USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Суд обирає Порошенку запобіжний захід у справі про держзраду. Трансляція

17 Січня 2022 17:38
Сьогодні, 17 січня, після втечі з України, повертається нардеп Петро Порошенко. Літак з Варшави приземлиться в столичному аеропорту «Жуляни» о 9:10, а вже об 11-й годині на Порошенка чекають у Печерському суді для обрання запобіжного заходу у «вугільній» справі.

17 грудня колишній президент Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік від повістки ДБР, а потім – і з країни. Перед приїздом нардеп Порошенко збирав масовку до свого приїзду: погрожуючи працівникам своїх підприємств звільненням, їм наказали прибути в Київ.

За всіма подіями, пов’язаними з поверненням Порошенка і судовим засіданням за його участю, слідкуйте в нашій онлайн-трансляції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Олег Показати IP 17 Січня 2022 08:55
Тримайся, петя, Україна з тобою))))
Зелебобік сивочолий Показати IP 17 Січня 2022 08:56
Второе пришествие Петра Сывочолого будет очень весёлым. Порхоботы и Зелеботы сойдутся в финальной битве за право считать их господина настоящим батьком нації. Для меня всегда была загадка, почему фанатики Порошенко так ненавидят избирателей и почитателей Зеленского. Зелька полностью копирует внешнюю и внутреннюю политику Крыголама. Но потом меня осенило и я понял, что порохоботы построили культ личности. Для них важно не то, что говорят, а то, кто говорит. Другими словами, это стандартная секта, построенная на возвышении одного человека. К счастью из мировой истории известно, что все секты заканчивали плохо.
ботоксШМЯК до Зелебобік сивочолий Показати IP 17 Січня 2022 12:40
Да, всі секти закінчують погано. Скоро черга дійде і до твоєї, коли прогнилого ботокса свої ж прижушать, або кадирка, або тунгус. Так що, саме цікаве ще попереду, а ти скоро без зарплати залишишся.
Непойняв Показати IP 17 Січня 2022 09:06
Де автозак для бариги?
До Непойняв до Непойняв Показати IP 17 Січня 2022 11:02
В кримінальних колах та їх прихильників - барига - це особа, яка перепродає крадене. То хто злодій?
Олег до До Непойняв Показати IP 17 Січня 2022 11:32
100% дане поняття підходить до пороха
До Олег до Олег Показати IP 17 Січня 2022 11:47
За Базар відповідаєш?
Олег до До Олег Показати IP 17 Січня 2022 12:24
*ля буду
Радувець Ларіса Показати IP 17 Січня 2022 09:06
Show mast go on
777 Показати IP 17 Січня 2022 09:15
Цирк е.....чий!
читач Показати IP 17 Січня 2022 10:18
В черговий раз водять українців "за носа",хочуть людей зіткнути лобами,а самі надалі "в шоколаді".Невже люди такі дурні,що проковтнуть шоколадну цукерку в черговий раз.Цей цирк вже проходили пару разів,згадайте кучма-ющенко,юлька-яник,тепер петя-зеля.Нічого не змінюється на краще.Країну добиває "до ручки" ця ригівська мразота...
Валентина Показати IP 17 Січня 2022 10:23
Циркова вистава. Звезли людей для підтримки. Оточив себе своїми журналістами і проголошує давно заїжджені і засмальцьовані політичні гасла. Лякає людей і Путіним, і голодом, і енергетичною кризою. До всього цього він безпосередньо прикладає руку. Поведінка Пороха нагадує поведінку потопаючого, який хапається за соломинку. Це поведінка недостойна європейського політика, яким він себе вважає.
Степан (Крымчанин) Показати IP 17 Січня 2022 10:49
Всё!!! Темы "репрессии в Казахстане", "агрессия России", "мигранты Белоруссии" себя практически исчерпали.
Стьопі до Степан (Крымчанин) Показати IP 17 Січня 2022 11:07
Стьопа є ще одна. Півтора року не можуть призначити прокурора спеціалізованої антикорупційної прокуратури
007 Показати IP 17 Січня 2022 10:55
Коли переоберуть Зеленського, що про нього казатимете?
Мирослав до 007 Показати IP 17 Січня 2022 13:54
Питання в тому що порошенко був призедентом і 70 % українців вже за 6 місяців в шоці були від його правлління, і якщо б не Російське втручання на Сході, він навіть до кінця року не протримався . а так як дяд Хуйло залякував, тим що візьме Київ,було тупо не до нього.
777 Показати IP 17 Січня 2022 11:15
Жопа горит.а ему все Путин покоя не дает. Он за свои дела ответит. ты петрушка за свои ответь...
читач Показати IP 17 Січня 2022 11:20
Ну прямо з ГУЛАГських таборів прилетів сидів там років з 15,ліс валив,страждав за Україну,корчить з себе політичного в"язня,а сам тільки до корита рветься.НЕ вірю петру.От як відсидить літ 10 тоді повірю.
778 Показати IP 17 Січня 2022 11:30
Здається що це генеральна репетиція суду над Зеленським
факт Показати IP 17 Січня 2022 12:00
Англійська послиха прямим текстом натякає, щоб не чыпали Порошенко :) Ну ми ж незалежні...
777 до факт Показати IP 17 Січня 2022 13:07
Вы,говорит,Путина воюйте,а что внутри страны,мы и без вас разберемся. А' послиха',хорошо сказал!
Виборці Показати IP 17 Січня 2022 12:22
Момент істини для появи третьої кандидатури на пост Президента України !
Лучанка Показати IP 17 Січня 2022 12:35
Знаєте, а я не з порохоботів, але мені щиро прикро за журналістику. Дуже відчутно, що журналіст, що освітлює дану подію просто ненавидить Порошенка. Якось так непрофесійно це. Невже не можна якось утриматись від власного бачення події
Лучанка до Лучанка Показати IP 17 Січня 2022 14:04
Згідна, те ж так само подумала!
70 Показати IP 17 Січня 2022 12:40
Взаємовигідне політшоу для людей. Один і другий попіднімають свій рейтинг. Зеленському дуже вигідний Порох як опонент на виборах. У нас же для людей чомусь не існує інших кандидатів , окрім оцих двох. Дивує чого люди такі сліпі
71 до 70 Показати IP 17 Січня 2022 14:24
Бо дурні! І так вже 30 років... :( Історія нічому не вчить! :(
Пенс Показати IP 17 Січня 2022 13:27
Українці красиві і неперевершені,але трішечки єб@нуті.
70-му Показати IP 17 Січня 2022 13:32
Та ну. А соціологи підрахували і вийшло, що Зеленський в другому турі виборів програє Разумкову і Порошенку. Виграє у Бойка та Тимошенко.
90-й до 70-му Показати IP 17 Січня 2022 14:25
А соціологія за чиї гроші? :)))
Василь Показати IP 17 Січня 2022 14:03
Поки-що в Україні немає єдності і наступництва у владі.Кожний наступний обгаджує попереднього.Причиною є низька свідомість натовпу,який голосує за обіцянки.І в результаті до влади приходить посередність.І дезертир стає головнокомандувачем-самі українці зробили себе дурнями.Тепер він буде показувати себе героєм в боротьбі з попередником,адже йому потрібна перемога,люба.Рейтиг то котиться вниз.
Да Показати IP 17 Січня 2022 14:18
За грати кучерявого!!!!!!!!!!!!
Патріот Показати IP 17 Січня 2022 14:42
Та посадіть вже цього злочинця, бісить брехня вже! Скотиняку на гіляку! Україна та українці будуть щасливі побачити цього негідника, скотиняку, брехуна і злочинця (і це все одна особа - порох) за ґратами!)
90-му Показати IP 17 Січня 2022 14:55
Може і купили результати, але я дивлюсь та слухаю що каже Гордон. Якщо Гордон мочить Зеленського, то значить його долю вже вирішили. Гордон за так на політика бочку не покотить
Петро Показати IP 17 Січня 2022 15:37
Тут така велика кількість ботів, чи довбні поліщуки, які побували на московії на заробітках так весело тут серуть Пороха?
123 до Петро Показати IP 17 Січня 2022 16:33
Напевно і одне і друге.
Ну до Петро Показати IP 17 Січня 2022 17:18
А його що хвалити треба?! За що цікаво. Якщо Ви створили собі ідола, то і моліться десь собі на нього , а закликати інших не треба, кожен сам зробить свій вибір
Суддя Показати IP 17 Січня 2022 17:44
Тут серед коментаторів дуже багато "прокурорів" або "праведників" з'явилось. Матеріалів справи ніхто не бачив, а вирок вже виніс. Мабуть за принципом первородного гріха. Якщо був президентом, значить злодій. То може варто вже зараз Зеленського притягнути, бо він вже 50% строку відбув і дати йому 50% від запланованого. Тим більш, що громадських звинувачень не бракує. Але хто судить? Заробітчани. Це здебільшого ті, хто свою справу організувати не можуть а тому шукають готове робоче місце. Тобто пролетарі. А чому б вас, шановні, кожного конкретно не розслідувати з приводу порушень закону? Невже не знайдеться на рік, два. Хіба не ваші давні предки верещали "розіпни", не тішились спаленню "відьми", хіба не ваші вже недавні предки писали доноси в КГБ?
Ну до Суддя Показати IP 17 Січня 2022 18:45
Люди коментують в загальному, а не лише про цю справу. Ця справа таке щось. Якби насправді хотіли щось розслідувати , то б розслідували офшори, укроборонпром і тд. А це мильна бульбашка, людям для потіхи
232 до Суддя Показати IP 17 Січня 2022 19:43
Мою справу поховав і знищив порошенко, тому я і за кордоном... І гроші зароблені тратити буду не вдома, принципово!!!! В
Всім до 232 Показати IP 17 Січня 2022 20:09
Народжений повзати літати не може. Так що можеш і надалі мити унітази
232 до Всім Показати IP 17 Січня 2022 20:55
Телепень! ти думаєш що за кордоном миють унітази..сам напевно за мамині гроші живеш і маминій квартирі! Порох вас так дешево купив.. Армавір!
Всім до 232 Показати IP 17 Січня 2022 21:12
Тоді, можливо, ви їх (унітази) вилизуєте ???
777 до Суддя Показати IP 17 Січня 2022 21:25
Так если он такой чистый,к чему эта комедия с подтанцовками под судом? Бери адвокатов,спокойно прийди в суд,расскажи как за 4 года можно заработать ярд,будучи презом самой нищей страны в европе,поверят,гуляй,не поверят,докажут,сядешь,че балаган устраивать?
123 Показати IP 17 Січня 2022 18:33
так що, американські олігархи зливши пєцблю, дали добро на його прес?
Судді Показати IP 17 Січня 2022 18:35
Погоджуюсь, але хочу додати від себе. Будь-яке рішення сьогоднішнього суду працює на Порошенка. Навіть, якщо відправлять в СІЗО. Здійметься міжнародна дипломатична буря. Це не Медведчук, за Порошенка є кому опоминутись. Поганий він чи ні. Злодій чи ні. Вже немає ніякого значення. Має значення те, що він набув міжнародну позитивну суб'єктність. Тому панове, запасайтесь сємочками і готуйтесь до спостерігання за тим, як Зеленський буде відгрібати. А ще за тим, як збільшуватиметься коло антизеленських гордонів. Гордони не коменти пишуть, вони на великих телеканалах говорять, їх мільйони слухають і вірять йому та їм
Патріот Показати IP 17 Січня 2022 18:37
Я хочу жити у вільній державі, без цих порохів, без тих «прєзідєнтів» які не можуть продати Рошен, без «першої леді» яка багатіє на дітях. Слава Нації! Смерть пороху!
До Патріот до Патріот Показати IP 17 Січня 2022 19:51
Помий голову або переглянь чергову серію Сватів
Александр -1 Показати IP 17 Січня 2022 20:02
Ну и сегодня ботоферма! Видимо дали волшебного пендаля.. И все "патриоты"..
Всім Показати IP 17 Січня 2022 20:07
Как жалок шут на троне короля.... А взагалі, якщо Зеля і посадить Порошенка, то невдовзі сяде сам.
Lutsk Показати IP 17 Січня 2022 20:10
Давай мільярд!
Жана Показати IP 17 Січня 2022 20:23
Будь *ля і вас тут таких багато
Гра Показати IP 17 Січня 2022 22:19
Свій свого не посадить. Це буде порушення Тори. Обіграють ситуацію: і ЗЕ і ПО ще збагатіють, а українців взують - посадять на талони !
Умм Показати IP 18 Січня 2022 03:55
Глупые люди верят красивым словам и фразам не задумываясь над их смыслом. Умные люди, анализируют, всё воспринятое.
Якось так. Показати IP 18 Січня 2022 04:55
Всем людям свойственно ошибаться, нами правит чувство, а не разум, это значит, что менее разумных людей легко увлечь словами даже если эти слова глупые,
Діагноз Показати IP 18 Січня 2022 16:30
Якшо уважно опрацювати зміст коментів, кількість плюсів і мінусів, то напрошується висновок, що виборці Волині, м'ягко кажучи, з низьким рівнем політичноі культури ! Чи то пороблено або генетично спадкове ! Самі себе в казан зі смолою по черзі вкидають !
Діагнозу Показати IP 18 Січня 2022 16:50
У виборців Волині взагалі ніякої політичної культури немає. Немає і правової культури. Найцікавішим є те, що в області більшість суддів, майже всі прокурори знаходяться далеко за межами правової культури. Загалом виборці з Волині є добре розвинута жлобська культура, яку вони засвоїли в славні колгоспні десятиріччя.