USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Як луцькі підлітки, які збили 4 пішоходів, втікали від поліції. Відео

12 Грудня 2021 19:07
У Луцьку підлітки, які на Renault Megane збили біля Там-Таму чотирьох пішоходів, знімали під музику втечу від патрульних на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.

Про це повідомив у Фейсбуці перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Нагадаємо, аварія трапилася сьогодні, близько 15 години, на проспекті Соборності у Луцьку. Автомобіль Renault Megane, тікаючи від патрульних, здійснив наїзд на чотирьох пішоходів, що перетинали проїжджу частину по регульованому пішохідному переході на зелений сигнал світлофора, після чого врізався у дерево. Водій та пасажири намагались залишити місце ДТП.

Читати ще: За кермом був неповнолітній: повідомили подробиці ДТП у Луцьку, в якій збили чотирьох людей

Окрім цього, втечу від патрульних поліцейських неповнолітні пасажири знімали під музику на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.
Згодом неповнолітній керманич не впорався з керуванням і здійснив зіткнення з деревом, електроопорою та дорожнім знаком. Троє осіб, яким по 15-16 років, після зіткнення намагалися втекти з місця події. Однак хлопця, який був за кермом, одразу затримали на місці події. Інших двох пасажирів повернули на місце події ТОРівці.
На місце події одразу викликали медиків, які шпиталізували травмованих до медичного закладу. Серед травмованих – мати та п’ятирічний син.

Читати також: Від удару людей підкинуло в повітря: відео моменту ДТП у Луцьку, в якій 16-річний водій збив 4 людей. Відео 18+
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
О1 Показати IP 12 Грудня 2021 19:26
Де відео інцинденту?
root до О1 Показати IP 12 Грудня 2021 21:09
В тік-тоці
Лучанка Т Показати IP 12 Грудня 2021 19:27
От виродки! Притягнути їх для відповідальності по повній, або їх батьків! Скільки це може продовжуватись? Вже страшно на врегульованих переходах перетинати дорогу.
Коля до Лучанка Т Показати IP 13 Грудня 2021 09:39
Серйозно? Страшно? Та не може бути? А тобі шо дорога -це бульвар по якому гуляють і їдять солодку вату? Там машини їздять і часто п‘яні водії за кермом і ще гальма відмовляють, а ще водію може погано стати!! Да там страшно! Тому переходячи дорогу треба по сторонам дивитись , а не запхнути навушники і накинути капішон на голову чи говорити по телефону і думати шо ти безсмертний!!!
Орест до Коля Показати IP 13 Грудня 2021 12:28
Ти правий на 100%.
Лучанка до Орест Показати IP 13 Грудня 2021 15:55
А якби це була твоя дружина,чи мати?
Лучанка до Коля Показати IP 13 Грудня 2021 15:54
Да ти що?То пішоходи винні,що якісь малолітні ублюдки від поліції тікають?Про які прогулянки ти тут розказуєш?
Дякую кеп до Коля Показати IP 13 Грудня 2021 16:46
Глянеш в сторону - побачиш автівку, в якій п'яний несеться. Далі що? Треба відібрати права і авто в неадекватів, і заборонити керувати будь яким видом транспорту до кінця життя. Можливо тоді буде результат, бо штрафи вже нікого не зупиняють.
Олександр до Колі до Коля Показати IP 13 Грудня 2021 17:23
Типова риторика водія-хама, який сівши за кермо вважає себе полубогом, якому всі мають вклонятися. Про те що існує Закон не нічого не слихав, згідно з яким пішоход може йти на зелений не оглядаючись? А ще є люди які погано бачать, чи не бачать взагалі, ще є ті що хворі плентаються з останіх сил, є діти і це ОБОВ'ЯЗОК водія контролювати свою машину.
Лучанин Показати IP 12 Грудня 2021 19:30
Таких батьків треба каструвати....!!!!
Кум . до Лучанин Показати IP 12 Грудня 2021 23:28
Не судiть i не будете судимi.
Пішохід до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2021 09:06
... і їхніх дітей теж !!!
Комаровський до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2021 09:40
Себе каструй !!!
Владос до Комаровський Показати IP 13 Грудня 2021 13:23
Опублікують прізвище хлопців і тоді будемо вас каструвати)))
Дідо Показати IP 12 Грудня 2021 19:31
А чому вони схожі на чумазих? Точно українці?
Н-дааа Показати IP 12 Грудня 2021 19:47
Тіктокери і блогери - цвіт нації, що тут скажеш. Надіюсь, хоч тут отримають по заслузі. Бо там крім відсутності розуму видно і відсутність коштів, судячи з авто. Відмазатись не вийде.
Лучанка Показати IP 12 Грудня 2021 19:55
Навіщо рожи замилювати? Хай місто знає рожи цих гамнюків!
Прокурор. Показати IP 12 Грудня 2021 20:04
Хай білошицький покаже своїх нариків, з поліції, які не менше небезпечні в Луцьку, ніж ці хулігани...
Дерево Показати IP 12 Грудня 2021 20:14
Шкода, що зустріч зі мною на була летальною!
дідо Показати IP 12 Грудня 2021 20:15
батьків також треба судити за замах на вбивство.....
Андрій Показати IP 12 Грудня 2021 20:21
Було б непогано, щоб наступний "відосік" ці вибл...дки публікували з слідчого ізолятора ! "Лайків" би нахапали...
Vasyl Показати IP 12 Грудня 2021 20:43
От цікаво, чи отримають ці тіктокери-дегенерати покарання? Батьків, таких "милих дітлахів", теж обов'язково потрібно карати за виховання
Гнат Показати IP 12 Грудня 2021 20:48
Наглые жиробасы!
Просто Показати IP 12 Грудня 2021 20:52
Жирдос, який хоче бути крутим... фу.
Аліна Показати IP 12 Грудня 2021 22:07
Вони православні????чи яка віра,де хрещені?
Сергій до Аліна Показати IP 12 Грудня 2021 23:58
А це має якесь відношення до того що ці виродки накоїли? Чиясь мама зараз у лікарні з важкою політравмою голови, присмерті. Виховує не церква, а батьки. І їх в першу чергу притягнути за неналежне виховання своїх чад.
ABC до Аліна Показати IP 13 Грудня 2021 00:41
А якщо православні і хрещені, тоді що? Можна відпускати без суду і слідства? До чого це питання?
Кирило до ABC Показати IP 13 Грудня 2021 09:43
Якби штунди були , то вже б розтрубили , які прізвища і хто батьки і яка церква , а тут шито-крито…
Анонім Показати IP 12 Грудня 2021 22:58
По 15 років тюрми кожному як урок для інших, а то вже страшно стало ходити вулицями і відпускати дітей гуляти через бикоту на дорогах - то на тротуар вилетять, то на пішоході зб'ють.
Справедливість Показати IP 12 Грудня 2021 23:15
Варіанту вилкою в око їм не запропонують
Пасом Показати IP 12 Грудня 2021 23:50
безпеки користуватись навчилось, а думати головою, а не тільки їсти нею, нажаль, ні..
Алех Показати IP 12 Грудня 2021 23:56
Всіх на суд до Ковтуненка він найде в справі кому не там і відпустить невинних
Луцяка Показати IP 13 Грудня 2021 00:07
Реально відповідальність світить тільки горе-водієві. Пасажири не будуть притягнуті
Водятел Показати IP 13 Грудня 2021 01:06
Так пішоходи самі влізли під колеса
Рома Показати IP 13 Грудня 2021 01:19
Менти виноваті.не ганялисяб не стукнулися
Серж Показати IP 13 Грудня 2021 08:56
Треба було відкривати вогонь на пораження
Щойно прочитав Показати IP 13 Грудня 2021 10:02
У кометаторів винні усі, поліція бо доганяла, дороги бо рівні (саме там) тобто усі. висновок напрошується, що нас врятує укравтодор, бо їх "сучасні технології" будівництва ям спонукатимуть до уповільнення руху. Об'єктивно винуватці є. Скоро будуть соплі, вибачення і перша зустріч з дорослою реальністю, вирок. А загалом "сра.а" прийшла ще за молоду, і це, на усе життя. Щодо батьків, батьківські інстинкти спонукатимуть до захисту, це природно для усіх. Якщо не тупі то почнуть допомагати жінці і потерпілим відновлюватись, бо незворотність травм до тої тяжкості ще додасть. Головне щоб потерпілі відновилися і жили, а не існували. Про батьків коментувати не буду, бо є у нас в українців таке прислів'я "Хіба мати винувата, що дитина дур.увата!?", і мало інформації. Ну не вірю, що хтось когось може виховувати навмисно погано. Так вони (батьки) повинні і відповідатимуть, і отримають свої вироки і осуд людей і їм з цим теж жити і доживати.
не лох 42 рочки до Щойно прочитав Показати IP 13 Грудня 2021 10:26
Ну якийсь йолоп посадив за руль свого корита, навчив пєдальки тиснути, руля, крутити та ричаги дьоргати цього сіськатого? Думаю, шо там тато такий самий жлоб.
Щойно прочитав до не лох 42 рочки Показати IP 13 Грудня 2021 12:56
Щодо (батьків/опікунів/усиновителів тощо) - може Ваша думка правдива, а може і ні, я не знаю, мало інформації ...
Пасажир Показати IP 13 Грудня 2021 11:00
Ми українці - самий добрий, розумний народ в світі!
я Показати IP 13 Грудня 2021 11:27
Є таке слово, якраз про них - "виродки"
Невідомо Показати IP 13 Грудня 2021 13:27
В тюрму їх і нехай там думають чи варто було за кермо сідати, і батьків притягнути до відповідальності, нехай дивляться за своїми вир*дками, нічого молокососам машину давати.. Через таких дибілів, двоє малолітніх дітей можуть залишитися без МАМИ.
Неважно Показати IP 13 Грудня 2021 19:56
Я бачу тут зібрались самі кращі водії області. Сьогодні обзиваєте, клянете а не знаєте шо жде вас. Водії олігархі погані бо відкупились, бідні водії погані шо після наїзду не повбивались. Подивившись на ваші коментарі на вашу ненавість до людей шкода що на тому пішоході були не ви всі. Або де гарантія шо завтра не вас так будуть судити і проклинати. Я хлопців не захищаю я не адвокат, і не осуджую бо не суддя.
РС Показати IP 13 Грудня 2021 21:26
"Безкарність породжує - без відповідальність... "