому що суд розгядав клопотання слідства і прокуратури про встановлення цьому малолітньому домашнього арешту, а не про тримання під вартою. Що направили, то і розглянув
Вітек Показати IP 2 Січня 2022 14:05
Саме головне , що він зараз насміхається від усього сидячи у тепленькому місці і тішиться ,що "прославився". Тай навряд чи його судять!!?? Ще булоб варто "дружків" його за з.....цю взяти, там теж їхня провина є велика.
Андрій Показати IP 2 Січня 2022 14:07
Я, звичайно, розумію, що не у всіх випадках праві поліцейські, але їхню честь спаплюжили, ще тоді, коли застрелили такого ж "обдовбаного" виблядка. Скільки було до них претензій ? І дитинку застрелили, і яким хорошим хлопчиком він був і т.д. "Хороші хлопчики" не беруть чуже авто без дозволу, а ще й в придачу не маючи прав. І їхати "загашеним" з такими ж друзяками, порушуючи правила, це вже занадто. Думаю, покататись по місту і виставити "відосік" у цих малолітніх дебілів був в планах заздалегідь. Так що це ніяка не випадковість, а наслідок бездумних вчинків !!! Посадити суку, щоб інші боялися ! Рідним найщиріші співчуття ! Тримайтеся ! Нехай Господь прийме її до себе !
Александр - 1 Показати IP 2 Січня 2022 14:29
Должен быть публичный суд. С трансляцией телевидение - интернет .Городская власть должна взять под опеку эту семью. Пока двое детей не станут совершеннолетними.Помогать финансово, дать льготы, дать хорошее образование детям. Так должно быть.
Лучанин Показати IP 2 Січня 2022 15:28
В цій трагедії 2 складових. 1) малолітній дебіл взяв машину батьків покататись, і втікаючи від погоні поліції, врізався в людей на пішоході, в результаті чого померла 38-річна жінка і 2 дітей залишились сиротами. 2) непрофесійні дії поліції, які почали догонялки в голівудському стилі в час пік в переповненому машинами і людьми районі міста Луцька. Доганяли вони не наркобарона або торгівця людьми, в якого в багажнику лежала людина наприклад, а водія, який (!) перетнув подвійну лінію! При цьому вони знали його номер, їх по місту круги намотує десятки машин, і зупинити його спокійно міг інші патрулі в спокійній обстановці без голівудських покатушок. В результаті малолітнього дебіла зупинило дерово (а не поліція). Тобто, якби б неадекватний водій поїхав би трошки лівіше, то теоретично він міг збити ще з десяток людей - соборності вулиця довга (Цікаво, коли його зупинило дерево - йому штраф за подвійну виписали?) І от в уьому моменті мені цікаво. Малолєтку дебіла звичайно засудять. А чи хоч якимось чином відповість хтось з патрульних за непрофесійні дії, тому що на них, хоч і ненапряму і частково, також лежить провина за дану трагедію.
Радувець Ларіса до Лучанин Показати IP 3 Січня 2022 01:45
Абсолютно те ж саме написано мною вище, але з кількості мінусів і безграмотних відповідей розумію що їх писали всі недополіціянти міста, добре хоч ще є думаючі люди, які можуть аналізувати ситуацію.
!!! Показати IP 2 Січня 2022 15:39
Та на га так звана поліція ще більш небезпечна на дорогах! Одні в кабелі , часто в окулярах , їздакають ; а перестановку в інший ряд поворотом включити - ніколи!!! Їм все дозволено. І в цій трагедії велика їхня заслуга!!!
Анонім Показати IP 2 Січня 2022 15:51
Цікаво,а дочка бізнесмена Алфьорова за те,що в листопаді в Княгининку насмерть збила людину на пішохідному переході вже покарана чи хоча б на шляху до справедливого покарання?
Внук до Анонім Показати IP 2 Січня 2022 21:45
На Мальдівах зараз відпочиває. І це не сарказм, а факт.
Дмитро до Анонім Показати IP 3 Січня 2022 06:57
Справа не дійшла навіть до суду
Я Показати IP 2 Січня 2022 16:14
Боже,як шкода. Читала новини про цю жінку і до останнього надіялася,що таки лікарі її "витягнуть". А тепер така біда страшна. Дітки без мами. Дуже шкода. Мої щирі співчуття родині померлої.
Богдан Сташинський Показати IP 2 Січня 2022 16:18
Його треба брати під варту !!! Він зараз побіжить ...
Лучанка Показати IP 2 Січня 2022 16:35
Вина поліції в цьому випадку велика. Завдяки їхнім піар гонкам в вихідний день, коли в місті так людно. Завдяки тому,що поліція не включила мізки і спровокувала це вбивство. Машини патрульної поліції облаштовані всім необхідним, для того щоб попередити людей про небезпеку. Через ,,геройство''поліцейських і тупого підлітка діти залишились сиротами.
Лучанці до Лучанка Показати IP 2 Січня 2022 18:22
Замість того, щоб заочно гвандіти, подайте до ДБР заяву з доказами провини мєнтів у цій трагедії. Бо поки що безпосередня вина за малим та його батьками. А ще варто згадати всіх пасажирів тієї машини та їхніх батьків. Усі вони були мотиваторами злочинця.
Мирон Показати IP 2 Січня 2022 17:48
Той виродок, дасть Бог, отримає, як шкода діток, які осиротіли через ту потвору малолітню, молода жінка загинула, якій ще жити і жити, сльози душать, дуже шкода, а та тварина бездушна щоб своє отримала. Прокляття не за горами!
Просто Показати IP 2 Січня 2022 18:38
Які ви маразматікі, що пишете про вину поліції… жах, що такі люди живуть поруч і ходять по вулиці. Ви, с&ка , перші летите на крилах, заяви до них писати як щось станеться, а тут звинувачуєте. Та якби вони вистріли в ту машину, що б ви волали? По дітям безневинним стріляють??? Ви к&₽)чений народ цілком і повністю.
Непросто до Просто Показати IP 2 Січня 2022 23:37
А крiм, як наздоганяти i стрiляти бiльше варiантiв нема?...
Вітек Показати IP 2 Січня 2022 19:43
Всі "паплюжать" нашу поліцію !!!??? А хто там працює?? Хіба не наші діти ??? А хто піде працювати туда де крругом " бюрократія" і "уставщина" , а особливо в поліцію !!! Добре , що хоч когось бояться ці "безумці".....
Олександр Показати IP 2 Січня 2022 20:45
До тих пір поки поліція буде боятися застосовувати силу (бо там ребьенок или прокуроришка) будуть виникати такі ситуації. Пора вже надати поліцейським такі права як за кордоном (зупинка на першу вимогу , якщо ні то застосування зброї) тоді буде порядок .
Луцьк до Олександр Показати IP 3 Січня 2022 08:44
І ось такі ,як Радувець Ларіса і далі будуть кричати на всі кутки,що винна у всьому поліція.. А в наших людей завжди хтось винен,а не я сам/сама,бо перш ніж виховувати дітей,треба виховувати себе самого/саму!
Юра Рабон до Луцьк Показати IP 4 Січня 2022 09:59
Навчись читати телепню, це ти волаєш дурним голосом, а жінка пише вірно, але ще треба розум щоб прочитати і зрозуміти.
Анонім Показати IP 2 Січня 2022 21:21
Тобто виродок взяв авто,гасав по місту,тільки побачив поліцію дав по газах і збив людей,винна поліція?Можливо поліції в кущах сидіти,щоб злочинців не налякати?Тоді кожен хто спричинив ДТП не винен,поліція винна,бо не передбачила..Таке враження що про поліцію пишуть батьки тих виродків,які сиділи в тому авто.
Поліський краманьйон до Анонім Показати IP 2 Січня 2022 22:25
А ще лікарі винуваті, що не врятували, виробник автівки, світлофор та перехожі, бо неуважні. А хлопчина теж винуватий, але не сам, а в змовізусім всесвітом.
Квк Показати IP 3 Січня 2022 00:36
Поліція винна в тому, що почала гонки в місці великого скупчення машин та людей.При цьому, що за кермом був неповнолітній,який досвіду водіння нормального не має ні розуму. От і наслідки. Яка була необхідність гнатись за ним, не могли по рації передати іншим екіпажам про порушника і спокійно б зупинили в іншому місці. Але ж ні, екшн треба. І немає чого розказувати про те, що якби стріляли , то їх ще більше б критикували, бо першопочатково не було причин ні таку гонитву влаштовувати ні тим більше стріляти. Якби мали таку можливість весь час стріляти, то мали б не лише розбиті припарковані машини ,чи наїзди на пішоходів, а ще й застрелених чи підстрелених
жанін Показати IP 3 Січня 2022 10:32
мені одній здається, що всі комментарі про те, що у цьому винні поліцейські, пишуть батьки малолітніх іздюків?
Ольга до жанін Показати IP 3 Січня 2022 13:39
Схоже ви як і багато інших дописувачів не хочете думати головою, а лише емоціями керуєтеся. Злочинця за кермом авто ніхто не виправдовує, він винен однозначно і відповідатиме, але він по віку і дурості не міг передбачити можливих наслідків скоєного, а ті поліцейські що "гнали" його обов'язково мали знати яку суспільну небезпеку несе неадекватний водій за кермом і ніяк не попередили трагедії. Зверху добре написано що вони могли робити щоб люди втікли з того злощасного переходу або хоч голови повернули і побачили небезпеку. Думайте і аналізуйте. Скласти протокол і похизуватися на селфі це одне, а захистити людей від біди і злочинця це основна роботи поліції і її зовсім не виконано. Всім добре зрозуміло , що гнівні коментарі на захист поліції пишуть самі поліціянти і їх друзі-родичі щоб перевести стрілки на малолітнього бовдура з своїх помилок, результатом яких сталося таке горе! Співчуваю всім потерпілим, шкода що так безглуздо обірвалося життя гарної жінки і скалічилися людські долі :(((
Ольга Показати IP 3 Січня 2022 11:14
Чому нічого не сказано про покарання? Чи батьки вже внесли викуп за скоєне?
Володимир Показати IP 3 Січня 2022 12:04
Лучани, кожен отримав і отримає своє: і той нерозумний малий, який не усвідомлював, що він коїть, хоч мав це робити ( ви були 16річні? З вас є водії, які хрестилися і дякували Богу, що уникли ДТП?) . Особисто мені колись було 16, я водій вже понад 20 років і в мене двійко дітей. Мова зараз не про поліцію, заробітки, дешевий піар. Діти лишилися без мами... Відмовтеся від денної дози кави, цигарок, розваг, просто помоліться за людину, що відійшла, і перекажіть гроші дітям!!!!
Володимир Показати IP 3 Січня 2022 12:26
Лучани, кожен отримав і отримає своє: і той нерозумний малий, який не усвідомлював, що він коїть, хоч мав це робити ( ви були 16річні? З вас є водії, які хрестилися і дякували Богу, що уникли ДТП?) . Особисто мені колись було 16, я водій вже понад 20 років і в мене двійко дітей. Мова зараз не про поліцію, заробітки, дешевий піар. Діти лишилися без мами... Відмовтеся від денної дози кави, цигарок, розваг, просто помоліться за людину, що відійшла, і перекажіть гроші дітям!!!!
Ірина Показати IP 3 Січня 2022 20:47
Багато балаканини...вже не спасеш матір,допоможіть дітям...я кинула певну суму і всіх хто має можливість допомогти дуже прошу...
Лучанин Показати IP 4 Січня 2022 00:29
Скільки шуму, йой… Хлопцю терпіння, бо стільки злих людей зараз з‘їджені на нього, всі хочуть «правди», а відчуття цього хлопця байдуже усім. Ну-ну. Слава ісу дорогі браття і сестри!
Андрій Показати IP 4 Січня 2022 04:48
На тому переході завжди великий натовп людей, в такий місцях потрібні підземні переходи